Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes MB GL


..:: WIKTOR ::..

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dawno nic nie pisalem w WIPie a tu cos napisze :)

Wiktor ladnie bardzo ladnie slicznie jak na polygony ale jedno ale skoncz choc jeden model plisssssssssss nie baw sie w szczegoly podwozia takie tam bo to sie najczesciej zle konczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet: duzo inne pracy to ten owoc maly... :(

 

kliment woroszyłow: no mnie twoje modele wgniotly do samej piwnicy juz :)

 

Bzyku: nie no z dokonczeniem poprzedniego modelu (Renault) nie bedzie problemu! Robie tego Merola bo mam pewien powod - sprawa osobista i nie powiem wiecej ;P Merol mnie nie pociaga dlatego nie bedzie mial podwozia :)

 

Badyl: a tam pro... po prostu rzezbie i tyle... :) W sumie nie chcialbym byc najlepszym... Stracilbym chyba zapal... ;)

 

Dobra... Mam taka informacje: modelujac Merola w miedzyczasie pomeczylem troche Renowke z roznymi tam bajerami. Moze cos pokaze w najblizszej przyszlosci - problem polega na tym, ze Renowke mialem przygotowana (w sensie materialow) pod VRaya a teraz sie ucze tworzyc dla niej materialy w Mentallu dlatego moze sie to troszke przeciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu mi sie nie chce zadnego modelu(car) zrobic, mi mo ze moje serce sie raduje ogladajac takie modele i jeszcze wieksza motywacja ze w poly ale jakos nie chce mi sie ;(

wiktor swietne modele robisz, chyba najlepiej na forum w poly az zazdroszcze umiejetnosci :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi: no Mercedesy tez sie mi podobaja ;P

 

RObie dalej tyleczek - poprawilem troche, odchudzilem siatke, dorobilem 2 detale no i pozyczylem felgi od Lancii... Wiem ze malo ale z czasem u mnie nieciekawie... :(

0131xo9.th.jpg

Przy tej malej lampce na tylnim zderzaku cos sie dzieje niedobrego chyba... trzeba bedzie poprawic ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tą lancie można zobaczyć, bo ja pamiętam fajną lancie delte z tego forum, ale jak sprawdzam twoje wątki to tylko jakis niedokńczony stratos jest?

 

edit: ładnie aż za bardzo:p ale ten merol to nie ma zbyt pięknych tylnich lamp :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności