Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 9 & Autodesk Maya 8 Roadshow 2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no panowie z wrocka. ja jestem gotowy. z szefem załatwione - mam wolne więc mogę jechać :)

 

ktoś się wybiera? pikSar? Vorek? Barcisz? nielot? mkk3a? kannu? plastique? rowr?

 

Pozdrawiam

 

ja jadę na 75% jak narazie

jaki transport ? ford sierra turbo hiper ? ciapong ?

autem chyba taniej będzie (gaz)

2x380 km = 760 = 76 litrów LPG = 76*2,15=163 PLN + 1L oleju semi= 180PLN/4=45PLN

 

----------edit

moja dyrekcja - zmanipulowana- moge jechać - procen pewności 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: za opuszczenie jednego dnia zajęć nie skreślą cie listy. poza tym ja wielokrotnie ouszczałem zajęcia na AM i jakoś dopuszczono mnie do sesji.

 

jeden dzień to tylko jeden wykład + może jedne laborki (zawsze do odrobienia zwłaszcza na polibudzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pikSar jedzie to ja jade na 100%

Vorek jeszcze nie wie jak z pracą.

 

nielot: tak na serio: opuszczenie jednego dnia zajęć to nie tragedia. ja opuszcza średnio 10 dni w semestrze i jestem przy dyplomie :] poproś, żeby ktoś skserował ci notatki i notował co na czwartek i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk brzmi dla mnie dobrze, nawet bardzo z racji zamieszkania, i jeżeli przy maxie 10 byłby pokaz gdzieś w pobliżu to strasznie bym się ucieszył :)

Ale realnie patrząc, to gdzieś w centrum powinno być, żeby ogólna ilość pokonanych kilometrów na dojazd byłaby najniższa, poza tym najwięcej ofert roboty w CG to też w Warszawie.

 

Ale i tak głosuje za Śląskiem, najlepiej w Katowicach :]

 

PS. Jedzie ktoś z śląska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano stało się... ;]

i na tym koniec z OFFtopami :D

 

hyhy

dopiero co moda dostał i już jak się wozi ;)

 

Przypomniało mi się czemu to wrocław jest stolicą polski - największe zloty 3d! :]

 

Dawajcie do wawy zgraną ekipą jak zawsze Wrocławiaki :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

Traitor:

>>Swoja droga bardzo duzo wroclawskich grafikow wyemigrowalo do warszawy. Glownie przez brak roboty we wro.

 

prawda, prawda !!

 

żeby było jasne wszystko - to spotkanie w wawce jest 11 pazdzienika w srode ??.

 

Odnośnie transportu to napiszcie co to za autko i ile sie godzin jedzie :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu "Odnośnie transportu to napiszcie co to za autko i ile sie godzin jedzie :)

pozdrawiam :)"

 

Ford Sierra 1,6 - 1993 - gaz prędkość przelotowa max 120, ubezpieczona i z ważnym przeglądem, czas przelotu przy obecnych remontach i korku 40 minut o Oleśnicy 6-7 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

JA sie wybieram. Nie jestem tylko przekonany, do jazdy autkiem - nie lubie

jazdy 120 /h po drogach pełnych wariatów drogowych . No i nie wiem czy to

nie wkurzające z klaustrofobicznego punktu widzenia .

 

::::EDIT:::::

a tak a` propos pojazdó , to wczoraj (poniedziałek) ZDAŁEM NA PRAWO JAZDY (za pierwszym podejściem). Teraz czekam juz tylko na wydanie dokumentu :).

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może i ja wpadnę na roadshow, opuszczenie jednego wykładu jakoś przeżyję, a tak w ogóle to ciekawe są te prezentacje? jako ze nie byłem wcześniej na czymś takim to nie wiem

 

ps. proszę nie komentować ilości moich postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość mam już agendę!!!

po angielskiemu bo dopracowywujemy ale bedzie taka na 99%

 

9.30 Registration

 

10.00-10.30 Introducing Autodesk/Maya/Max + LC plan (Richard Morawiec)

 

10.30-11.00 coffe break

 

11.00-12.00 3ds Max 9 (Kevin Booth)

 

12.00-13.00 lunch break

 

13.00-14.00 Maya 8 (Patrice Paradis)

 

14.00-14.30 Motion Builder 7.5 (Patrice Paradis)

 

14:40-15.00 HP presentation

 

15.00-15.30 Combustion 4 (Kevin Booth)

 

15.45-17.00 Imagineer Systems (Mokey, Monet, Motor) Allan Turner & Phil McLauchlan

 

17.15-17.30 Applle iPod toss (We will give 3 iPods to the people who registered and actually be there in the end of the show)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ;)... z tym, ze > biorac pod uwage to co napisal SHOGUN... spoko mi tam angielski nie przeszkadza- przeszlo sie fallouta i baldura po angielsku to sie teraz umie ;) ale moja uwaga jest taka> moze by stal asystowal tam tlumasz z boku i na koncu pokazu widownia mogla by zadac niezreczne pytania panom z autodesku?... np.> czemu mi sie dzisiaj w pracy max wywalil 17 razy do pulpitu bez zrobienia autobacka ;(?... a tak na serio to mysle, ze zadawanie pytan bylo by fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zadawanie pytan znajdziemy. Po polsku i po angielsku - damy rade jak co będziemy tłumaczyć:) Richard ma polskie korzenie osobiscie z nim po polsku rozmawiałem z Kevinem cięzej ale jakoś sobie poradzimy:)

 

Niestety na pytanie postawione przez kurta /nt.17razy/ nie odpowiemy tak poprostu:( bo jak wiecie to mogło być wzystko:)

ale pytania warto zadawać - postaramy sie odpowiedzieć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb_jrpvp: super wam to idzie :) jestem pod wrażeniem :] ja z chęcią obejrzę i to i to. HP workstations też brzmi interesująco.

 

kannu: pikSar prowadzi a jedziemy my czyli ja i być może vorek (jak uda mu sie załatwić wolne w pracy).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac to ze na edit poly max wciaz sie wywala... mysle, ze wszyscy sa zainteresowani plotka o tym, ze nie bedzie maxa 10 i mayay 9 tylko powstanie 1 kombajn :o > max i maya w 1. 90% grafikow, ktorych znam sa troche zaniepokojeni, poniewaz juz teraz programy te(max bardziej chyba) sa niestabilne, a jak doda sie mase pluginow i modolow to czeka nas .... 4 GB ram minimum i ciezka, niestabilna praca? ( poza tym, na ta chwile max jest popularniejszy...)

ps. mowa o HP jak dla mnie jest malo interesujaca :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mogę pomóc w tłumaczeniach jakby co. Ale pewnie sobie poradzicie

2. HP obejżeć można ale Polska ciągle za biedna na markowe stacje robocze.

3. najbardziej interesuje mnie czy przyszłość May'i i Maxa pójdzie drogą Shake'a. Bo to oznacza brak kontynuacji i problemy. A problem jest taki, że chce dodać Maxa do aplikacji używanych i pytanie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

3. najbardziej interesuje mnie czy przyszłość May'i i Maxa pójdzie drogą Shake'a. Bo to oznacza brak kontynuacji i problemy. A problem jest taki, że chce dodać Maxa do aplikacji używanych i pytanie czy warto.

 

myślę , ze to pytanie pojawia sie na ustach milionów userów :)

Nikt pewnie nie powie słowa mogącego zagrozic pozycji maxa na rynku - zaowocowałoby to pewnie spadkami ilości kupowanych licencji ( wcale nie taniego ) maxika :).

BTW, czy autodesk ma swoje akcje na giełdach ? - ktos sie orientuje ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus tomekb_jvrp :)

 

mam jeszcze do Was 2 pytania:

 

czy pozycja w agendziena temat stacji roboczych HP jest interesująca?

 

kto bardziej zainteresowany maya a kto 3ds max ?

 

wydaje mi sie , ze stacje HP mogą byc interesujace - ale to kwestia tego, co i w jaki sposób bedzie pokazywane :)

 

Odnośnie softu , to ja : maxik, kaydarka. Majką też nie pogardzę.

Będzie coś z ukierunkowaniem na animacje ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności