Skocz do zawartości

Teczka 2D:last update 29.08.08


grim666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No mi tez się wydaje że teraz powinnieneś wykonać jakąś konkretną pracke. Posiedzieć kilka dni, dopracować szczegóły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryj to chyba mocno inspirowany jakims innym bo kompletnie nie w twoim stylu;/ Ten czarny fajny,szczegolnie podoba mi sie uklad materialku na ciele- fajne! Nie rozumiem twojego podejscia do rysunku bo to nie sa ani concepty, ani cwiczenie jakies, takie mazanie dla zabicia czasu(i to niepodokanczane)-bez sensu- wez lepiej sie przyloz do jakies pracy bo moze wyjsc naprawde cos ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się kolejny czepił ;) Mazanie mazanie, fakt, ale dla zabicia czasu? Niestety, mam czym innym zabijać czas, a mazanie tylko dla przyjemności i raczej z braku czasu. I na pewno nie bez sensu, bo ja sens w tym widzę-przyjemność.

A ryj może nie inspirowany, ale specjalnie tak machnąłem inaczej.

Za karę kolejne mazy haha.

Dzięki za skromne opinie, HAIL.

 

 

list_kolubryna.jpglist_kajdany.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nieźle się zapowiada ;) chodź ten nos do mnie jakoś nie przemawia :) , a tło to jakiś las będzie ? A i zapomianiałbym jak będziesz robił dół to zrób pas z takimi kolcami (żeby był bardziej grożny :) ) i daj mu topór na plecy .

 

no i czekamy na dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, pomogła mi w tym moja luba swoimi bystrymi uwagami odnośnie płaskości tego dziada. Teraz wy mi pomóżcie-jak rozłożyć to światło itp. Ja muszę jeszcze dorobić szkic na papierze i dosztukować, bo zabrakło.

Jak dla mnie, trochę za dużo tego żółtego, szczególnie na cycach, ale zabiorę się za to kiedy indziej. Nos i cała gęba również do dłuższego posiedzenia, ale to i mnie bardzo się rzuca w oczy.

HAIL!

 

list_ogr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrażenie ze swiatło jest troche "niekonsekwentnie" rozłozone. Na boku jest oswietlony tylko przy krawędzi, taki efekt byłby zdaje sie gdyby swiatło padało z tyłu jakos wtedy na piersiach nie było by tak intensywnie i refleks odbicie byłoby raczej w drugą strone. a ze na piersiach swiatło jest jakby padało z boku postaci to wydaje mi sie ze bok (ramie i ręka) powinien byc zdecydowanie bardziej oswietlony i chyba nie tak równomiernie po całej krawędzi bo to wtedy zdaje sie byc płaskie, tak mi sie wydawać, ale zeby miec pewnosc musiałbym spróbowac.

Tak czy owak fajny ma charakter wogole coraz bardziej podobają mi sie te twoje makabreski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca fajna ma klimat tyle ze troche za mało narazie widac chciałoby sie powiedziec cos o anatomi ale jej nie ma ;) ogolnie spoko coraz fajniej Ci to idzie aczkolwiek patrząc po twoich pracach to dziwie sie ze taki cwaniak z ciebie w sprawach perspektywy i anatomii z taką wiedzą oczekiwałbym czegos więcej ;) nawet jak proporcje celowo są zachwiane to dobrze jak jest to zrobione sensownie niektóre prace dosc płaskie jakbys miał kłopoty z cieniowaniem. Polecam poszukaj sobie na sieci jest napewno jakis tutorial.

albo moze popatrz w lustro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki ponury jestem w ogóle haha. Zrobiłem fotę, patrzę, ale wkur..ony wyszedłem. Robię drugą-tak samo haha, jakoś tak wyszło;)

leszke-takie czarne miało być, a ta plama pod brodą to taki niby miał być chory kubrak, ale nie wyszło haha. Też miałem pentasa, ale zamieniłem i się cieszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze "troszkę" obok na półce, w szufladzie i w kartonach w drugim pokoju. Nie mam już gdzie tego układać. Ani jednego pirata:) Tak, wiem jestem powalony:)

 

muza.jpg

 

Poza tym to wątek z grafą, a nie o tym kto ma wacoma, a kto nie ;) Dajcież spokój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ... tak to tylko w Polsce bywa jak pokaże się kawałek swojego pokoju - czy te kasety są oryginalne?!

hahaha ... a kogo to obchodzi! Ważne że widzimy w jakim otoczeniu autor pracuje i dzięki temu możemy więcej się o nim dowiedzieć.

 

Ostatnia pracka z zombie: dałeś teksturkę na mieczyk czy tasak czy co to tam jest. Przez co wychodzi ona na pierwszy plan, a reszta jest namalowana szkicowo - niewiem czy to praca skończona ... ale jeżlei tak no to przez taki element staje się bardzo słaba, więc albo wywal te przeładną teksturke albo kończ konsekwentnie obraz.

 

podobają mi się znacznie bardziej Twoje poprzednie prace.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek w pokoju mieszka jeszcze szatanowa haha...

designboot-taaa....niestety, tylko w Polsce;) Ja lubię sobie pooglądać ludzi jak pracują, czym i co tam mają w swoim "królestwie".

Mogłem nie chwalić się, że to skończona praca, ale masz rację-za duży kontrast pomiędzy techniką i brak konsekwencji.

Ogłaszam falstart-nie skończyłem jeszcze żadnej pracy oprócz skończonych szkiców ;)

Dzięki za komentsy, znów został przerwany ciąg obrazków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia pracka fajna,ale te swiatlo cos nie teges-jezeli jest przed chlopem powinno jakos bardziej ryj oswietlic a nie tylko krawedz:/,rozumiem ze slabe ono jest,ale mimo wszystko nie powinienes tego zaznaczyc samym niebieskim konturem,ale jakos zmieszac delikatnie z kolorem skory. Ogolnie coraz lepiej-choc bywa ze dasz fajna a zaraz potem kwasa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hu hu! Ale się posypało komentarzy:) dzięki.

Łukasz-może i widziałeś, tyle tych rysunków wszędzie, ale na 12334 % nie zainspirowałem się niczym. Oglądałem film jakiś świąteczny i tak sobie rysowałem haha.

MCMiriam-no z płaskością to mam problem okrutny niestety :(

Posiałem gdzies dwie gumki i nie mogłem ładnie wycieniować:

gru_ork.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z płaskoscia to masz ten problem ze nie robisz brzegowego-czyli swiatla na krawedziach jakies bryly, pochadzacego z otoczenia-np. odbijanego od podloza itp.zreszta to pewnie i tak wiesz. Zabo-cos jest kula do tego blyszczace-znajdz sobie jakiekolwiek zdjecie kuli i zobacz jak sie uklada tam cien-miejsca najciemniejsze na pewno nie sa na brzegach. Streszczajac to wszystko po prostu powinienes dac jasne na grzbiecie gada ,bo dol ma dobrze i wsio . Aha i nie dawaj takich mocnych obrysow bo to tez splaszcza:/ Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicpoń-jeszcze nie trenowałem, ale wiem o co chodzi, zresztą myślałem, że tak robię haha. Muszę stosować to w odpowiednich miejscach, a często zapominam z przyzwyczajenia.

Marduk-lepiej późno niż wcale ;)

Szkice piórkiem:

 

sty_zomb.jpg

 

sty_szkice.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności