Skocz do zawartości

Scena 3D: Kieliszki ;)


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

patry: to samo dawałeś w Caustic Contest? imo praca nie dopracowana zarówno od technicznej strony (kształt kaustyk, materiał szkła i oświetlenie), jak i od merytorycznej strony (nieciekawe światło, zero własnego pomysłu).

 

imo wróć do wip'a i szlifuj to dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba raczej do speedów się zalicza.

 

Za mocna kałstyka, słaba jakość cieni, brak otoczenia i standardowe, czarne się w szkle i wodzie odbija, ciecz nieciekawa (jaki IOR?) i za mała podstawka lampki.

 

Tylko szkło jako takie, ale trudno gotowe zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) czyli co....

i dlaczego udajesz Kiełbastera (?) w podpisie
czy
i dlaczego Nielot nie ma swojego avatara

 

a co do mentala.... mozna ale czy próbowaleś v-raya, maxwella, brazila i wkońcu najlepszego ze wszystkich SCANLINE'a ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne. fajnie ze trenujesz sobie rendering ale po co wystawiasz to na forum?

 

BTW

PS to ja :DDDDDDDDDDD
wiecej "D", to az takie smieszne ze ja chce wiecej "D"!

 

EDIT:

merv_ weez ja tu jem a ty mi takie rzeczy... :P ale jakie realistyczne tekstury xD

po czwarte: poziom jaki zaprezentowałeś umieszczając ten (pardon) gówniany render jest żenujący - nie wspomnę, że naprawdę wchodząc na max3d.pl nie mam najmniejszej ochoty oglądać gówien!!
lepiej ujac sie tego nie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merv:

po pierwsze: tak to ja na avatarze

 

po drugie: wybór renderera zależy od użytkownika, jak ktoś zechce to będzie renderował nawet w paincie i nikt mu tego nie zabroni

 

po trzecie: mental jest bardzo dobrym rendererem - trzeba go tylko umieć obsłużyć a nie robić na pałe i naśladować ustawienia innych

btw: panowie z Warner Bros uważają inaczej i wykorzystali mentala przy renderingu do Matrixa

 

po czwarte: poziom jaki zaprezentowałeś umieszczając ten (pardon) gówniany render jest żenujący - nie wspomnę, że naprawdę wchodząc na max3d.pl nie mam najmniejszej ochoty oglądać gówien!!

 

radzę powaznie potraktowac moje słowa. dyskusja zeszła na psy więc nie ma sensu dalej jej prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merv_ - zaprezentowałeś dokładnie taki poziom jak na zamieszczonym renderku, dno totalne, a pisząc "mental jest plastikowy" udowodniłeś że raczej nie masz zbyt rozległej wiedzy z zakresu CG.

 

patry - wystarczy że umieściłeś w caustic contest, wrzucenie pracki do galerii jest pewnie wynikiem zadowolenia z niższego czasu rendera ;] Tak czy inaczej, testy zachowuj dla siebie. A tak wogóle kaustyki masz nieco przepalone i myślę że można by zejść nieco z liczbą fotonów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten model nie jest mój :)

http://ratemypoo.com/bottom.html

zaglądnijcie sobie :)

 

a mental... to jest forum chyba wolne :) każdy ma prawo do wyrażania swej opinii... wiec wg.mnie mantal jest palstikowy... nie lubie go... FU!!!

a mnie panowie od Matrixa nei obchodzą

 

na swoja obrone mam to ze: poprostu nei mam dobrych doswiadczen z tym rendererem...

 

btw: tweet zrób video tutoriala jak renderowac w paincie

 

ps... fajne masz zdjecie na avatarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swoja obrone mam to ze: poprostu nei mam dobrych doswiadczen z tym rendererem...

a masz wogóle jakieś? jakiekolwiek? możesz cokolwiek na ten temat powiedzieć?

bo wydaje mi się, że raczej nie...

 

a fochować to wiesz, mogą się dzieci w gimazjum na swoje koleżanki...

ah... przepraszam... ty jesteś z gimazjum... tak mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym"
Tia.... zgadzam sie... nie masz co sie srtesowac... bo zanim odkrylem v-raya robiłem tylko w mentalu :)... ale to był krótki okres.... pamietam ze nawet kaustyke swoja dalem do contestu :)

 

ty jesteś z gimazjum... tak mi przykro.
nie musisz odrazu tak szorstko wyjezdzac :) na forum powinna panowac miła atmoswera, a kupsko wyleciało (ten render)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym"

 

merv_: chyba nie zrozumiałeś sensu tego cytatu...

 

na nikogo nie "wyjeżdżam". po prostu znam róznicę pomiędzy złośliwym komentarzem a krytyką.

twoja "kupa" była dobitnym przykładem, zaś twierdzenie że mental jest plastikowy świadczyło o permamentnym braku wiedzy o jakimkolwiek rendererze o czym świadczy poniższa wypowiedź:

wg.mnie mantal jest palstikowy... nie lubie go... FU!!!

a mnie panowie od Matrixa nei obchodzą

 

Pozdrawiam i jak dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Mental "umi" moim zdaniem i jezeli ktokolwiek zamieszcza prace p.t. "kieliszek" w "Finished works", to powinien zostac ukamieniowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na niektore posty to nie wiem czy sie smiac czy płakać, wiadomo render jest na maxa kijowy tym bardziej na finisza :/ w kaustyce to było chociaz kaustyka jest denna mozna powiedziec ze to pomyłka nie kaustyka ale looz (pooglądaj rendery MR`a kaustyki Tweetiego & Vorka).

Pracuj pracuj ale nie umieszczaj wszystkiego na forum co wyrenderenuje.

merv_- Mode spam on ci sie chyba włączył !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci poradę. Jeżeli zależy Ci na zrobieniu czegoś ciekawego w 3D to nie broń Boże nie modeluj kieliszków. Jeżeli zależy Ci na hiperrealiźmie to przy tak prostej scenie weź od mamy 2 kieliszki postaw na białej kartce do jednej wlej H2O a do drugiej winko. Zrób fotę a potem postaraj się zrobić to samo w 3D. Nawet osoba nie mająca pojęcia o grafice zauważy, że to jest sztuczne jak szczęka mojej śp Babci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JA PIER**E! juz od dluzszego czasu obserwowalem posty zakladane przez patry'ego i zauwazylem ze niektorzy po nim jezdza (Kr3tz, merv ii... nie pamietam) a niektorzy naprawde daja jakies sensowne wypowiedzi.. moj drogi Kretzu Kr3tz'u czy jak ci tam.. chcialbym ci powiedziec ze sam moze dobrze sobie radzisz z grafika ale pasuje do ciebie fajne okreslenie ktore kiedys zaslyszalem:" Wyżej sra niż dupe ma"... czlowieku czepiasz sie kolesia w kazdym watku ktory zalozy i potrafisz mu wypomknac ze ma dopiero 13 lat tymczasem sam masz 14 i twoje prace wcale nie powalaja... wiekszosc z nich to twoje poczatki a pozostale to moze z 2 autka, ktore przyznam, ze maja pozytywne komentarze... troche powagi czlowieku nadgorliwosc szkodzi a ty wcale nie jestes tutaj taki za***bisty tylko przez to ze jedziesz po gorszych od siebie a sam nie za wiele robisz. tez jestem za tym zeby skasowac ten watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli macie jakieś prywatne spory do rozstrzygnięcia to dlaczego nie zrobicie tego na gg/chacie itp. ? To jest forum dyskusyjne na temat grafiki komputerowej a Wy właśnie zaśmiecacie koledze topic w galerii. Bo jaki by on nie był to jest jednak render wystawiony w galerii a nie miejsce do pustych pogaduszek. Jeżeli więc chcecie kontynuować takie dyskusje to prosiłbym robić to na priv.

 

Moderatorów coś ostatnio nie widać więc poprostu dajcie sokój, a jakby jakiś mod tu zajrzał to wie co robić ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności