Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

Studenckie mieszkanko:

Centra dowodzenia od lewej:

Voyager, :X-em[2]:, Ardeni

11222007185520sf8.th.jpg

I to co Maciek (:X-em[2]:) nie pozwalał pokazywać - baje sobie oglada z rana (16 godzina)

11222007185602ql6.th.jpg

 

hyyh nie wierze ...chyba kupiłem od was monitor ten Voyagera ... bez podstawki, byliście wtedy w krakowie ? jeśli nie to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To żeś kurna odkopał. Good old times.

 

Monitor o ile dobrze pamiętam został po prostu wyrzucony na śmietnik (nawet ładnie w pudełko opakowany). Jak się dostał do Krakowa pojęcia nie mam.

No i sie wydało XD po co sie cokolwiek oddzywałem :D ... no cóż to nie ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie studenckiego pokoju Voyagera, Fargate i mojego: takie coś po 2 latach...:

 

dsc00425h.jpg

 

Co bystrzejsi zauważą tą samą budę od pc ;), a na pytanie odnośnie dyskietki: nie wyciągana z "napędu" od roku, może dłużej.. jeździ tak ze mną po PL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pytam, bo podobno jysk ma okresowe promocje i chcialem sie upewnic. Katalog jest ale czasem ta sama rzecz jest taniej pozniej spowrotem drozej i tak w kolko, dlatego bylem ciekaw ile zaplaciles. Wiadomo zwykly blat, ale kupolem 5biurek w cenie jednego z płyty wiórowej, ktore i tak sie bedzie rozpadac przy czestych przenosinach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to okno jest od strony od której bezpośrednie słońce nie dochodzi i jest perfekcyjnie :)...

 

Ja też mam takie okno i dosyć daleko od stanowiska ale i tak rolety opuszczam w dzień i jeszcze narzekam. Ciemność i Cisza to moje wymagania podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności