Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari F355


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

wiem że matura ważniejsza ale jak możesz to skończ tą furkę bo szkoda by było jej tak zostawić. jak na razie ładna ale jeszcze dużo pracy.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Ferrari F355 to był pierwszy samochód jakis wymodelowałem:), tobie wychodzi dużo lepiej - i bardzo dobrze:).

Narazie chyba nie ma się do czego przyczepić, tylko rendery bez lakieru dawaj nie takie prześwietlone, bo mało widać.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi > już poprawiłem, thnx

model już skończony, teraz pracuje nad scenką, dzisiaj modelowałem ten domek (przesówanie boxów i wycinanie boleanem :D)

 

myślę nad takim ujęciem:

f355_8.jpg

a tu widać domki:

f355_9.jpg

 

ogólnie ma być klimat taki jak z vice city tzn. palmy, słoneczko, w oddali plaża, narazie biednie ale mam dużo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie materiał szyb i felg to prawie jak zdjęcie. A co zabawkowości w pierwszym renderku (imo drugi jest ok) to kwestia ujęcia. Perspektywa powinna być troszku ciaśniejsza.

I jeszcze od technicznej strony to coś cienie przy styku kół z podłożem zaniknęły gdzieś, przez co wygląda to wszystko trochę lewitująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym renderze materiał lamp słaby/dziwny. Rezta super :)

ej weź powiedz jak zrobileś takie białe rozblurowane odbicie na karoseri na boku. bo ja zielonego pojęcia ne mam jak takie coś zrobic a sie ciągle z tym meczę :

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No model bardzo pożądny. Heheh ale z tyłu jest pusty pod pokrywą, i widać podłoże :-).Oczywiście wiem że to WIP i to zniknie, bo teraz to najmniejszy podmuch wiatru mógłby go przewrócić :-) A i dobrze że powiedziałeś, że te felgi to tymczasowe, bo chyba nie mogą być felgi od astry w ferari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne są brzydkie i do tego strasznie je skopałem

te nowe bardziej mi się podobają, tylko jeszcze musze materiał poprawić albo studio bo przednia jak widać strasznie sie spaliła, sory za AA

 

Stachu - gradienta dajesz do pierwszego slotu (obok koloru) białe - swieci czarne nie świeci :p (jak dasz gradient ramp, to masz większą kontrole)

 

f355_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to chodzi o większość krawędzi, widać jakieś białe kropki, może AA pomoże, ale z takich bugów co się najbardziej rzuca w oczy to za bardzo wystająca uszczelka przedniej szyby i coś jest nie tak w miejscu gdzie słupek boczny łaczy się z dachem (ta mała czarna listewka) kąty są za mało ostre, dodaj tam trochę więcej poly żeby po wygładzeniu było bardziej ostre (chamfer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności