Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Citroen C1


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Citroen C1, o taki:

pokazowka01ec3.jpg

 

Pewnie nie skończę, ale kij z tym. ;)

W planach dużo boolean'ów, takie trendy teraz.

Jakiś tam skrawek okolic świateł jest, ale jeszcze nie pokażę.

Na chwilę obecną, macie szkic kawałka siatki. :D

 

siatkaprzod01oy3.th.jpg

 

 

Komentujecie i chrząkajcie, te sprawy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nic jeszcze nie dałem, a tu takie zainteresowanie, heh. ;)

hkropiński, 3dsmax oczywiście, żaden inny program niestety nie potrafi mnie bardziej zainteresować.

Dzięki za doping i... o co biega z tą miniaturką? :D

 

PS:

Chwilowo update'u brak, bo plan ramowy prezentacji z polskiego na maturę jest teraz ważniejszy. Jak zwykle na ostatni moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on to w paincie namalował:D
Nie, nie, jestem bardziej pro, Photoshop. :D

No, ale koniec OT, bo się władza zdenerwuje i nas wszystkich zdegraduje... rym częstochowski. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu się znalazło i w jakiejś 2,5h wydziergałem to. Wersja beta przodu. Zwykle wyrównuję całość, gdy model jest już skończony, więc będzie tu i ówdzie lepiej.

 

citroenc1001qn9.th.jpg citroenc1001siatkafi7.th.jpg

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. do 14 posta(u) nic nie było, a wszyscy podnieceni ... hm ciekawe czemu

Byla zapowiedz siatki ;P hehe

 

O "ciaglosc nadkola" sie kolega Lukasz nie powinien martwic, bo widze, ze tutaj sprawa jest klarowna :)... w sumie ja bym zagescil tam troche zeby przy profilu bocznym miec dodatkowe polygony w celu "wyżłobienia dołka" na klamke itp. :) Ale to moje przemyslenia wiec... ;P

 

Kolaga autor RA robi zasadniczy blad... otoz widze ze juz zrobiles wciecie na mocowanie lusterka... Zrob lepiej cala powierzchnie boczna a pozniej wycinaj co trzeba - bedziesz mial dobre przejscia pomiedzy mocowaniem lusterka a szyba... Wiem... mozna mnie czasem nie zrozumiec.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Kolaga autor RA robi zasadniczy blad... otoz widze ze juz zrobiles wciecie na mocowanie lusterka... Zrob lepiej cala powierzchnie boczna a pozniej wycinaj co trzeba - bedziesz mial dobre przejscia pomiedzy mocowaniem lusterka a szyba... Wiem... mozna mnie czasem nie zrozumiec.. :P
W tym konkretnym przypadku, to raczej nie ma większego znaczenia, na razie będę robił tak, potem zobaczymy. :)

 

Się chyba szykuje jakaś mała (tydzień maks) przerwa w pracach nad C1, więc nie zdziwcie się jak kolejny update będzie na koniec przyszłego tygodnia.

Niestety, a może i stety...

 

Dzięki za posty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak idę za radą 3D Xtreme i ten bok w całości powycinam, zobaczymy jak to będzie.

Chronologicznie trzy rendery przedstawiające Dunaj w czasie burzy...

 

citroenc1002wr7.th.jpg

citroenc1003cz8.th.jpg

citroenc1005nh9.th.jpg

 

Idzie jak krew z nosa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm.. ale smakowity kąsek się szykuje :)

Fajny modelik... jeśli można to poproszę o siateczkę, bo bardzo jestem ciekaw, jeśli możesz to w miarę możliwości i postępów pracy wrzuć coś! Ciekawy myk z tym malowaniem siaty na zdjęciu.

Kolor pasuje do niego jak ulał (choć nie lubię zielonego ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nabiera to ksztaltow nabiera co mnie bardzo cieszy bo autko jest specyficzne i rzadko spotykane w necie jako model 3D :) Lakier ciekawy :) I mi tez sie podoba spasob z rozrysowaniem siatki na zdjeciu :) Pracuj dalej ja na razie nie mam wiekszych zastrzezen... aaa... i daj szary render (wiekszy) + siatexa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... dla mnie ta siatka jest zbyt uboga poniewaz pozniej nie ma sie przy wytlaczaniu czy tez rozcinaniu czego "podczepic" i wtedy moze byc bug/krzywo... Siatka u ciebie ma ciglosc ale wydaje mi sie ze jedynie boolean cie pozniej ratuje przy szczelinach itp. Ale rob dalej zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi, Citroena akurat robie po kawałku. ;)

Wiktor, wiem o co ci chodzi. Siatka jest taka uboga, bo robie to auto pod smootha ustawionego na 3. Choć nawet jak bym robił normalnie bez tych wszystkich booleanów, to wyglądałoby to tak samo lub podobnie. To wszystko da się obejść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności