Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes MB GL


..:: WIKTOR ::..

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Touch: no bo lakierek ciemny dalem + HDRI z palcem gdzie juz sloneczko nie bije...

 

Dawcio_m: dogadamy sie ;P

 

nielot007: dla ciebie zrobie "render specjalny" z innym kolorem ;P i jaki tam polymaster... Ja sie ucze dopiero!

 

damusTo: nie moge dowalic sloneczka bo w mapie HDRI juz sloneczko jest... A w fotke nie lepie tylko to jest w scenie - w mentallu nie potrafilem zrobic sztuczki zeby na HDRI byl rzutowany cien obiektu... :/

 

Dalem lekko jasniejszy ten kolorek:

0151aj4.th.jpg0152lt5.th.jpg

W finalnym renderach dal lepsza jakosciowo HDRI zeby to nie bylo takie rozmazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor znaczy ten sorrki 3D xtreme...

...a właśnie chciałem Ci przekazać kiedyś była grupa fenomenalnych komików, tworząca formację pod nazwą "Latający cyrk..."

W jednym z filmów jakie wykonali jeden z nich zagrał rolę w której to wcielał sie w postać pomylonego płciowo. I pewnego dnia poprosił by od tej pory nazywać go Lorettą. Czekam tylko na cos takiego w Twoim wydaniu i nie wiem zupełnie dlaczego :p

Wracając do meritum, może być i wieczór ja lubię romantyczny taki pod ręke te sprawy, Merol na placu parkuje pod knajpką jest ok tylko niech to żyje w harmonii z fotką i niech żyje bo to co zrobiłeś jest martwica totalna i wcale nie pasuje do fotki. Co do robienia tego w Mentalu to niestety nie jest tak proste opowiem ci o tym jak sie na gg pojawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DamusTo: mowilem ci ze to juz jest nudne ;P hehehe Ty wiesz co :) Sciagam fajne nowe HDRI to moze trafie w Twoje gusta... Poza tym jak wiadomo nie jestem zwolennikiem studia bo mam zasade, ze auto nie bedace "w terenie" nie podoba sie mi :)

 

Ja tez robie oponke i bieznik - przybrudze rowniez to wszystko. Teraz musze jej nadac profil boczny - najprawdopodobniej "W" no i oznaczenia gumy :)

0153yd3.th.jpg0154tw8.th.jpg

Robiac bieznik bralem pod uwage oszczednosc poly - tym razem nie szedlem na calosc ;P Ale uwazam, ze w miare wpada w oko.. Aaaa i przednia guma bedzie wezsza... A z tylu beda "lacie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: to zupelnie tak jak ja w Twoich rysuneczkach ;)

 

damusTo: "...co ty wiesz o VRayu...??" ;P

 

RA: moge poszukac ;P Dla pocieszenia powiem ze beda jeszcze inne fele w tym aucie w wersji finalnej :D

 

----------------------

 

No a teraz proby displ. Oczywiscie napisy beda inne na profilu - to jest tylko tescik :)

0160tv4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi mogą być ale uwazam ze lepiej ten samochód wygląda na orginalnych 19. No i ten bieznik opon tez nie pasuje, GL nie jest samochodem typowo terenowym ale ma opony MICHELIN 4x4 DIAMARIS, które są na troche wyższym profilu i maja zupełnie inny bieżnik.

To taka uwaga dokładnie robisz swoje modele i stwierdziłem ze powinieneś wiedzieć o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siata trochę przy gęsta ale ładnie równo i czysto, felga za mało wypukła popraw leniu !

PS

Czekałem ze 40 min na ten render - MIAŁO ZA TO BYĆ ŁADNIE !! co ty tam naustawiałeś w tym rendererze nie wiem ale w mentalu wyszło by to w 40 sek do 1,2 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D XTREME (jak ja nie mogę się przyzwyczaić do nowego nicka :() modelik mi się podoba. Co ciekawe ten lakierek też mi przypadł do gustu. I zostaw te felusie bo IMO ładnie się komponują z bryłą nadwozia.

Pozdrawiam kolegę z nie tak odległych okolic Szczyrku i czekam na detale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody_Man: kwestia gustu...

 

S.T.O.R.M: witam ziomala :) I ciesze sie, ze choc troche sie podobaja :)

Dawcio_m: material zostal zmieniony - uprzejmie prosi sie o skierowanie oczu nizej ;P

 

#Pawel: Kwestia gustu co do felg ;P (powtarzam sie chyba... ;) hehe ) Modelik malo dopracowany wg mnie...

 

----------------

 

Dobra robie kolorek dla tej felgi... Obserwuje felgi co leza w garazu i mecze to jak moge. Oto wstepny efekt...:

0169hw4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzieki chlopaki za mile slowa!

 

Chcialbym poinformowac, ze projekt w tej formie (WIP) zostanie zawieszony przeze mnie na tym forum... Nie bede tlumaczyl dlaczego - mam powody. Jak ktos sie zawiodl to przepraszam z gory i obiecuje, ze w jakis sposob beda dostepne od czasu do czasu postepy moich prac.

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

P.S.

Jak mi przejdzie to moze wroce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności