Skocz do zawartości

Co nas kręci...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja dalej wole amerykańskie musclecary. One maja to coś. Europejskie maszyny mi sie nie podobają:/ Tzn znaczna większośc się nei podoba, ale są wyjątki;)

BTW, Veyrona chyba wycofali i nie trafi do produkcji. Jakiś czas temu czytałem ze podobno jest kompletnie niesterowny i ma fatalne właściwości jezdne. Ale nie wiem czy coś się zmieniło od tej pory...

 

Pontiac Trans am \'79:)

02.jpg

wiecej fotek tutaj:

http://www.kunta-ripley.com/m_cars/2_usa/am/79/79ta.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeszedł na samochody, no więc mi kiedyś najbardziej podobało się Ferrari F50. :-) Teraz weszło kilka nowych autek, i z nich doceniam Ferrari Enzo, Porsche Carrera GT, Porche GT1, Maseratti MC12.

Bugatti 16/4 Veyron też jest fajne. :-) ..a napewno pod maską.

 

Z wyglądu zewnętrznego Jaguary i Astony wg. mnie, są mniej pociągające (oczywiście zwolennicy \'sportowych limuzyn\' stwierdzą odwrotnie\'). Zgodzić się musze, że wnętrze mają nieporównywalnie lepsze. ;-)

 

Po obejrzeniu filmu 60 sekund, do listy fajnych wozów dopisałam Forda Mustanga Shelby GT 500 67r. ]:-> Planuje go wymodelować, jak skończe Porsche.

 

 

gt500.jpg

 

Standardowo 325KM, jest firma tuningowa, która sprzedaje za $150 000, wersje z 750KM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

 

mój znajowy prawie wjechał do sklepu przy predkości 150 km/h na godzine ;) (naszczeście trafił w ściane nie w drzwi) lol

 

Prawie trafił ale wjechał ? To brzmi jak jestem troszeczkę w ciąży.

To prawie i minął ten sklep czy zrobił motyw rodem z Blues Brothers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monster polecam dogłebniejszą analize moich wypowiedzi ;)

 

wjechać do sklepu = wjechać do środka

nienapisałem że nietrafił w sklep trafił w ściane należącą do sklepu :>

jakby trafił w drzwi byłby car inside :D

 

Batou i co kupił byś czarne bmw? :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, teraz załapałem dopiero, potraktowałem \"prawie\" w nieco innym kontekście. Chyba poloze sie spac zaraz..

Co z tym znajomym? Przy 150 walnac w sciane to raczej kiepsko sprawa wyglada :/

 

Czarne bmw? Niee, styl na zimny łokieć nie pasuje do Batou :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham : To już wolałbym biało niebieskiego małego fiata, ful plastik, ze stylowym potrójnym spoilerem, puszką po ananasach zamiast rury wydechowej i nierówno naklejonym napisem \"turbos połer\". Siedzenie kierowcy umieściłbym po środku, tak jak w f1, w celu wystawienia obu łokci - jeden po jednej stronie, drugi po drugiej. Jeszcze do tego szyber dach... wiatr w nażelowanych włosach, \"ful wypas\" dresik, złoty łańcuszek jakiejś emerytki na szyi i mogę wyjeżdżać na \"undergroundowe\" wyścigi nocne po ulicach warszawskiej pragi :D Swojskie klimaty...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham : nie gniewam się.

 

Bzyku : [uwaga prowokacja ;) ]nowa wersja przy starej wygląda jak mydelniczka na 6 metrowe mydło. A samochód wygląda tak samo jak smakuje owo mydło :D.

Wniosek... wolę starą wersję :).

 

MeG. Miałem podobnego miśka. Zresztą nic dziwnego... chyba wszystkie miśki z byłego związku radzieckiego wyglądały tak samo. Mój nie miał niestety takiej fantazyjnie ogromnej muszki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać ale mnie zatkało...

 

Ten samochód to czysta esencja współczesnego tuningu (będę tego żałował ;) ). Tona plastiku, zero pomysłu. Mam tylko dwie uwagi:

-Spoiler jest za mały

-Drzwi się nie otwierają (może to i dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności