Skocz do zawartości

Mity i Legendy : JIMI HENDRIX - legenda gitary


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo elegancko! Świetny render, modele, kompozycja. Sam ostatnio męczyłem sporo ludzkie shadery, więc wiem ile pracy kosztuje osiągnięcie stylizowanego realizmu... Od siebie dodam jedynie, że brakuje małych niuansów świetlnych w tle - polecam w PSie zrobić render clouds na nowej warstwie i nałożyć na obrazek jako overlay, color burn albo color (najlepiej sprawdzić co pasuje najlepiej) w taki sposób by powstały w dzięki temu "dym" nie nachodził zbytnio na samą postać, ale głównie na tło. Nie musisz oczywiście tego zostawić jak Ci się nie spodoba, ale chociaż spróbuj.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość George82

Klicek: Wiem, ze juz konczysz... Ale pomyslalem, ze moze warto by bylo dodac troche dynamiki renderowi poprzez zapodanie motion blur'a na prawa reka (w sensie jakis slide po progach) i jakies wibrujace struny...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentsy :*

 

George82 - dzieki :) piorko wlasnie robię ;]

 

Master Kiełbaster - Dzieki :D :*

 

MaJKel_zmc - dzieki ;]

 

Death Metal - dzieki ;]

 

hcpiter3d - Dzieki , caly czas sie zastanawiam nad tymi zkreconymi strunami, trzeba by bylo jakis fajny bumpik tylko wrzucic zastanowie sie nad tym :) pomysl mi sie podoba :)

 

misiekhc - dzieki :*

 

Cerebrate - Dzieki :)

 

Lis - dzieki bardzo :D

 

Owen - tez mi sie 2ga wersja podoba, ale i tak jeszcze bede meczyl kolorystyke do bolu niech no tylko Leru da wreszcie liste nominowanych :)

 

Georgas - dzieki , czym renderowane ? ciezko powiedziec glownie vrej , ale testy robilem w roznych renderach od brazila , przez finalrendera po mentala , niestety Kome mial racje i vrej jest elo :)

 

Predator - dzieki :) no przyznam sie ze mialem juz watpliwosci czy uda mi sie skonczyc udalo sie :)

 

pikSar - :D:D dzieki :)

 

Badyl - hehe robi sie :D

 

JunioR - Dzieki :)

 

Czeki - kosteczka in progres , mam troche innej roboty i odkladam to troche. No na scenke chyba nie ma juz wystarczajaco czasu wiec ograniczam sie do postaci :)

 

satanicus1991 - Dzieki :D:D

 

little-ninja - Dzieki stary:D

 

Jonasz_Real - dzieki bardzo :) oj gdyby nie wczesniejsza wspolpraca z Jarkiem watpie czy udalo by mi sie w ogole dotrwac do konca wiele sie nauczylem :) no i Jarek nieszczedzil mi krytyki i dobrej rady :*

 

ArTooRo - Dzieki napewno sprobuję , tez wydaje mi sie ze lekki fraktalek w tle by sie przydal :)

 

Z-Brush - :D:D

 

George82 - dobry pomysl przemysle i przetestuje jak starczy czasu :D

 

Z-Brush - Szczerze mowiac caly czas bylem przekonany o tym tak samo jak Ty , niestety Badyl mnie wyprowadzil z bledu przejzalem kilka refek i gral jednak na standardowo ustawionych strunach tylko gitarke mial odwrotnie

 

Dzieki jeszcze raz za wszystkie komentarze, prace wznawiam po ogloszeniu nominacji, wiec jeszcze postaram sie kilka updejtow dac(jezeli przjde nominki ;D ) no i postaram sie niezepsuc tego co juz jest

 

edit :

 

ps. teraz juz wiem ile emotek mozna dac per post ;D 25 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ja nie wiem co ty chcesz jeszcze po nominkach poprawiac... uważaj bo przedobrzysz. No ewentualnie ten kajdan na szyi, taki jakis... no nie wiem, za stalowy i za ciezki, moze taki wisior byś zrobił jak na 2 zdjeciu w pierwszym poscie ma?

 

a poza tym

Git pracka, gratulejszyn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wszyscy chwalą to ja się przyczepie do modelu gitary, sam zrobiłem jedną( i to nie w 3d) i cóż muszę powiedzieć że zabrakło ci w niej czegoś :P, w szyjce jest takie coś co się nazywa napinacz, w stratocasterach fendera końcówka wystaje zpod siodełka, druga sprawa wynikająca z takiej a nie innej konstrukcji główki stratocasterów, stosuje się tam dodatkowe elementy naciągajace struny w dół. http://freespace.virgin.net/john.blackman4/images/72-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masater dzieki :D niewiedzialem o tym :)

 

Pain - dzieki fajnie ze Ci sie podoba :)

 

Kengi - postaram sie ;D

 

Kreska - spoko bede uwazal / staral sie dodac tylko szczegoliki ktore raczej nie powinny wplywac na calosc pracy a dodawac smaczku (chyba :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam, że mógłbyś podkręcić kabelek bo na takich z reguły grał Hendrix. Dla ułatwienia poprawienia główki (jeżeli to uczynisz) podsyłam zdjęcie główki z jego gitarki http://images.hotdealstoday.com/img/070618_00385611801_2.jpg (troszkę się różni od tej od masatera). Kabelek masz tutaj: http://www.mercadolibre.com.ar/jm/img?s=MLA&f=20391566_3436.jpg&v=P :-). Myślę że podrajcujesz w ten sposób Dżimiego.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonaszu tylko proponuję i Klicek ma swobodę - może się stosować, ale nie musi do tego co powiem :). Poza tym ciekawie będzie wyglądał pokręcony kabelek, więc to zaproponowałem. Jakbym czepiał się szczegółów to bym zaczął od wymiany śrubek ;D. Nie próżnuj przy atlantydzie, bo twoją prackę też obserwuję.powodzonka i jak zwykle pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty :) nie wiem czy taki detalek jak naciagasz na glowce ma znaczenie nie wiem czy ktos na to zwroci uwage ... szczerze mowiac len jestem ale zastanowię sie nad tym :) chcialbym dodac zarost jescze ale nie wiem czy mi sie uda zrobic taki przekonujacy wiec zostawiam go na sam koniec.

 

Dzieki za komentsy :*

 

Dobra chlopaki przed ostatni tak duzy updejt ... mam nadzieje ze pomozecie wybrac kolorki :) wszystkie sie czyms roznia :D

 

uwaga 2,5 mb scrinow

 

jimi41.jpg

jimi42.jpg

jimi43.jpg

jimi44.jpg

jimi45.jpg

jimi46.jpg

jimi47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram większość: nr 5 jest najlepszy. Jest wreszcie kosteczka, a skoro nie ma być sceny to jest wedłóg mnie OK!!!! Ewentualnie jakiś skręt do buzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystko naprawde :* ciesze ze wam sie pracka podoba i ze pomagacie mi wybrac wersje kolorystyczna :) macie racje 5 i 7 chyba najlepsze mysle jeszcze nad 2 :)

 

Aniu - mecze zarost nie wychodzi mi tak jakbym chcial :| , ale scenka jest juz powiedzmy ze skonczona i jezeli Leru bedzie zbierał to spokojnie moze zabrac to co jest teraz , ale zarostowi chyba nie odpuszcze , no chyba ze polegne :D

 

Myslalem nad skretem jeszcze w ryjku ale boje sie ze nim popsuje to co mam teraz wiec sobie zwyczajnie odpuszczę :)

 

Jeszcze raz dziekuje wszystkim z osobna i wszystkim razem za zainteresowanie i pomoc :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

 

Wiec to juz koniec :)

 

 

Chciałbym podziekowac wszystkim, ktorzy mnie dopinogwali w tym watku, dawali rady, komentowali i wytykali bledy jestescie naprawde bardzo pomocni i jeszcze raz wam dziekuje :*

 

Finalny Obrazek :

 

jimi_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności