Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cos na szybkiego zeby napisac ze :P Prace Belusa i Biglegowskyego sa swietne.. Przecudne kolory ma Art Biga a Kolega Belus stworzył niesamowyty klimat...

Mam pytanko . Co byscie powiedzieli na wotek z najlepszymi pracamu w spidpaintingu?

O niektorych artach bardzo szybko sie zapomina heh (chociaz ja w pamieci mam niejedna prace Maniaka,Amruna,Biga,Tortura etc.)ale trudno je znalesc itd. Co o tym myslicie?

2004665769707803738_rs.jpg

 

teraz mmam zamiar robic tylko w szarosci.. Bo to chyba duzo uczy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oro: 3H:| duzo....hmmm nie potrzebnie pion i poziom jest taka sama..wygląda jak by fruwal :)(to samo jak JakóbM).....no ale dawaj dalej

Belus: thx. podoba mi sie ten statek..tylko ja bym to jeszcze jakims kolorem potraktowal...bo troche jednolite sie wydajje :)

biglebowsky:ten robot nie ma cienia :P...swiatlo pada jakos tak z gory chyba no to powinien byc w strone tego kolesia... :)

aspenboy: podobają mi sie barwy ;)znaczy sie czerwony z zielonym..bardzo dobrze zgrane :)

weedlog: od razu widac ze to Twoje :)bardzo mi sie podoba ;)

33938094lg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi! roboty nie rzucają cieni, o! :) Dobra, złapałeś mnie:)

 

Kolejny napoczęty, ale se spadam i nie dokończe więc jak by ktoś chciał mnie wyręczy to have fun:

 

2004076405642612387_rs.jpg

 

Weed - stateczek rewelka, szczególnie ten spekularek, tylko tło jak foto tapeta wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM - jestem za takim wątkiem najlepszych speedowych dziełek ;D i po przemyśleniu spostrzeżenia o edukacyjnej roli szarości, zdecydowałem się też rozstać na jakiś czas z kolorkami ;/ malunek pozytywny, ale wygląda troche płasko miejscami..

Belus, biglebowsky, weedlog - wymiatacie

aspenboy - wporzo

leszke_lenia - fane i ciekawe, narazie popełniam za dużo błędów strategicznych przy rysowaniu, myśle, że nabiore prędkości z czasem... oby...

 

tengisf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belus: to taka uwspolczesniona wersja "Katedry" :) Te ostatnie dwa 'industriale' swietne.

Biglebowsky, weedlog: klasa!

leszke_lenia: duzo fajnego w tych malunkach

aspenboy: praca w innym medium daje fajny oddech w takim digital-watku. Podoba mi sie zabieg z tymi pomaranczowymi odbiciami/plamami na metalu. Ten cyborg wyżej tez ciekawie namalowany.

 

Ode mnie zmagania z >ta

leander-387-jay_cutler.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belus - mniej ofensywne niż wcześniejszy, ale wciąż wyczesany...

leszke_lenia - najbardziej z ostatnich Twych malunków podoba mi się samolot, ma najwięcej 'tego czegoś', reszta też jest bardzo dobra, fajną masz kreske...

Szu - fajowe, wypaśne kolorki, aż chce się zobaczyć wersje po następnej godzinie dłubania ;D

halabdzicf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie minibitwa robotow jakas szykuje widze :P

 

Łukasz: zalezy jak zawieje :P Lubie najpierw rozegrac swiatlo bez myslenia o kolorze, ale ostatnio, powoli staram sie od razu barwy wprowadzac

 

Kolejna godzina, kolejny alchemik - tym razem z fotki

 

mask130607zb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przyłączyc ??

 

Na początek krótko się przedstawie:

 

szybkie mazidło (do 35 min jak sądze), potrzebowałem wypisać rapitograf (0,5 mm czarna jednorazówka, kartka jaka była pod ręką - zabrana prosto z podajnika drukarki :D )

 

kadrdc3.jpg

 

No a teraz coś extra (tzn dla mnie extra bo to moje PIERWSZE dokonanie w photoshopie (pomijając kadrowania i poprawiania fotek z cyfrówki mamy :D ). Przedstawia najprawdopodobniej pożar tuż za rogiem w korytarzu. Czas wykonania? hym.. z 30 min - 4 godzinna przerwa - 15min. Bardzo mi sie spodobało i od dzisiaj zaczynam moją przygode z photoshopem!

 

corridorzt6.jpg

 

Jakies komenty? jestem żółtodziób !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś do pociągnięcia dalej :) Feel free to continue.

 

Bigleb, ta fabryczka to normalnie wypas. Chętnie bym wziął korepetycje z environmentów :)

A to ostatnie to co to ma być? Normalnie jak nie Twoje ;) Może poza kawałkiem klaty i barku.

 

speed007_duzy.jpg

 

speed007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności