Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

oo Mkaszpir ma racje i nie zapominji o tablecie(najlepiej wacom intuos 3 albo 2 podobno mała różnica jeśli chodzi o kulture pracy) trzeba ćwiczyć szkic też w digital koncepcji to ułatwia pooźniejszą prace ale(tu uwaga) uzależnia ... a Deus jak zwykle przesadza Painter 9 to prościzna klarowny (z paroma błedami )program ,szybszy od photoshopa przynajmniej ja to odczuwam i nie ładuje na dysk tyle śmiecia..podczas pracy(oczywiście wszystko mozna ustawić)po za tym jest tańszy i baaaaaaaardziej magiczny..ma pare błedoow za ktoore bym Corel pojechał ale jak nie bedziesz w nim zbytnio grzebał to nawet nie zauważysz.. a niżej to mooj kolej koncepcik ucze sie swiatła..szkic zrobiłem ołuwkiem dzień wcześniej 1h a kolorek 5h..troche spie*** ale następnym razem bedzie lepiej..

szkim.jpg

ps.dlaczego został usuniety mooj concepcik...???!!!!!(totalitaryzm,klatka na umysłach,czy po prostu polska nietolerancja innych wyznań?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

deus, ladniutkie, tylko ze powinienes go polozyc na tej wodzie, tzn zrobic zeby nie gora nie byla takiej samej wielkosci w odbiciu co w rzeczywistosci troche chyba :D nie wiem, moglbys sprobowac z perspektywa :-)

 

i taki rysuneczek, zeby nie bylo ze 'suchy' post.

 

miasto14yb.jpg

 

a czym rysujemy? photoshop cs8 [ nie jestem niestety uczciwy ;( ]

i tablet graficzny :D [ no,m tutaj ejstem - tzn nie ukradlem go ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mant-raz za rade teraz lepiej juz chyba wyglada;) choc to jeszcze nie do konca to co nie?z tego juz wiecej nie wycisne a pozatym znudzil mi sie ten f16 nastepnym razem odrazu dostosuje sie do rad;) zrobie nowy samolot i mysle ze wyjdzie tak jak ma wyjsc:D

f16copy4pb.jpg

ps. ten koles przypomina mi typa z gry redfaction czy jakos tak. tylko nie dostrzegam jego drugiej reki i troche to to za chaotyczne jak dla mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szybki speed dark templara (sc), kolo pol godziny" wspolczucia jezeli na serio az tyle ci to zajelo!

czyzbym cos przeoczyl?:)

lelen ma racje 13 ma fajne pracki. jesli zostawicie go w spokoju to moze wytrzyma na tym forum na jednym koncie dluzej niz tydzien :) dajcie na luz;] a zreszta zobaczymy co sie bedzie dalej dziac :)

trzynasty tak trzymaj (oczywiscie chodzi mi tylko i wylacznie o malowanie ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności