Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Skrzypek na nosie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no futerko musi byc jeszcze dopracowane - wprowadź jakieś przebarwienia do siersci - np. na szyi i pod pyskiem jaśniejsza sierść poza tym musi się układać w różnych kierunkach, na pysku, uszach itp - teraz sterczy zbyt prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolejne próby z futerkiem mam nadzieję że zmiany na plus.

Pietrzak robie w LightWave, sierść też w LW metoda się nazywa Adaptive Pixel Subdivision And Displacement jak będą chętni to może jakiegoś tutka napiszę.

Na nos nie zwracajcie na razie uwagi.

 

dog17yd0.jpg

dog18gh3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obo - jak znajdę trochę czasu to napiszę i go tu umieszczę,

Tadzio, Spokojny - oczu, naturalnie takich nie zostawię, będą bardziej naturalne, a co do ich wychodzenia z orbit to efekt zamierzony.

A tymczasem bawiłem się przy nosie, efekt oceńcie sami.

dog19wv8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się piesek podoba ale oczy mi jakoś nie pasują - tzn wiem, że stylizujesz tego kundla...i bardzo mi się to podoba..ale te żółte oczka strasznie przykuwają uwagę. Pozwoliłem sobie przemalować oczka i brwi...może się to na coś nada.

 

5bac9d16c0ec4f48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkas właśnie coś takiego z oczami chcę zrobić:) może jeszcze żyłki dodam.

XizOr co to jest style hair:)? poważnie się pytam.

Tadzio na nosie jest displacement.

Fikołek hehe myślałem że pomyliłeś wątki:) dopiero później zobaczyłem że Jakkas się z moim pieskiem zabawił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksss... nie wiedziałem że sierść jest jakimśrodzajem dispa zrobiona. style hair to opcja w modyfikatorze hair and fur w maxie , pozwala "czesać włosy" tu by się przydało to w niektórych miejscach... w sumie głównie w jednym. pod oczami, na "policzkach".

 

2 sprawa to nos. naprawde powtórze. zdrowy pies to pies z mokrym nosem. mniejszy disp daj, większe glossy odbić i ciemniejszy, niech idzie w prawdziwą czerń;) poza tym też te obwódki szare mi nie podchodzą. pracuj dalej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za odpowiedzi, co do pieska to na pewno poprawie obwódki przy oczach, brwi już tak zostawię, a nos to jeszcze zobaczę. Na razie z wielkimi bólami ale zabrałem sie za teksturowanie pchełki, mało jak dotąd zrobiłem, brak mi weny, ale to co mam chętnie pokażę, może coś zasugerujecie, będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności