Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Gile na jarzębinie - NOW WE FIGHT!


RK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz- szczerze mówiąc nie chce mi się teraz o tym myśleć. Główny problem to ustawienie programów do roboty- odzyskanie licencji Maxa i Mayi (nowa płyta główna), rzeczy prywatne mogą zaboleć ale to nie one trzymają mnie przy życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale wiesz to nie jest takie zle, nowy start ... nie trzymasz sie starych korzeni , wszystko ma swoje plusy ;), co do licencji to support techniczny pomoze, podejzewam niestety ze zginely Ci jakies komercyjne projekty nad ktorymi pracujesz ( no i bitwa ) a to juz musi bolec :/, no nic wyrazy głebokiego wspulczucia, and always look on the bright side of life ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki na pewno da się uratować, pytanie tylko, za jaką cenę. A może ten ostatni render z koliberkiem wystarczy?

 

Współczuję - sam kiedyś pracowałem nad b.ważnym dokumentem, który po kilku dniach mi wcięło (tyle że z własnej głupoty). Od tego czasu robię kopie, nagrywam płytki ... Małe pocieszenie, ale znam ten ból...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no wielka szkoda RK!

ale ładnie napisałeś że to nie te rzeczy trzymają cie przy życiu, przeszyłeś mnie tym na wskroś!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj znam ten ból... backupy sie nauczyłem przez to robić i Tobie też polecam.. na czym kolwiek... ja np trzymam to samo na innym kompie w sieci..

 

hm.. nie mozesz wystartowć z tą różową pracą ? dlaczego piszesz "walkower".. a nie"koniec"

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam jej w pełnej rozdzielczości (4k na 3k) wymaganej przez reguły- wszystko co mam to 800 x 600 i to jpg. Że tak powiem- zbita moja różowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, zrobię co będę mógł.

 

Gałązki. W życiu bym nie pomyślał że może to zajmować tyle czasu. Następnym razem użyję jakiegoś tree generatora bo inaczej trafi mnie ciężka cholera. Dziś dodam jeszcze kiści jarzębiny, trochę poduplikuję gałązki i sceneria będzie ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
Nie bez walki :)- mam nadzieję że dam radę skończyć na tyle żeby zachować twarz.

 

Twarz to już zachowałeś, trzeba mieć zaciecie żeby tak po utracie wszystkiego zaczynać od początku :) powodzenia!

Gałązki ładne, prosta geometria ale daje rade :]

a co do generatorów drzew treestorma polecam, bardzo ładne drzewka robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Na początku myślałem o takiej kompozycji jak na "malowanym" obrazku ale że cały czas miałem ochotę na "rój" ptaków (nie wiem czy w kolibrach było to widać) a szczęśliwym trafem w ostatnim konkursie fotografii Grand Press Photo 2007 była bardzo ładna fotka (zresztą robiona przez łodzianina) w tym typie więc idę bardziej w jej stronę

 

EDIT

 

Pora spać. Gałęzie plus minus skończone, pora UV i rig ptaszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury stan na dziś.

 

EDIT: zerknąłem na datę i poteksturowałem pióra. Jutro nóżki, rig i ustawianie póz, pojutrze zestawienie sceny i materiały gałązek, dwa dni na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... nie wiem któremu mzimu się naraziłem ale chyba bardzo. Nowo kupiony komputer właśnie pojechał do naprawy gwarancyjnej a wszystkie moje plany poszły w .......

 

Jak dorwę tego kto bawi się laleczkami voodoo to mu łapy z .... powyrywam, póki co jestem uziemniony i bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Miałem sentyment do twojej pracki (jak z resztą do każdej która pokazuje małe zwierzątka).

 

naprawdę szkoda.

 

Pozdrawiam

 

ps. a swoją drogą ciekawi mnie jak wygląda laleczka voodo co przedstawia peceta... to moźe być dobry temat na prackę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontrowersji- sam napisałem w topicu z nominacjami, jury miało pełne i święte prawo żeby mnie pominąć, skoro z niego nie skorzystało to widać miało jakieś powody których nie znam żeby pozwolić mi pociągnąć to dalej. Nie mam zamiaru udawać że się nie cieszę i krzyczeć : "zabierzcie mi nominację"- w poniedziałek komputer wraca z gwarancji, mam nadzieję że dam radę skończyć wszystko na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu wymagania konkursowe. Gadałem z Leru na gg o rozdziałkach i napisał mi, że nie ma czegoś takiego, jak wymagana rozdzielczość. Zresztą regulamin też przeryłem parę razy i nic tam nie znalazłem na temat rozdziałki.

Więc moim zdaniem to tyko jakaś dziwna wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Simple_man'em

 

ja mam prackę w rozdziałce 2400/1800 i więcej teoretycznie mogę zrobić ale ciężko będzie hehehe (ww rozdziałka - 15h renderu). Nie poddawaj się! Nie ma określonej rozdziałki - po prostu pracka powinna być duża (w razie późniejszego druku podjeżewam) i de facto grafika 3d umożliwia nam robienie dowolnych rozmiarów renderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności