Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak znajdziesz chwile to pobaw sie, po prostu jestem ciekawy co Ci wyjdzie bo to zupełnie inna bajka jak robisz coś swojego :) z cudzusem gorzej xD

 

spoko, ale wstaw tam jeszcze jakies lampy w suficie, moze stojace tez by sie przydaly, kwiat ten przy oknie tez troche niebardzo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światełko przyjemne ale troszkę rzeczy tu lewituje (min. łóżko, ten posążek, książka, poduszki itd.), jakieś dziwne rozciągniete lampy. te szafki w drugim planie jakieś strasznie płaskie. ale ja się za bardzo nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale wstaw tam jeszcze jakies lampy w suficie, moze stojace tez by sie przydaly, kwiat ten przy oknie tez troche niebardzo :]

 

No i ładnie podkreśliłeś dupowatość tej sceny :] może w wolnech wchili coś do niej dorobie :) Tylko trzeba pamietać że to gabinet a nie penthouse

 

Loki- to jest jedna z najsłabszych prac jakie widziałem w Twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec :D klamki w drzwiczkach ałt, bo nie pasuja. daj kwadratowe proste. Okno o którym już mówiłem. IES po prostu sie prosi na scenie. Przedmioty na wyspie nie pasują, kolorystycznie- kolor raczej oliwkowy by pasował moim zdaniem. Piekarnik nie robi roboty, ale nie przychodzi mi pomysł żaden do głowy. tło za oknem źle. małe radyjko pod oknem nie pasuje. Ogolnie to tak.. wydaje mi sie że meble i cała wizka miała byś super nowoczesna ale przez te przedmioty zepsułeś sprawe. Aha i zapodaj render bez PS, bo ogolnie coś mi w tym retuszu nie pasi ale jeszcze nie wiem na 100% co :] liczyłeś na rady wiec mam nadzieje że pomogłem

 

PS. ile poświęciłeś czasu na wiz, nie chodzi mi o to żebym powiedział Ci nie zależnie od tego co napiszesz że wolno robisz. Ale po prostu jestem ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, kolory, że radyjko itd., itp., to zwyczajnie kwestia gustu, a w tym przypadku przełamują nieco całość i to na plus. Może jedynie ta czerwień przykuwa uwagę za mocno, ale to nie szkodzi wcale scenie. 'Piekarnik nie robi roboty'? Nie rozumiem tego. Dla mnie ma tylko zbyt mały sampling i tyle, jest tam, gdzie być powinien. Mnie się podoba, jedynie widok za oknem ma zbyt dużą saturację.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie podkreśliłeś dupowatość tej sceny :] może w wolnech wchili coś do niej dorobie :) Tylko trzeba pamietać że to gabinet a nie penthouse

 

Loki- to jest jedna z najsłabszych prac jakie widziałem w Twoim wykonaniu.

 

heh sie nie dziwie, w sumie poltorej godziny zajęła cała scenka (z czego ponad połowa na zasłony) - na szybko na konsultacje sie nadało, a nad wersją finalną mam zamiar minimum 8 godzin posiedziec. Coś nie moge ładnie podłogi zrobić, dałbyś znac Tomuś jak ustawiłeś swoją podłogę w poprzednim renderze (ustawienia materiału i bitmapy) bo moja zawsze jakaś rozmazana wychodzi chyba ze bump podkręce,a nie zawsze chce

 

----------

 

edit: pierwszy na 500 stronie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate --> jak już Tomuś wspomniał, podłoga świetna! Za to monitorów, to tam teraz prawie nie widać;p

 

Edit: I taka uwaga co do koncepcji. Jeśli biuro robisz, to ja nie wiem, czy Pantony się tam sprawdzą, do pracy to chyba za wygodne nie jest(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem mnie też to zdziwiło bo one za wygodne nie są. Ale mam je na referce na której się opieram. Nie chce za bardzo kombinować bo mogę zepsuć misternie sklecony przez designera zestaw :P

 

Jak skończę to podmienię na coś wygodnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..chciałbyś tyle prezentów nie?:D

 

a co do pracy to proporcje Ci nie robią roboty, od tego przeba zaczynać. Jakie masz silniki? bo jak by IRR słabo ustawione :P

 

hmm.. a to ma być scena czy wiz master? chyba od tego powinienem zaczynać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek: Na monokolorowość nic nie poradzę, nie mój projekt, tak ma być i już, ale faktycznie, troszkę cieplej by to zrobić można. A co do poprawy materiałów... jakieś sugestie? Całe to pomieszczenie to solarium i gabinet kosmetyczny (kosmetyka w pomieszczeniach z tyłu).

 

Loki: A kto lubi. Zaparowane lustro fajnie wyszło, ale chyba nie PS-owałeś tego jeszcze?

 

JunioR: Wow, mało monitora nie pogryzłem widząc te jabca. Bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności