Skocz do zawartości

Silver Award : the rectory


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne! najlepsze ujęcia to cam1 cam2 i cam4.

 

w cam4 szczególnie podoba mi się pomysł ustawienia kamery w cieniu. tak jakby to zrobiła osoba fotografująca aby słońce nie wpadało w obiektyw i żeby nie było widać cienia osoby fotografującej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

uuulala! Ten widok z góry świetny! Pieknie to wyglada!

a ludzi jak robiles? bo część wyglada na 3d a inni na wstawki 2d, jak to jest? a jak 3d to skąd modele, poser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roslinnosc - jest rewelacyjna.

Samochody psuja efekt, i chodniki wygladaja jak "dywany" polozone na terenie - 4 kadr z lewej - kwalifikuje sie chyba na schody lub jakas pochylnie.

 

Swiatlo bardzo dobrze wyszlo !

 

Przyjemnie sie patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie bomba. Widze znowu ciężko dogodzić wszystkim, a przecież wiadomo że to wszystko wymaga czasu i pracy i że zawsze można by coś poprawić. Jak glamnie czytelne i wogóle eh i ah. Zieleń wymiata - może troszke wiecej o niej - bo mam straszny problem z krzakami a szykuje się dużo roboty z takimi żeczami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bylo robione do ujec z gory. drozki i krawezniki to niezbyt dokladnie robilem, zreszta nigdy nie mam do tego sily :D ale budynki to seba juz modelowal... takze sa dokladniej zrobione :) ludzie sa 3d, wszyscy. drzewa sa 3d, wszystkie.

 

ale czemu samochody psuja efekt ?? prosze o uzasadnienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renderki wypas

ludzie troche "sztuczni" ale pozatym to rewelacja

i tu mam wielka prosbe :)

o co biega z tymi drzewkami onyx ?? jak mozna je dostac i jak sie je montuje do sceny?? masz tam troche tych drzewek... bardzo wydluza to czas renderingu ???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna wizualizacja, fajne światło a zieleń wymiata :)

 

I takie moje drobne subiektywne odczucia:

- Troche za mocne światło na 3D ludzikach - odrobinę poprzepalani

- krawęzniki białe - coś by można z nimi jeszcze zrobić

- i jak dla mnie chyba za "ostre" te rendery - to chyba przez filtr Catmull-Rom

ale generalnie to super

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że PT82 przy każdej wizualce krytykuje i sie czepia a wiem że sam nie robi super wypasionych wizek (projekty to co innego). Rozumiem, wytknąć czasem jakieś błędy, ale szukac tylko słabych stron i czepiać się szczegółów przy każdej pracy to przesada, chyba że się pokaże coś dużo lepszego - wtedy jest się usprawiedliwionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wybacz ale sie nie zgodze- krytyk filmowy nie musi byc rezyserem- na tym polega chyba forum ze opinie moze wyglosic kazdy kto ma na to ochote- akurat grafika nie jest dziedzina dostepna tylko dla "wtajemniczonych"...aha i jeszcze a propos textu PT82- jest w nim nieco racji -zieleń oraz dobre oświetlenie rzeczywiście srogo podnosi pozytywny odbiór wizek - i to nie wtylko tej tylko ogolnie zawsze- dzieki temu mozna "sprzedac" nawet niezbyt dopracowany (wizualnie) obiekt- ogarniasz calosc i po prostu niektore elelemnty gina niezauwazone- w sporych firmach zajmujacych sie wizualizacjami tez czesto gesto robi sie nawet "na oko" ale efekt jest zachwycajacy bo calosc po prostu gra...i o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no klasa pracka - tak jak wszyscy mówią, szczególnie imponujące są widoki z lotu ptaka :) - mówisz, że drzewka z Onyxa - Xfrog renderowałby to latami :) -4 gwiazdki ode mnie

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że PT82 przy każdej wizualce krytykuje i sie czepia a wiem że sam nie robi super wypasionych wizek (projekty to co innego). Rozumiem, wytknąć czasem jakieś błędy, ale szukac tylko słabych stron i czepiać się szczegółów przy każdej pracy to przesada, chyba że się pokaże coś dużo lepszego - wtedy jest się usprawiedliwionym.

 

 

Obiecuje ze niebawem wrzuce.....bedziecie besztali...

ECO...zrozumial dosłownie o co mi chodziło..widok jest swietny,nie zaprzeczam,

ale chcialem zmusic odbiorcow do spojrzenia na ten zielony render z innej strony , ze strony zawartosci sceny..efekt renderu koncowego zadowalajacy w 100%:)

 

pzdro siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności