Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Teledysk leciał albo na Vivie albo na Mtv, chodzi o nazwe muzyczki - W teledysku byli kolesie mniej więcej w wieku dwudziestuparu lat i mieli pomalowane twarze na biało z czarnymi znaczkami, jeden z nich robił takie wysokie kopnięcia przed twarzami reszty. Kuma ktoś co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kojarzy ktoś nute, bodajże z Kill Bill (chyba z pierwszej części), takie japońskie lolitki śpiewały to na scenie w jakimś klubie czy coś. ta piosenka była chyba po japońsku z prostym rytmem, zna ktoś tytuł? reputacja gwarantowana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lord_saskybody - "Peaches - Fuck The Pain Away" http://www.stlyrics.com/songs/p/peaches6988/fuckthepainaway1079996.html

 

dariusz - jeśli kawałek jest na soundtracku to zajrzyj tutaj i przesłuchaj sample, może go znajdziesz :) http://www.amazon.com/Kill-Bill-1-Various-Artists/dp/samples/B0000C9V3T/ref=dp_tracks_all_1/105-6968822-0081202#disc_1

 

----

dzięki :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzien dobry wszystkim, zdrastwujtie.

Szukam piosenki autorstwa [prawdopodobnie...] Benny Bennasiego, nie znam tytulu

Link:

http://rapidshare.com/files/12737754/WTF.mp3.html

Za odpowiedz dam +, szukam tej piosenki od paru tygodni [oczywiscie nie bez przerwy ;]], ale dopiero dzisiaj wpadl mi w rece Benny Benassi - Techno Dance Hits Mix z motywem z tamtej piosenki.

 

 

 

EDIT:

Muzzy - chce dac ci +, a nie moge, poniewaz ..."You must spread some Reputation around before giving i to Muzzy again.". najlepsze jest to ze nie kojarze zebym kiedykolwiek dawal ci reputacje, ani ujemna, ani dodatnia, ba, nie pamietam zebysmy kiedykolwiek mieli ze soba kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,nie wiem gdzie pisac to pisze tu(Chyba zle nie robie?)

 

Potrzebuje pomocy:

 

Słyszałem fajkną muze w Radiu Eska ale nie znam tytułu i to było tak:

HŁA!,tyryntytyntyntyntyntyn,try tyn tyn tyn tyn tyn tyn tyn i tio taki refren,nie wiem jaki tytul ale bardzo mi zalezy,Wiem ze wlasnie w refrenie jakis gostek cos takiego:HŁA!i juz potem ta muzyka:tyryntytyntyntyntyntyn

Prosze pomozcie!Mam to nagrane na dyktafonie i zrzucone na kompa ale nie wiem jak wam to pokazac!!!!Proszwe o pomoc!!!:D

 

To jest tak jakby techno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: witam na forum

po drugie: edytuj proszę posty a nie stawiaj jeden po drugim

po trzecie: jest już wątek w którym zamieszczamy prośby dotyczące muzyki (nawet w tym samym dziale)

 

po czwarte: raczej nic mi nie mówi "tyntyryntyn". wrzuć jakiś dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

To jak udało się Wam rozpoznac tą piosenkę i tytuł??

 

Bardzo prosze o pomoc!!!!

Błagam!!!

Na kolanach!!!

 

//A TERAZ MILCZĘ//

 

BARDZO PROSZĘ O TYTUŁ

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

FORMAT TO amr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja chciałbym sie dowiedziec jak nazywa sie piosenka,mam ją na kompie bo nagrałem dyktafonem ale nie znam tytułu prosze o pomoc jak moge wam przesłać ten plik ma 100kb i ta piosenka leci jakos tak:HŁA!,i potem muzykam tyntyntyntyntyntyn,tyrytyntyntyntyryntyn.Wiem ze duzo sie z tego nie dowiecie ale pomozcie mi jak mam wam przeslac ten plik!!!:eek: :eek: :eek:

 

Bardzo prosze o pomoc,moim zdaniem to TECHNO.Taki koleśtam tak nagłe krzyczy:HŁA!Chyba po Angielsku i potem ten rytm:tyrytyntyntyntyryntyn

 

http://rapidshare.com/files/13030578/Fajna_muza.amr

 

 

O wrzuciłem to tu!!!!Prosze teraz sciagnac.Chyba umiecie??Czy mam pomoc.I jak posluchacie to prosze o pomoc jaki to tytuł!!!!!!!

 

Jak pobiera sie to trzeba dać FREE i potem wpisac kodzik jaki sie wyswietli.I pobieranie sierozpocznie!!!!Bardzo prosze o pomoc!!!

 

 

AMR (z ang. Adaptive Multi-Rate) - jest to format zapisu plików dźwiękowych, stosowany w dyktafonach telefonów komórkowych. Format AMR ma niską kompresję i może być odtwarzany w telefonach komórkowych, a także w programach

 

RealPlayer, QuickTime oraz Nokia MiltiMedia Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMR (z ang. Adaptive Multi-Rate) - jest to format zapisu plików dźwiękowych, stosowany w dyktafonach telefonów komórkowych. Format AMR ma niską kompresję i może być odtwarzany w telefonach komórkowych, a także w programach RealPlayer, QuickTime oraz Nokia MiltiMedia Player. Maksymalna jakość pliku w formacie AMR to 12,2 kbps.

 

Pliki MP3 oraz WAV można konwertować do AMR za pomocą darmowego programu "MIKSOFT Mobile AMR converter"

 

 

faktycznie: w refrenie jest hła, ale melodii tyrytyntyntyntyryntyn bym w zyciu nie poznal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa utworek, dance czy coś w ten deseń, który często leci na Radiostacji albo esce. Podkładem jest zmiksowana melodia z piosenki Depeche Mode - Personal Jesus.

To jest próbka samego podkładu http://rapidshare.com/files/13153423/jesus.wav.html

 

piosenka o która mi chodzi jest śpiewana przez kobietę.

EDIT:

ok już mam, Jamelia - Beware of the Dog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czek yt

 

"Sound was designed at Nylon Studios. The soundtrack to the clip, “Don’t judge me by the clothes I wear, If you get to know me you know I won’t care”, was composed by Elliott Wheeler at Nylon Studios with words by Andrew Ostrom at Leo Burnett. Nylon Studios suggested adding a French translation to the recording. “Ne me juger pas par les vêtements que je porte…”. The song was sung by Pip Branson and Melanie Horsnell."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a czy może wiecie co to jest za tytuł i wykonawca??

CZĘSTO LECI W RADIU ESKA

FORMAT AMR NAGRAŁEM FONEM!!!

http://rapidshare.com/files/13030578/Fajna_muza.amr

 

Tam taki koleś krzyczy HŁA i potem taka muza,a zreszta zobaczcie sami....

 

Z góry dziekuje i pozdrawiam,licze na szybko odpowiedz.........

BARDZO PROSZE O POMOC!!!

 

JESTEŚCIE SUPER,juz nieraz mi pomogliscie!!!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guten Tag. Ich bin sasky und ich habe eine pytanie ,

Hast du das piosenken -> Ten-Close your eyes and dream

Chodzi mi tutaj czy ona taka metalowo-rockowa jest bo w filmie ja słyszałem i w dodatku dosc krótko. Jesli tak to prosiłbym najlepiej jak umiem o upload na RS albo wyslijto.pl

 

 

pa.

 

Edit1: Oh nein !! Zapomniałem dodac ze szukałem na BearShare i niema :/.

 

Edit2: Muzzy tenks , jednak to nie ta piosenka która była w tym filmie :/

Moze ogladał ktos STAY ALIVE i tam jak koles jedzie tym czerwonym autem ala Ferrari :)

i spiewa sobie, no to własnie mi chodzi o ten song.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności