Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przepraszam, ze tak pozno odpisuje , zle czasu nie bylo.

Dzieki chlopaki za rady, na pewno poprawie ww. rzeczy w finale.

polishai- niestety pomieszczenie tak klaustrofobiczne , ze zeby cokowiek pokazac trzeba robic kosmiczna ogniskowa (przynajmniej tak mi sie wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo spoko ale te meble na wysoki polysk jak z PRLu :)

 

Hehe, no fakt, troszkę, ale to nie mój projekt. ;) PRLyzm jeszcze potęguje to drewno, bez tej kolorystyki by tak nie wyglądały... tzn tak źle. ;)

 

Zaslony wyszly bardziej jak mleko ;)

 

No cały czas mam cholerny problem z materiałem dla nich. :| Dzięki za uwagę, spróbuję jeszcze powalczyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamba: dzięki. :)

 

Morphe: dachówki się nie czepnę, bo o ile pamiętam, to ktoś faktycznie taką produkuje, a i fajnie się tutaj prezentuje. Ciekawym rozwiązaniem są te okna we wcięciach, z drewnem dookoła. Zdradzisz może jaka tam jest grubość ściany, a jaka drewna? Rynienki na łączeniu połaci dachów troszkęszerokie mi się wydają, a za to bardzo płytkie, ale mogę się mylić. Mocowanie drabinek dla roślinności do dachu chyba sobie troszkę odpuściłeś. ;) Brak dachówek do odprowadzania wilgoci, chyba że jest to rozwiązane jakoś inaczej?

 

Co do wiz to gratki dbałości o detal. Źdźbła trawy wychodzące z kostki... masakra, no i te liście też ekstra. ;) Gryzie troszkę pustka we wnętrzach, ale rozumiem, że z tym coś jeszcze będziesz robił. Troszkę może na szkło bym jakiś lekki zielony lub niebieski fog narzucił, ale reszta super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest vray - bez codow - zrobione na reinhardzie, tak jak zawsze, sun +sky, hdri na odbicia, pokrecone turbidity, sila swiecenia, dobrane kolorki i tyle...

Co do dachowki - taka wlasnie jest w sprzedazy, i jest dobra, w 95% identyczna ;) co do szyb - nigdy z fogiem nie robilem, nie wiem czy jest sens - czy bylo by wiele widac hmm...

A czym pasuja do tego typu domku? mi pasuja:) klinetowi sie podobalo... ogolnie kolorystyka, wykonczenie materialami jest moje, bo od architekta domek wyszedl troche jak taka "duzy domek" i chcieli to unowoczesnic, wiec jak pojechalem to sie okazalo ze warunki zabudowy nie puszczaja, jak cos moge pokazac "moja" wersje tego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter maly przelom widze, fajny render i inny (lepszy) niz twoje poprzednie:)

morphe jak zwykle pieknie, ujecia troche szersze bym dal, pokazujace ciut wiecej otoczenia

 

ode mnie przerobiona lazienka dawana juz tu wczesniej

l_sml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry motyw z psem, nadaje fotorealizmu, wyglada jakby patrzyl w obiektyw tego kto robil zdjecie:) budynki i drzewa spoko ale sama ziemia, trawa, krzaczki i chodniki do dopracowania

 

przypomnialo mi sie ze klient w wizce interiora tez raz psa sobie zazyczyl za oknem (crop z wiekszej calosci)

pies.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności