Skocz do zawartości

Scena 3D: Winogrono


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

udało mi się w końcu zamknąć ten projekt. Narzędzia jak zwykle te same – 3Dsmax 7, Brazil, Wings 3D, pakiet Corela i Combustion. Odrobina post-produkcji w postaci odblasków słonecznych, snopów światła oraz lens effect – co prawda wyszło z mody, ale tutaj jakoś mi spasowało.

 

 

Zapraszam do komentowania :)

 

 

winogronopp2bczh7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

podobają mi się takie klimaty, kolorki dają uroku, trawka na dachówce ... no, no...

pomysł bardzo ciekawy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło super. Bardzo mi się podoba ;)

I Ja również uważam że to drzewko troche ujmuje jakości pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no i ładnie wyszlo, o drzewku z tyłu juz było mówione wiec sie wstrzymam :) kolorki miusie, i ta pajęczynka fajna, taka klasyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie, fajowy model dachówek :) dziwi mnie tylko to że liski z boku za ścianą sa pomarańczowe i mają taki fajowy SSS a już te które są na wprost do kamery wyglądają jak by wogole tego SSS nie było no i są zielonawe :P no ale nie będe się czepiał za bardzo :P Bardzo ładna pracka, trzyma się pewnego klimatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

obywatelu widzę że nie masz miłośników drugiego planu więc zrób im dobrze i przesuń badylka w lewo metr albo w prawo o 3, i będzie git,

badylek będzie sobie gdzieś tam stał na drugim planie za winnicą i nie będzie go widać i wszyscy będą szczęśliwi :)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności