Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Mała łazienka (1600x2100), mam taką w domu... tzn. tylko ściany. Oryginalna jest w kafelki w słonka. ;)

Max, Rhino, Vray, coś tam w Photoshopie.

 

1.

\/

lazienka001psmk7.jpg

 

2.

\/

lazienka002psab2.jpg

 

3.

\/

lazienka003psot7.jpg

 

4.

\/

lazienka001psszafkaotwvt9.jpg

 

 

Komentujcie ile wlezie. :)

 

EDIT:

Powiedzmy, że światło działa na klaśnięcie. ;)

Zapomniałem przełącznika i gniazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powalające. Świetne drewno pod prysznicem, czarna ściana dodaje smaczku detalem. Podoba się i to bardzo!;)) Możesz zdradzić jak robiłeś halogenki? Chodzi mi o wewnętrzną część(?) VRayLightMtl na 'dnie' i chrom po obwodzie czy inny patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kome czekam z nosem w oknie na twojego peżota. :D

Ściana to wodoszczelna tapeta, widziałem coś takiego kiedyś w sklepie typu Castorama, ale nie pamiętam firmy itd.

Na pastę i kubek jest trochę miejsca na blacie pod umywalką (za nią). :)

Miałem tam coś dać i... zapomniałem. ;)

Halogeny, to vraylightmtl i niby chrom, tzn. blend chromu i mat. glossy.

 

No i dzięki za miłe słowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest ciekawy. Fajne materiały i światło. Drewno lakierowane pod prysznicem to se ne da ;) Teksturkę tych dech bym poprawił zeby nie było widać łączeń (posadzka i ściany). Baterię wg mnie warto wybrać inną bo ta jest zbyt ordynarna (może bardziej delikatną). Ogólnie to bardzo ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ za odejście od popularnego na forum stylu ascetyczno-minimalistycznego który większość próbuje uprawiać. Fajne wnętrze poza tym co wytknęli przedmówcy. Modne drewno w łazience w praktyce podobno ciężkie do utrzymania, ale wygląda super. ręcznik wymiata. Możesz zdradzić czym go robiłeś? to vraydisplace czy cos jeszcze?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i teraz wiem, że żyję. Dzięki wielkie za cenne uwagi i rady. :)

 

EDIT:

A ręcznik, to vray fur i vraymtl biały bez odbić. No i clothfx, nauczyłem się go na poziomie ręcznikowym. :D

A co do szafki, to może to nie jest do końca wytłumaczenie, ale chciałem żeby była DOŚĆ pod ręką, a nie lubię jakiś wystających blatów drewnianych, z pleksi itd. W tym miejscu mam szafkę teraz i jest to ergonomiczne rozwiązanie, a z tego co zauważyłem, to ja i brat jeżeli coś z niej bierzemy, to mamy suche ręce, dlatego wbudowałem w ścianę i okleiłem tapetą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Łazienka mi osobiście się bardzo podoba jak i jej sposób przedstawienia, Ja osobiste mam trochę manię na punkcie patrzenia, jeżeli chodzi o wykonawstwo i czy jest to realne i praktyczne z mojego punktu widzenia. Mianowicie gdzie mydło..? Rozumiem ze półce. Czyli się gam po nie mokrymi łapkami zachlapując kafle, kibel, podłogę no i lustro, bo raczej nie wytrę pierw rak i nie zakręcę wody tylko na odwrót:), ale jak kolega napisał wyżej(pinero) to byś mógł wiele nauczyć nie jednego architekta. Co do renderu samego to tylko bym mógł się od ciebie uczyć i uczyć!.ŚWIETNA ROBOTA z małymi minusami, ale jesteś usprawiedliwiony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam prosty jestem, zaden ze mnie arhytect, ale ogolnie mi sie podoba. Ladne to raczej. Troszke mniej same rendery mi sie podobaja, niby klimatyczne, tego tamtego przyciemnione, rozjasnione itd, ale jakos do mnie tak nie do konca trafia trendi styl obowiazujacy w dziale Prace i Komentarze > Architektura tzn ziarenko, przyciemnianko, przepalanko, szumik itd, wole czystsze, zyletkowe rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, hindus już byś sobie darował z tym Sansem. ;)

Nie te progi dla mnie.

Ze ścianą, to nie wiem o co chodzi. :)

Szum dodany na koniec, bo zawsze jest coś do zamarkowania, a z szumem (lekkim) jest lepiej niż bez imo.

W Rhino pierdoły jakieś robiłem, bateria, prysznic i umywalka. Kibelek na szczęście wymagał tylko niedużych poprawek w ściągniętym meshu. :)

Ascetyczny minimalizm fajny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie do Sansa to nie minus :) to tylko rodzaj zwrócenia uwagi na jego osobę, rozpoznawalny styl ;) nie napisałem że pracka jest do bani - wręcz przeciwnie - zasłużona rekoma.

 

mało widzieliście to wszystko się wam kojarzy ;)

 

 

 

bardzo niefunkcjonalna, ale ładna łazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności