Skocz do zawartości

Postać 3D: Szczur


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

FUJ!!!!

Miałem szczury, kocham szczury, nie zgadzam się na ich profanację.

Do poprawy, zwłaszcza oczy. Jak nie chcesz marnowac shadera, to mu dorób okularki z takimi szkłami, ale nie stosuj tego shadera do oczu!!!

No i może pokryj go futerkiem, co? To nie jest golec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym przedstawic mojego szczura, Hermana.

 

SHOGUNIE!!

ALE MOZE JEGO SZCZUR TAK WLASNIE WYGLADA? Z MORDA BULTERIERA

SKAD WIESZ JAK WYGLADA PRAWDZIWY? MOZE NIECH POKAZE REFERKI, bo zaraz sie okaze ze go dokladnie odwzorowal i bedize ci glupio :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Stary... Nie należy kupować zwierząt od Ukraińców na bazarze... Tym bardziej, że od 1986 łatwiej je przemycać przez granicę, bo nie są objęte ochroną, gdyż do tego najpierw trzebaby było je sklasyfikować i nazwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiem jak szczur wyglada, w domu mam 2 i to byla wlasnie moja referka -szczur biegajacy po biurku. Nie zalezalo mi na zachowaniu realizmu, chcialem, zeby sprawial wrazenie brzydkiego i brudnego. Jest to moja pierwsza praca z wykorzystaniem zbrush`a, wiec jest to raczej wariacja na temat tego, jak szczur moglby wygladac. Oczy ma za duze, glowe zbyt masywna, brakuje mu wasow. Plik z obrazkiem nazywa sie Pitbull.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, szczury obok psów należą do najsympatyczniejszych zwierzaków pod słońcem. Nie wiem, jaką mentalnośc ma Twój szczur, bo one miewają róznie pod sufitem, ale jak się szczura dobrze wychowa, to to jest najlepszy przyjaciel człowieka na 2 - 3 lata, bo szczury tyle żyją... Nie potrafię się pogodzić z taką profanacją wizerunku szczura.

No, chyba, że napiszesz wprost, ze ten egzemplarz jest popromienny...

I jeszcze jedno: nie baw się w wariacje, póki nie nauczysz się dobrze modelować. Wszyscy wielcy plastycy, malarze, rzeźbiarze i wszelcy inni twórcy, zanim zdobyli sławę jako kubiści, impresjoniści minimaliści i wszelkiej maści deformatorzy rzeczywistości, najpierw uczyli się odtwarzać świat rzeczywisty i robili to mistrzowsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha chyba trzeba wystosować list do zielonegogroszka, o profanacji szczura, niech zorganizują manifest przeciwko wariackim przedstawieniom zwierząt w sztuce i rzemiośle, jak dla mnie to jest szczur zalaminowany, zaduszony, nieszczęśliwy, autor powinien się wstydzić swojej twórczości ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ładny ale szczur ohydny, nie wiem czy taki był zamiar (chyba tak), ale wygląda jakby zaraz miał ugryźć i dżumę rozsiać.

 

jak wyżej, futro mu daj.

i do jakiegoś rynsztoku wsadź będzie pasował lepiej niż na zielonym kocyku.

albo do jakiegoś laboratorium może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do jakiegoś rynsztoku wsadź będzie pasował lepiej niż na zielonym kocyku.

albo do jakiegoś laboratorium może.

 

Ania, Ty wyraźnie nie lubisz szczurów.

Znam twoje skłonności do rozwalania pingwinków, pajączków, żabek i pokrewnych, ale tknij szczura, to dostaniesz u mnie bana.

 

A co do environmentu szczura, to proponuje umiescić go w jego naturalnym pierwotnym środowisku, czyli w trawie, albo ściółce leśnej, tudziez stojącego na pniaku. W naturze szczury mieszkają w norach przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności