Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm extremalnie dziwne sprawdziłem w 3 przeglądarkach, w FF i IE nie mam żadnej blokady reklam ani nie logowałem się na konto a mimo to nie było linka do itune, ale w video z tą piosenką był więc to nie permanentna blokada :)

Muszę napisać do googli i zapytać dlaczego tak się dzieje bo nie daje mi to spokoju i czuję się pokrzywdzony nie mając dostępu do tych samych linków co inni ;/ może to, że mieszkasz w Londynie ma znaczenie bo google nie traktuje wszystkich tak samo :/

 

http://img153.imageshack.us/img153/2973/snag0012d.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/7758/snag0013o.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/2514/snag0014l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radiu Roxy jest taka audycja Mellina (Marcina Mellera) - kilka razy na nią trafiłem i wygląda na to, że na początku zawsze leci taki dość charakterystyczny rockowy kawałek. Tempo raczej spokojne, męski wokal śpiewany w jakimś nieznanym mi języku. Niestety nie potrafię nic więcej powiedzieć, tym bardziej, że nie mam pojęcia co on tam śpiewa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość defektor

Witam ostatnio słyszałem gdzieś taką piosenkę.. Co prawda szybko wpadła mi w ucho, więc postanowiłem jej poszukać ;D

Na początku leci coś podobnego do techno.

W refrenie koleś śpiewa "digi digi digi digi digi di" i tak bez przerwy..

Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu ;]

Jeżeli ktoś zna tytuł i mógłby mi go podać byłbym mu bardzo wdzięczny!

Z góry dzięki ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś nazwę kawałka hip-hopowego czy rapowego, polski, raczej długi (ok 7min), raczej bez słów niecenzuralnych, dosyć spokojny, słyszałem to dawno temu (~2005r), jedyne co zapamiętałem to tekst w stylu "cały czas do przodu małymi krokami, [coś tam, w domyśle przeszłość] zostawiam za plecami", niestety jedyne co znalazłem w googlach to jakiś warszawski deszcz, ale to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napiszę coś w tym wątku, choć nie liczę na sukces, bo niestety nic nie pamiętam o samej piosence, tylko szczątkowe obrazy z teledysku...

Otóż - piosenka jest dość stara, myślę, że mogą to być wczesne lata 90., z teledysku pamiętam tylko urywki - młody chłopak, który wchodzi/jest w barze/dyskotece zamawia drinka, siedzi, są chyba pokazywane urywki jakiejś pary obściuskującej się na kanapie.

Wiem, że to cholernie lakoniczny i niedokładny, ale od rana chodzi mi to po głowie, pamiętam, że dobre kilka lat temu teledysk do tej piosenki był dość często pokazywany na Vivie bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to nie to:)

Za to coś nie coś przypomniało mi się o muzyce, to chyba było połączenie rocka z elektroniką (ale bez przesady, mam na myśli elektronikę z lat 90.).

Wokal był męski i po angielsku

 

 

##Mały apdejt:

pamięć powoli do mnie wraca - w refrenie była (powtórzone dwa razy) fraza 'close your eyes'

Edytowane przez jaccunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak dzięki :) ostatnio wzięło mnie na kotlety: led zeppelin, Turnau, Niemen. I nie mogę wyjść z podziwu jak kiedyś umieli tworzyć muzykę i zagospodarować całą dostępną dynamikę. (Szczególnie tu chodzi o Led).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki lucek - moderator zadziałał i nie wyświetliło mi wątku jako nieprzeczytany więc nie widziałem, że wkleiłeś. Mogę wreszcie słuchać bez potrzeby usuwania zakładki jak jade do klienta ;D

p.s. to tam są komentarze? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zespoły z Kalifornii albo z Australii... kilku gości polaków którzy wyemigrowali robią hiphop z podkładem z samplowanych polskich jazzowych legend. pomoże ktoś?

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie.

 

Teledysk - starszy czlowiek spiewa dosyc smutna piosenke, gra na pianinie. Taki wyciskacz lez poniekad. Kompletnie mi wylecialo z glowy, juz drugi raz. Melodii nawet nie zanuce, zadnego slowa chocby tytuly czy imienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie.

 

Teledysk - starszy czlowiek spiewa dosyc smutna piosenke, gra na pianinie. Taki wyciskacz lez poniekad. Kompletnie mi wylecialo z glowy, juz drugi raz. Melodii nawet nie zanuce, zadnego slowa chocby tytuly czy imienia...

 

 

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi chodzi po głowie piosenka którą pamiętam z czasów młodości i nie mogę jej ani znaleźć na sieci ani nawet przypomnieć tytułu.

Pamiętam tylko że kawałek pojawiał się czasem w tv w okolicy 1997-99 ( mniej więcej w tym czasie też pojawił się zespół Boomfunk MC`s )

Piosenka w stylu ambitniejszego techno-trance-dance`u :) a w teledysku dziewczyna z dużymi słuchawkami na uszach i okularach (goglach ? ) w których odbijały się różne obrazy.

Zdaje się że w trakcie teledysku spacerowała po plaży.

 

Pomóżcie bo mi to mózg wyżera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności