Jump to content

Pojazd 3D: Citroen C1

RA
 Share

Recommended Posts

Hej

Citroen C1, o taki:

pokazowka01ec3.jpg

Pewnie nie skończę, ale kij z tym. ;)

W planach dużo boolean'ów, takie trendy teraz.

Jakiś tam skrawek okolic świateł jest, ale jeszcze nie pokażę.

Na chwilę obecną, macie szkic kawałka siatki. :D

siatkaprzod01oy3.th.jpg

Komentujecie i chrząkajcie, te sprawy...

Pozdrawiam

Nic jeszcze nie dałem, a tu takie zainteresowanie, heh. ;)

hkropiński, 3dsmax oczywiście, żaden inny program niestety nie potrafi mnie bardziej zainteresować.

Dzięki za doping i... o co biega z tą miniaturką? :D

PS:

Chwilowo update'u brak, bo plan ramowy prezentacji z polskiego na maturę jest teraz ważniejszy. Jak zwykle na ostatni moment.

Trochę czasu się znalazło i w jakiejś 2,5h wydziergałem to. Wersja beta przodu. Zwykle wyrównuję całość, gdy model jest już skończony, więc będzie tu i ówdzie lepiej.

citroenc1001qn9.th.jpg citroenc1001siatkafi7.th.jpg

pozdrawiam

ps. do 14 posta(u) nic nie było, a wszyscy podnieceni ... hm ciekawe czemu

Byla zapowiedz siatki ;P hehe

O "ciaglosc nadkola" sie kolega Lukasz nie powinien martwic, bo widze, ze tutaj sprawa jest klarowna :)... w sumie ja bym zagescil tam troche zeby przy profilu bocznym miec dodatkowe polygony w celu "wyżłobienia dołka" na klamke itp. :) Ale to moje przemyslenia wiec... ;P

Kolaga autor RA robi zasadniczy blad... otoz widze ze juz zrobiles wciecie na mocowanie lusterka... Zrob lepiej cala powierzchnie boczna a pozniej wycinaj co trzeba - bedziesz mial dobre przejscia pomiedzy mocowaniem lusterka a szyba... Wiem... mozna mnie czasem nie zrozumiec.. :P

[...]Kolaga autor RA robi zasadniczy blad... otoz widze ze juz zrobiles wciecie na mocowanie lusterka... Zrob lepiej cala powierzchnie boczna a pozniej wycinaj co trzeba - bedziesz mial dobre przejscia pomiedzy mocowaniem lusterka a szyba... Wiem... mozna mnie czasem nie zrozumiec.. :P
W tym konkretnym przypadku, to raczej nie ma większego znaczenia, na razie będę robił tak, potem zobaczymy. :)

Się chyba szykuje jakaś mała (tydzień maks) przerwa w pracach nad C1, więc nie zdziwcie się jak kolejny update będzie na koniec przyszłego tygodnia.

Niestety, a może i stety...

Dzięki za posty.

pozdrawiam

Mmm.. ale smakowity kąsek się szykuje :)

Fajny modelik... jeśli można to poproszę o siateczkę, bo bardzo jestem ciekaw, jeśli możesz to w miarę możliwości i postępów pracy wrzuć coś! Ciekawy myk z tym malowaniem siaty na zdjęciu.

Kolor pasuje do niego jak ulał (choć nie lubię zielonego ;-))

JohnZi, Citroena akurat robie po kawałku. ;)

Wiktor, wiem o co ci chodzi. Siatka jest taka uboga, bo robie to auto pod smootha ustawionego na 3. Choć nawet jak bym robił normalnie bez tych wszystkich booleanów, to wyglądałoby to tak samo lub podobnie. To wszystko da się obejść. :)