Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej :)

to moja pierwsza praca w tym wątku :) mam nadzieję że mnie stąd nie wykopiecie, chociaż jak patrzę tu na niektóre prace to mam poważne wątpliwości :)

Kupiłem sobie dzisiaj tablet i zacząłem trzaskać speedy - oto jeden z efektów - dla zabawy zrobiony bez używania warstw, jakieś 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander , tiger wymiatacie :o

 

leander -> drugi z prawej(dół [ołówek czy co ?] ) i pierwszy z lewej(dół) extra :]

tiger -> statki i robot tak jak leander :](extra) to chyba z powodu tej bitwy co nie doszło do niej takie pracki na osłode dajecie ;) a tak btw 'C/P Manager' ?

 

|| edit ||

Tiger popraw coś bo wcześniej były twoje foty teraz ich nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.... trzeba jakoś się zmobilizować do bazgrania.

Dlatego postanowiłem, że przyłączę sie do was, mój pierwszy speed jest jaki jest, każdy widzi.

Cza - 30 minut.

Na usprawiedliwienie dodam tylko, że ja nigdy w życiu nie rysowałem, a tablet mam od 2 tygodni i w sumie spędziłem przy nim 12 godzin, dlatego też chętnie wysłucham waszej krytyki.

Największy mankament z którym walczę to to że zawsze wychodzi mi zupełnie co innego niż planowałem, np. z kałasznikowa w rezultacie jest most i strumień....

Ten speed robiłem idąc za kreską bez konkretnego planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pokazywanie kojenych pracek tigera ma sens ?, wkurza mnie to ze on umie rysowac , a ja nie. i nie mam ochaty patrzecz, na jego pracki, wiem ze umie ryswaoc, i koniec. po co kolejnych kolesiu to wzuca ?!, elo, tigi, ty juz nie masz nic do udowodnienia.

 

HAHAHAHAHA! no i wyszło szydło z worka! Ty kurt_hectic i wielu Tobie podobnych, mysli takimi własnie kategoriami. Koniecznie trzeba udowodnic innym jakim się jest "ultra mega", to cel nadrzędny, reszta sie nie liczy. Niektórzy tylko i wyłącznie zasiadają do kompa, płótna, ołówka...etc. Oczywiście taka postawa do niczego twórczego nie doprowadzi, bo nie chodzi o to zeby sie rozwijać i poszukiwać, ale o to, aby sie P O K A Z A A A C! "oooo jaki JA jestem ULTARA za__bisty artycha - PATRZCIE PATRZCIE" - mniej wiecej coś takie odczytać można z co drugiej pracy zamieszczanej w tym dziale. No i zamieszczją ludzie tu wszystkie gnioty jak leci, licząc że internetowi kumple z kóka wzajemnej adoracji, znów połechcą ich po ego. A kumple to kumle - nie zawodzą- "wspaniale wspaniale, świetna kreska oryginalny pomysł" pisze ktoś o odtwórczym gniocie. Zero konstruktywnej krytyki. Pożal sie Boże :] Tylko niech mi nikt nie pisze "jak ci sie nie podoba, to....to, albo tamto", albo że kogoś obrażam.

 

P.S. a Tiger zapewne może być jeszcze dużo dużo lepszy.....czego ja w przeciwieństwie, do kurta_hectica mu życzę.

Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrafMax :Ja wiem że to nie wątwk dyskusyjny ale ku woli uzupęłniwna.Czasami wżucasz kmiota dla rozpędu,przełamania własnych oporów. A że dostajesz po uszach, to właśnie po to aby zacząć myśleć.Konstruktywana krytyka jest siłą rozpędoą naszego rozwoju, umiejętności i z tym się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończmy już ten banalny temat.

Tiger: rób dalej swoje prace. są dobrą motywacja do dalszych zmagań z tabletem :D

Lord Bardzo Ważny (10min):

ut.jpg

 

Tweety, za dużo kresek. Kreska zbyt jednolita(tak to jest z digitalem). Kadr jest zupełnie przypadkowy - wygląda jakbyś się nie zmieścił, co w przypadku cyfry jest już zupełnie śmieszne;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, za dużo kresek. Kreska zbyt jednolita(tak to jest z digitalem). Kadr jest zupełnie przypadkowy - wygląda jakbyś się nie zmieścił, co w przypadku cyfry jest już zupełnie śmieszne;)

Powodzenia

masz absolutna rację! dzięki przyda się na pewno! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności