Skocz do zawartości

Postać 3D: Mięśniak [update]


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to juz bedzie chyba prawie ostateczna wersja. jeszcze tylko pare poprawek i chyba wezme sie za textury.

wiem ze jest jeszcze masa bledow ale na dzien dzisiejszy lepiej nie umiem:]

pozdro.

EDIT: Dalem zweldowany model

tytytytytytytytmu7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni ten update od poprzedniego poza tym, że bardziej zaznaczona jest kreska wzdłóż ciała i głowy (miejsce połączenia dwóch części)? Modelik cieszący oko, ale stary brakuje tu jeszcze czegoś, co uzupełni dobry model - teksturek. Nie będzie ich?!?!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to maly odkop z mojej strony:) troche siedzialem i dubalem. jest lepiej raczej ale jeszcze i tak dlugo droga przede mna. wiec zapraszam do komentowania. raczki sa juz w drodze, raczej beda na nich rekawiczki bez palcow

 

nnnnnnnkopiato9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze glowka rzadzi :D

cialo troche przydaloby sie poprawek :)

z klata ma troche problemow krzywa jakac(krztalt)

biceps do wyminay

postaraj sie bardziej zmiekczyc miesnie reki ramienia itp :)

ale i tak bardzo ladnie takie czepianie nie martw sie :D

ps. zaczales modelowac (cialo) z plane?? jak tak to podziwiam

ps2.pepek super :D

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, normalnie super :)

 

Ja zbytnio na modelowaniu się nie znam, ale wiem jak powinien wyglądać kibol :)

 

Na Twoim miejscu bym go trochę wyciągnął, sylwetka wydałaby się mniej krępa i bardziej dynamiczna co nadałoby postaci nieco polotu... tak myślę :)

 

P.S. Kurcze, tutaj ludzie takie cuda robią.... oj jo joj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że nie odpuściłeś sobie ;)

Dla mnie szczególnie rzuca się w oczy biceps. Jego kształt jest dziwny nieco i troche jakby nieproporcjonalny do reszty mięśni.

I fajnie by było gdybyś pokazał troche wierzchu porzedramienia z ładnie zarysowanymi mięśniami :)

Co do klatki to mi się podoba, jedynie tylko środek u góry jakis dziwny jest. Mięśnia klatki w tym miejscu powinny sie bardziej łączyć chyba.

 

Narazie tyle ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot- dzieki. klatka jeszcze troche zostanie zmieniona ale ogolnie mnie sie juz jej ksztalt calkiem podoba:] biceps zostanie zmieniony (caly czas nad nim pracuje:))

 

ramze- thx:) oj to jeszcze nie sa cuda..;)

 

obo- nie odpuscilem sobie, bo za duzo pracy juz w to wlozylem. na bicepsem jeszcze troche popracuje.

 

Hak_reK- co masz na mysli mowiac "zylasty"

 

ogolnie narazie bedzie przestoj w update`ach poniewaz zbuntowala mi sie myszka i umarla:/

 

taki ostatni update jeszcze:

 

cb409bad3cde5684ah9.jpgcb409bad3cde5684.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti jesteś szalony:) Ja osobiscie deczko skrocilbym mu szyke i minimalnie powiekszym baniak. Wykonanie godne pozazdroszczenia:)

 

dzieki Z-brush:] jak tylko bede mial nowa myszke to sie wezme za pozadne zmoiany bo jeszcze masa rzeczy mi nie lezy.

 

wszystko super :)

 

ale prosze przypatrz sie jak wyglada ucho :) potrzebuje dopieszczenia zdecydowanie ! nie olewaj go bo to jest najwazniejsza czesc modelu

 

dzieki KLICEK. ucho jest zrobione na slowo hnoru i nawet nie jest pod czepione do glowy. je zostawiam na sam koniec sobie.

 

falszywa skromnosc:P

tak jak wyzej popraw ucho, bo jednak cos z nim nie tak, po za tym jak dla mnie very good:).

Powodzenia.

 

wcale nie taka falszywa;P. dzieki:)

 

Ogolnie rzecz biorac jeszcze sporo do poprawy. Co chwila wynajduje cos co mozna by ulepszyc. Ale i tak najgorsze jezcze przede mna czyli -tekstury i shadery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powolnym nieublaganym krokiem zblizam sie do konca modelowania:] jeszcze pare malych kwestii do poprawy (nie podboja mi sie przed ramienia jeszcze i troche piersi)

i pytanie do was czy on jest proporcjonalny bo ja juz nic nie widze:P wydaje mi sie ze jego przedramie jest troche dlugie ale przynajmniej zgadza sie z nogami:]

pozdro

hijatk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by wygladal z kalaszem, ale ciezko byloby go tak uformowac, latwiej dac mu jakis pistolet. Model w sumie bardzo dobry i w ogole, piersi sa troche zbyt wypukle pod wzgledem miesni brzusznych, ale to jest czepianie sie na sile. Ogolnie kawal dobrej roboty odwaliles, czekam na oteksturowanego pakera ;] GL&HF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz, jak doszły shadery, to się okazało że cały model dłoni jest nie teges :P wyglądają jak dłonie odnowionego bustera z pogromców mitów (pierwsze skojarzenie :P ) tex bardzo fajna, shader też. Jakaś wielka szrama na ręce i tatuaż na brzuchu by mu się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze

cta-zaraz wrzuce render z wiekszymi "motylami"

^johny- chodzi tobie o czworoboczny?

maczuga- jak juz napisalem dlonie sa bez kitu beznadziejne ale to daltego ze beda na nich rekawiczki, ktore powinny jako tako zaslonic te "przeszczepy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyle to najszerszy, nie szerszy :D

 

jak u kobiety, też on raczej nie jest bo kobiety to wogóle mają zazwyczaj zanik mięśni, a żeby zobaczyć motyle frontalnie u kobiety to chyba tylko u zawodowej kulturystki można :P

 

zatem podpakuj mu troche plecy walnij go w jakiejś kulturystycznej pozie coby ładnie sie ponapinał i będzie git :D

 

news_294_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi prawy nadgarstek kuleje. Jakiś taki dziwny ;P

Fakt, że główka trochu mała, pewnie wyrazem twarzy się na razie nie zajmujesz, ale ładnie by wyglądał, gdyby był trochę groźniejszy. ^^

 

PS. Zrób może beret w jednym kolorze, nie przypominam sobie, żeby nosili moro ;P IMHO jednolity kolor lepiej by wygladał.

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności