Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

byłą żoną :( niefajnie :(

 

Dlaczego niefajnie?

 

no dobra wiemy jak wyglądasz to teraz pokaż co potrafisz....

...w CG of kors :D

 

a tak w ogóle to cześć, Marek jestem i miło mi ;)

 

A co to CG? :D

 

w lepszym ;D

 

Chodziło mi o jakość fotki-jest bardzo kiepska :/

 

jak Neo z Trynity czy jakoś ona miała;p

 

kropa- wszytkie twoje posty sa w tym dziale?

 

Nie, staram się udzielać też w innych topikach, ale póki co nie czuję się na siłach dyskutować z wami na poważniejsze tematy :) Wolę narazie zapoznać się z wami i z tym co tu skrobiecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde balance ja ją już gdzieś widziałem... kropa była kiedyś w LSP w Supraślu?

 

A w życiu :p Nie wiem nawet gdzie jest Supraśl :] Ostatnio na starówce jakiś koleś zaczepił mnie i kumpelę i zaczął nam fotki pstrykać i powiedział,że w Elblągu jest dziewczyna prawie identyczna jak ja i na dodatek też ma na imię Marta, heh... :rolleyes: Może to ona była w LSP :)

 

Yyy a co fajnie jest sie wychodzic za mąż/żenic sie a potem sie rozstawać? Mysle, że niefajnie ;)

 

Obrączek ani ślubu nie było, chociaż ja uważam tak jak Ty,że to bardzo niefajnie...

 

Heh, ale się rozpisałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał ale posty można edytować :cool:

Już wiem co i jak, dostałam juz po głowie od takiego jednego :P

 

A co do forum, to raczej trafiłam tu w poszukiwaniu pomocy przy nauce fotografii :) I się nie pomyliłam, bo kilka ciekawych wątków znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh all the respect Kropa ale cale to zamieszanie woqul twojej milej osobki ;) zaczyna mi przypominac pewnego forumowi(cza)(czke) ;) kimkolwik ta osoba byla - Pussika. W sumie do pewnego momentu obserwowalem slinociag userow tego forum :) co niektorych ... woqule ktokolwiek doszedl czy ten pusik to on czy ona byl,jest ....whatever :)Pamietam ze nawet ktos forum zalozyl ku czci tej osoby heehheeh . A tak na powaznie to po ostatnich fotkach zapewne twoje P.M tetni zyciem :P. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator: nie wnikam kim był/była ta osoba i jakie zamieszanie było wokół niej. Co do "zamieszania" to raczej nie sądzę,że tych kilka postów można tak nazwać, ale nawet jeśli to nie o to mi chodziło.

A w ramach wyjaśnień-odkąd mam tutaj konto to nie dostałam ani jednej prywatnej wiadomości mój drogi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ramach wyjaśnień-odkąd mam tutaj konto to nie dostałam ani jednej prywatnej wiadomości mój drogi :p

 

hehehe, no to od teraz się to zmieni, powodzenia życzę :)

 

p.s. sorki te quote są tylko w rodzaju męskim :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy moja była żona też założy sobie konto na max3d.pl ?

napisze jej sms.

 

:D:D:D dokładnie a ja powiem braciszkowi i cioci z Białegostoku która nie kuma wielu rzeczy;) a tak ogólnie to skończcie tą telenowele...bo nudno i mału już śmiesznie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropa - najs brzuszek :D,

 

fotkamt5.jpg

 

po 5 minutowej operacji zakladania szwoow 4erech po uderzeniu butem(korkiem - takim do gry pilkarskiej) na pelnym speedu biegu...... powiem wam ze nic nie bolalo :D i kawalek palca tam wsadzilem neheheh...

 

foto by ja i k750i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Dziecko bólu i rozpaczy?? Tu pszczoły (z rozpędu chciałem ofce napisac ^^) tu jakoś korek - wszystko Cię atakuje ;].

A tak generalnie nie takie rzeczy sie przeżywało ;). Moje bardziej z ekstremalnych to zderzenie z Tico (tak z samochodem :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D dokładnie a ja powiem braciszkowi i cioci z Białegostoku która nie kuma wielu rzeczy;) .../

 

Masz coś do mnie? Może nie umiem wielu rzeczy,ale póki co staram się ich nauczyć i właśnie po to dotarłam tutaj. Jeśli to był tekst w moją stronę to mogłes go sobie darować-jakoś mnie nie rozbawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności