Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie za to chodzi i cały album wydany przez Coldmeat Industry. Jedyne co z niego zapamiętałem to tylko dwa kawałki gdzie w pierwszym koleś cos tam gada po węgiersku(raczej charakterystyczne) a w drugim pod koniec albumu jest podłożona ścieżka dźwiękowa z Rambo w Afganistanie(II??) gdzie afgan coś tam gada, że tam dużo wrogów a on jest sam i nic nie ma. A ON: "I have my GUN!". Tak więc nieco typowo. Jeśli kotokolwiek widział(słyszał) ktokolwiek wie... Nie chcę mieszać ale tam był chyba utwór Black Sun. Album wydany przynajmniej 1994 lub wcześniej. Byłem na stronie CMI ale tego tam tyle jest, że nie wiem. Ale który to?

No i sprawa bardziej jasna. Czy ktokolwie wie jak można zdobyć album "And even wolfs hides their teeth". Okładka czarno- szafirowa w głową wilka. Cos w podobie avatara Ramseza. To tez jest jakos tak z 1994r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta piosenka co leci w tle reklamy na tvn, tego co zapowiadają jakie bedą programy seriale na tvn...

Są bohaterowie tych programów/seriali i trzymają ich nazwy.

Wiecie o co chodzi?

Jak nazywa się piosenka w tle?

 

(przepraszam za chaotyczny opis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dacie rady ;)

 

Niewiele szczegółów, piosenka bez sensu - zasłyszana w programie Bałtroczyka ze trzy tygodniee temu, smutny gosc spiewał piosenkę (jęczał ją) nuta trochę klezmerska (tak mi się kojarzy), słowa nie zapadły w pamięć ale melodia mi sie podobała i ciągle za mną drepcze.

Może jakiś kierunek znajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam electro/d'n'b remixu piosenki Girls - Beastie Boys. Nigdzie nei mogę tego znaleźć :)

Pomoże ktoś? :)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie wiem skąd, ale jakoś przypomniała mi się jedna piosenka, która chyba fajna jest :D :P

Prawie nic z niej nie pamiętam, ale chyba w refrenie leciało coś jakby: oł, aj lajk de mjuzik... oooołł, aj laaaajk de mjuzik... :D

Wie ktoś co to może być? :]

 

Słuchajcie, już tyle czasu minęło (27 strona :D) i nadal nie znam tytułu tej nutki, a znów mi się przypomniała... :(

 

Halp mi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności