Skocz do zawartości

Mity i Legendy : JIMI HENDRIX - legenda gitary


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym proponowal tego z duza glowa

 

jedno tylko mam zastrzezenie - moze to wina braku fryzury, tekstury, ale na tym ostatnim obrazku to ta postac nic a nic nie przypomina hendrixa... karykatura owszem, ale musi byc widac kogo znieksztalca. no nie wiem, wyraz twarzy tego modelu jest o wiele zbyt grozny i okrutny jak na hendrixa, chyba ze to bedziesz jeszcze ustawial, no to tak ode mnie joł ;)

jimi155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki naprawde dzieki chlopaki za wsparcie , serio ciezko mi idzie strasznie rozleniwilem sie co zreszta widac po tym watku jak nic :( i tak sobie skacze z obiekciku na obiekcik i tak sredniawo to idzie do przodu ale obiecuje poprawe. :))

Naprawilem swojego blaszaka wiec ostro udezam do przodu :D

 

Ok podrzucam gitareczke, narazie bez siateczki bo jest robocza ;] Bede ja probowal zrobic jeszcze ffd na nia ale cos narazie nie wychodzi chyba ten modyfikator mnie przerasta LOL ;)

 

gitarka1.jpg

 

gitarka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kochani za komentsy :**

 

 

Max a widziales powalajaca gitare ? :D ja nie gitara jak gitara :) jeszcze potrzebuje troche dopieszczenia dorobieniu kilku detalkow i tyle :) Nad ludkiem jezscze musze serio bardzo duzo posiedziec :)

 

Aniu tak wiem chce ja zdeformowac , ale wychodze z zasady ze zeby zaczac cos deformowac musi to wygladac dobrze jako obiekt normalny :)

 

Kome hehe tak naogladalem sie tych Twoich wizek i postanowilem powalczyc z tymi "gupimi" div LOL :)))

 

Nad ludkiem i w ogole nad wszystkim musze posiedziec jeszcze qrcze troche sie martwie tym czasem ehh Leru przedluz bitwe ;D

 

 

dzieki jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

micro udpate :

 

narazie jeszcze faza in progres tak mnie to wkurza bo fajnych refek nie moge za cholere znalesc jego jacketa a tam jest masa detalu ktory chcialbym wypocic no :( help jezeli ktos w posiadaniu fajnej refki jacketa

 

jimi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool

nie ma przypadkiem zakrotkiego kciuka??

albo kciuk za krotki albo to wybrzuszenie co od dloni wychodzi jest za duze (w stosunku do wielkosci kciuka)

tak samo palce reki dziwne :)

tzw jak patrze na swoje rece to widze ze dwie ostatnie chrzastki(tam gdzie sie palce zginaja ) sa miejsze od tej pierwszej (chodzi o dlugosci) a u ciebie sa te odleglosci rowne

i kciuk powinien byc mniejwiecej dlugi aby dochodzil do pierwszej chrzastki :)

u ciebie widze ze dochodzi ale przydaloby sie dalsza czesc palcow troche zmniejszyc w dlugosci

moze troche nie wyraznie napisalme jak nie bedzie wiedzial co mi w glowie swita narysuje ;P

ps. a glowka naprawde swietna baaardzo mi sie podoba :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot palce sa specjalnie takie parowkowe, myslalem nawet na tym zeby zrobic ja takie smieszno walcowate ;) oczywiscie poprawie te niedorobki ktore tam natrzaskalem bo w sumie nad dlonia siedzialem max 10 min zrobilem tylko ja i miejsce na paznokcie ;D

 

Badyl dzieki za refki bardzo sie przydadza :)

 

VoNd tak wszystko w maxie czyt. wings3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kurcze wlasnie szukalem bucikow jakie on ma ale poprostu tylko twarz i gitarka pokazana :) wiec mowie strzelam i robie "kałbojko podobne cos" ;) spoko dzwony w sumie juz sa moze zrobic jeszcze bardziej. Teraz najwazniejsze dla mnie to ten jacket ale ciezko idzie , mam takiego lenia chlopaki no ahhh :D od 2ch lat chyba takiego nie mialem, taka postac to max 2 dni roboty a ja tu stekam 2gi tydzien wstyd mi za siebie

 

Badyl no to do roboty i modelowac modelowac :)

 

Btw na spodniach od dolu chyba tez mial jakies ozdoby tylko ze wyszywane ? no i na rekawach od kurteczki ? kurcze no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot - dzieki za wczesniejszego komentsa bardzo pomocny byl duzo zmienilem w dloni troche mi sie to rozwalilo przy rigu, ale to sie jeszcze naprawi spowrotem w ingsie przed mapowaniem :) dzieki z komentsa ;]

 

Georgas - thx :D no spodenki narazie musza polezec cos tam dlubnalem , ale faldeczki musze dorobic :)

 

Weinert - hehe szczerze mowiac to mam takia cicha nadzieje ze moze sama sie wymodeluje , ale to chyba nie mozliwe wiec jednak bede musial do tego usiasc zaraz :D

 

Dzieki chlopaki :) czasu malo Leru ... rob cos z tym ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no co Ty, masz jeszcze ponad 2 tygodnie.8 takich scenek w tym czasie byś zbudował :), a w ogóle to chyba juz czas na ten mały znaczek przy Twoim awatarze :D, ten co mówi że niby coś tm wygrałeś czy jak... a w ogóle to co z Jimim bedziesz robił z zbrushu? teraz twarz wygląda dobrze, zebyć jej nie przedobrzył ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska dzieki :D no moze dam rade ale robie rownolegle kilka modeli i to mnie dobija ;] W zbrushu bede robil detal ktory pozniej wypale do norma i postaram sie ciekawie ustawic, zobaczymy czy zepsuje czy poprawie, ale na twarzy jest jest kilka rzeczy ktore chcialbym lepiej ustawic , uwydatnic napewno usta wiesz kreseczki pekniecia itp ;]

 

Aniu dzieki ;]

 

updejt wyszywki i jakies duperelki doszly + test skina tak przy okazji skoro juz renderowalem

 

jimi10.jpg

 

obiecana siatka :

 

jimi11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, faktura skóry w normalu, moze kiedyś skumam jak to sie robi :)

A skina to on chyba w innym kolorze powinien mieć, no wiesz troszke ciemniejsza, no chyba ze to przez światło tak się zrobiło? No i te fałdki na spodniach, jakoś dziwnie układają sie, raczej jak pogięty papier a nie materiał. Poza tym super, ładnie modelujesz. Wszystko w wingsie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, kciuk prawej reki tez mu wrzuc na gryf tak zeby cala reka obejmowal, a w lewej to ma kosteczke? :>

no i jeszcze jesli gitara jest tak ulozona to wajha od tremolo powinna zwisac w dol, zgodnie z grawitacja :)

pozdro

 

aha, i fajnie by to wygladalo jakbys pokazal moment jak prawa reka podciaga struny

cos w tym stylu:

http://online-discussion.dhenderson.com/Tonequest/Photos/Bonamassa/JoeStringBendWeb.jpg

http://www.xtrememusician.com/multimedia/graphics/guitar/techniques/18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności