Skocz do zawartości

Postać 3D: The David


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot ... powiem tak ... niby robisz kolejny model i niby powinienes isc do przodu jesli chodzi o poziom, ale to ciągle stoi w miejscu :(. Ta główka nawet stylistycznie przypomina twoje wszystkie poprzednie modele. Po raz kolejny widze te worki pod oczami :\. Zapewne modelujesz używając ciągle tej samej topologi siatki ... moze trzeba to zmienic i zrobic krok do przodu jesli chodzi o skill? Główka póki co wygląda dobrze ale to chyba ciebie nie satysfakcjonuje :)

 

Nie traktuj tego jako jakis atak :) ktos to musi powiedziec :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sama glowe ale mam zamiar texturke zrobic i jakis render :)

eeee nie zgadzam się, zrób mu tyłek! ma fajny, szkoda marnować temat.

twój ma usta inaczej ukształtowane niż prawdziwy (prawdziwy ma nie takie szerokie, i inaczej wygięte), ale jeśli pokażesz tyłek to ust i tak nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąciki ust nie takie( u Ciebie jest za mały rowek czy wgłębienie), tak samo podbrodek.. załamanie na brodzie u Ciebie jest za krótkie w oryginale posówa sie bardziej do tyłu, jest gładsze i warga bardziej zarysowana, i sama zuchwa u Ciebie jakby jszla bardziej w góre niż na rzexbie. i nie wiem jak to hm ując.. ale ten zawijas na nosie... chyba sanozdrza sie to zwie jest u Ciebie za małe wstosunku do oryginału. przesuń pare vertexów do góry i będzie git.

 

podziwiam zapał do pracy nad organiką i życze powodzenia, dobrze Ci idzie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr0ck bier z niego przykład może wezmiesz to do siebe i dorobisz wiecej szczegolow panom "kaczorom":P

 

Nie martw sie... kaczor still in progress ;) Bedzie wiec wiecej szczegolow.

 

OFFTOPIC: Chwila nie obecnosci spowodowana byla wymiana systemu (czyt. format C:). Btw, wlasnie zaczalem swoja przygode z Linux'em (Ubuntu scislej mowiac) i szkoda, ze niemal wszystkie komercyjne programy do 3D nie wspolpracuja z tym systemem. Oczywiscie z tego powodu nadal mam rowniez WinXP, chociaz szczerze mowiac mam juz go dosyc...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

dzieki za wszystkie komentarze :)

teraz skoro mam cala twarz zabiore sie za poprawki wszystkoego o czym pisaliscie :)

z wloskami rzeczywiscie bedzie troche zabawy ale licze ze sobie poradze :)

siatke teraz bede poprawial bo tragiczna jest

pozdro

de98f987847dbd1d.jpg

1247aac86eda7894m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej podobny.... i jak widze nie zrobiłeś poprawek tylko troche dorobiłes...

 

hehe wiedzialemze ktos to napisze bo sam to zauwazylem :)

ale to wina policzkow kotre bede poprawial :)

a poprawilem (troche ) siatke :)

pozdro

do postu BALDE'go ponizej poprawie poprawie ale w swoim czasie czyli juz nie dlugo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot głowa wygląda fatalnie ... chciałes zrobic coś poważnego a nic nie rozplanowales :\. Maznołem teraz tak na szybko szkica siatki na tym posągu :) Bycmoze ten sposób nie jest idealny ale moze sie sprawdzi :)

 

f77ee11b-nielot-jpg.jpg

 

pzdr, i czekam wreszcie na porządny update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda chudo, chyba przez to że nie ma tak zaokrąglonej żuchwy i pyzatych policzków jak prawdziwy

odstęp między nosem a buzią powinien być wyraźnie krutszy od odstępu buzia - podbródek

i podbródek masz ciut za ostry

 

widzę że już zaczynasz robić fałdy i bruzdy wokół oczu, osobiście bym się brała za takie detale dopiero jak ogólny kształt i proporcje będą przypominały bardziej oryginał, bo tak sobie utrudniasz poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rewelka jak dla mnie!! :)

Tylko te zmarszczki na czole (czy jak to się tam zwie) chyba zbyt intensywne.

I siatka jakas taka... no dużo pięciokątów i trójkątów, ale i tak umiesz modelowac z klasą i tego nie widać na clay'u więc spoko :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności