Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok mam dla was zagadke, stary kawalek, klimaty lajtowe cos jak offspring, na teledysku piosenkarz chodzi po chodniku niczym michael jackson i zapala poszczegolne kafelki :p

jest tez jakis tanczacy dzieciak... jakis ring chyba... z malpa motyw... na koncu chyba kolo skacze na samochod i rozbija szyby? tyle pamietam.

ps. nie, nie zanuce :P

ps2. dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się, że informacji dobrze szukać też u samego źródła :D Tytuł i wykonawcę podał mi już autor strony, do której podawałem wcześniej link;) Dla zainteresowanych: H-blockx Risin' high

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) może mi też pomożecie :)

wiec... w teledysku kilku facetów siedzi na stołkach w jakimś pokoju wokalista z przodu w kapeluszu, a reszta z tylu gra na instrumentach i jeśli dobrze pamietam to jeden grał na kontrabasie :D a no i chyba warto dodać że zespół składa się z Murzynów :) teledysk bodajże z zeszłego roku :) więcej nie pamietam :p

wiec szukamy Murzyna z kontrabasem w tle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może wiecie co to za piosenka leci w filmie Biker Boyz w momencie kiedy jedzie ekipa biker boyzów na ostatni wyścig między Smokiem a Kidem? Piosenka zaczyna sie jak wyjeżdżają spod domu Kida..

Wiem że mało ludzi stąd przyciągnął ten film ale może ktoś przypadkiem wie?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest.? kurcze bo zapomniałem.

czasnoskóry tancerz wygina się na białym tle, robi ciekawe ruchy nogami i rękoma. czasem tło zmienia się nagle na czarne i wtedy ten pan jest inaczej ubrany, dynamiczna muzyka w stylu RAP.. facet ma fryzutę jak żona Homera Simpsona i nosi okulary.

 

klip ma ładnych paręnaście lat.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly może Mc Hammer -can't touch this? Tylko czarnuch nie ma fryzury podobnej do żony Homera...

 

fakt, dzięki.. mam wrażenie że fryzura podobna, tylko bez Taakiego Wypasu.

(nieładnie mówisz o tym panu...:/

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zna ktoś tytuły tych dwóch kawałków i ich wykonawców?

Wyciąłem je kiedyś z jakiegoś filmiku a jutro wybieram się na wakacje i kompletuję muzykę.

Nie muszę mówić że zależy mi na dobrej jakości i dlatego pytam :)

Z góry dzięki

http://www.wrzuta.pl/audio/gKmYolhHNr/requim_for_a_dream_rmx_we_want_your_soul

 

------- edit -------

a znacie może jakieś dobre naprawdę dobre drumowe kawałki coś ala ten powyżej? dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unknown Error - Shadows

 

 

Dnb kawalki poza tymi powyzej? Szukaj w wolnych dyskusja mojego watku muzycznego :D Tam sa 2 sety dnb po mojemu.

 

Edit1: po co sciagac kawalki, bierz cale sety :D http://dnb-sets.de/

Edit2: drugie to Adam Freeland - We Want Your Soul [Ed Rush & Optical Remix] http://youtube.com/watch?v=7DXr4EFfB0U

Edytowane przez illy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie jestem w stanie tej melodii zamieścić, liczę więc że ktoś

film oglądał. Chodzi mi o melodię z filmu '13 dzielnica'. Występuje ona w 2

miejscach:

1. Po skończonej udanej akcji policjanta, w około 32 minucie filmu (na

liczniku 00:31:03)

2. Po rozbrojeniu bomby (01:11:15)

 

dodam że jeżeli ktoś oglądał film a nie pamięta muzyki, do tego ma dobre chęci, może wpisać w google '13 dzielnica cały film' - film jest na wrzucie i innych

serwisach, trza zaczekac na bufor, ale do pierwszego wystapienia tej melodyjki nie czeka sie dlugo ;]

 

melodia jest śliczna i bardzo mi na niej zależy, z góry dziękuję za odp.

pozdrawiam >:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resistant to muza na zakonczenie, ta jest jedyna taka w filmie bo jest bez slow ;] to sama melodia, bardzo spokojna ale bardzo fajna, taka jakby na wesole zakonczenie akcji/filmu

 

ps. na rozpoczecie leci muza da octopuss - motors, z tym ze tych motorow nie slychac ;] czy wie ktos skad mozna wlasnie ta wersje tej piosenki sciagnac?

Edytowane przez Ladzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! to jakas piosenka electro- glownie chodzi mi o teledysk, gdzie na poczatku taka dziewczyna husta sie na hustawce w jakims zdezelowanym miescie, pozniej przychodzi do niej jakis chlopak, obejmuja sie i wszystko zamienia sie w taka animacje 3d- moze ktos skojarzy, latalo w telewizji tak ze 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności