Skocz do zawartości

Scena 3D WIP: Syrenka 105


gucias

Rekomendowane odpowiedzi

---------------------------------------------------

uwaga!! PRACA UKOŃCZONA ZAPRASZAM DO PRAC SKOŃCZONYCH LUB DO MOJEJ GALERII na http://www.blender.pl

---------------------------------------------------

 

dzisiaj 10 godzin pracy.

 

soft - Blender oczywiście

 

narazie tyle zrobiłem, jeszcze wnetrze dorobie i kilka detali.

 

siateczka ma 32371 faców

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Arghhh jak ja nie lubie twardych cieni na podlozu, zagryze chyba.

Ja tam nie wiem ale popatrz dokladniej na foty bo wydaje mi sie ze syrena 105 miala inne lusterko, no wogle znalesc fote tej maszyny z lusterkiem to jest niezly wyczyn xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zna kto może jakieś tajne techniki , sztuczki jak można zrobić fajne proste otoczenie nie zabijając kompa? Jakieś sprawdzone metody oświetlania, prostego tła, textury itd....? Może bym zrobił jakieś otoczenie (ulica z murem:) ? czy nie robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow super to wygląda tylko do syrenki to jednak ten kolorek niebieski bardzij pasuje.

Jak ty zrobileś to w 10h to może jakiś Video tutorial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) sam nie wiem jak to się stało w 10h...usiadłem i poprostu zrobiłem.

Wiem są pewne niedoskonałości które w ostatecznej wersji poprawię (ale żółty kolor zostawiam -taka byłą nasza pierwsza rodzinna Syrenka)

 

dzieki za komentsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciana zamazana przez dofa czy to moze wina textury?

 

To chyba wina blenderowego osa, zmien rodzaj samplowania na catrom albo mitch i pobaw sie wartoscia bo wydaje mi sie ze masz teraz ustawione gauss.

Powodzenia, narazie dobrze ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto kilejny update otocznia.

Jeszcze dodam rynny, latarnie, śmietnik, numer na kamienicy, może jakieś doniczki, hydrant, jakieś kable może także instalacje odgromową, dekiel od kanalizacji w ulicy, rozrzucone gazety na ulicy....

 

ujęcie niekoniecznie jest ostateczne, chodziło o pokazanie i skonsultowanie scenerii smile.png

 

kamienica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoczenie naprawde ciekawe tylko troszke kuleje ujęcie oraz ustawienie samochodu. Teraz nie wiadomo co jest elementem przewodnim pracy, na twoim miejscu walnołbym samochodzikowy czerwony lakier i wrzucil go na drugą strone uliczki :)

 

PS: koniecznie zmajstruj jaką teksturke w lepszej jakosci na scianke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...witam :) - pomysl w deche - kawal historii tu widze :D -czytajac kolejne posty sadzilem ze pojdiesz wlasnie w kierunku przytoczonym przez Maqs'a (chyba ze ja zle zrozumialem ;) ) i stworzysz scenke taka pocztowkowa - wiesz- pamiatka z wizyty w Warszawie czy cus takiego :) - cos co mogloby byc np okladka do prospektu Syrenki -ta oblupana kamienica...moze i pasuje ale wizja smietnikowej i brudnej scenerii przytaczana przez Ciebie jakos mi juz nie pasuje- oczywista ze zrobisz ak jak bedziesz uwazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przedpremierowe PRÓBNE PRZYMIARKOWE rendery :):) tzn. próba ujęć które bym chciał zrobić. Napewno zrobię ich wiele bo nigdy nie mogę się zdecydować tylko na jedno:) zawsze chce mieć jakiś widok z innej strony.

Otoczenie NIE dokończone, jeszcze jakiś znak drogowy dodam, hydrant i śmietnik.

 

Pozdro.

 

 

probawidok1.jpg

 

probawidok2.jpg

 

 

probawidok3.jpg

 

probawidok4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności