Skocz do zawartości

_news - polisz DUBAI


valah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

balono-co? :)

 

właścicielka projektu ma tylko uprawnienia pilota balonu i może stawiać wielki hotelobalon, tzn. balonodrom? dobrze zrozumiałem? ja chciałem zrobić połączenie pola golfowego i łodzi podwodnej. wystarczy że zrobię uprawnienia marynarza? tzn. kierowcy łodzi podwodnej? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorka stworzyła swój projekt z myślą o Wyspie Piasek we Wrocławiu, jednak w Polsce nie znalazła inwestora.

 

No proszę. cóż za zaskoczenie.

Bo my w polsce mamy bardziej swojszą architekturę niż ichszą:

Blok12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...siwetny watek :D -gratuluje autorce :) -to potwierdza iz ksztalci sie u nas sporo ludzi z dobrymi pomyslami- a wydaje mi sie ze takiech realizacji byloby wiecej gdyby takie prace jak np dyplomy nie zalegaly po obronie w czelusciach "szafy" itp. -trzeba promowac swoje projekty nawet jezeli nie zyskaly uznania w naszym pieknym i ekonomicznym kraju-bo noz widelec komus z zew. sie takowy spodoba i beda szanse na realizacje :) -pamietajmy ze u nas wiele osob ma dosc skostniale podejscie i wrecz z premedytacja gniecie to co sie wybija ponad przecietnosc- zreszta na niezbyt wysokim poziomie :) - moze fotka Lis'a jest nazbyt przesadzona -bo teraz nieco inaczej sie buduje ale z rowne mizernym skutkiem :) -tani i szybki projekt, szczegolowo i pieczolowicie (choc nie zawsze) przygotowane wszelkie warunki by byla zgodnosc zalozeniami i nikt nie dyskutowal, odczekane w urzedach bo "pani Jadzia" dostala kawe nie taka jaka lubi, wybudowane przez ekipe, dka ktorej jedyna istotna informacja jest umiejsconienie kominow (bo reszte i tak zrobia po swojemu), a na koniec wszystko poprawione by to co na papierze zgadzalo sie ze stanem faktycznym :) - i gra muzyka a pajacyk fikolki fika - fawelas na kazdym osiedlu bez ladu, skladu, tresci i polotu - owacje na stojaco...a pozniej sie budze i uswiadamiam sobie ze snilem tylko jakis koszmar :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubaj...no tak u arabów.

Teraz to tam będzie wszystko bo jest ropa.

Ropa się skończy to świat zapomni że tam kiedykolwiek żyli ludzie.

 

Z tego co czytałem to przychody z ropy stoją na poziomie maksymalnie kilkunastu % pkb, Dubai poszedł w biznes i turystykę ,

władze stworzyły najlepsze warunki dla inwestorów na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Dubaju?? niech sobie stawiaja... a my ktytykujemy innych ze stawiaja to lub tamto a u siebie mamy bajzel ktorego nie potrafimy posprzatac... i gdzież sa ci wszyscy co maja taki wspaniały gust estetyczny??

 

ps. pozdrwawim zawsze niezadowolonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jestem sam z takim zdaniem, ale strasznie tandetne to, taki budynek jakby u ruskich na targu kupiony, zreszta podobnie jak caly Dubai :]

 

bo w dubaiu można budowąc co sie chce byle by się nie wywaliło na przechodniów :P Pamiętam że miał być budowany badziewny 300 metrowy biurowiec który był kopią bigbena, ok 10 piętra się opamientał inwestor i w biegu zmienił projekt :p

 

to było chyba to mob131_1163359425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropos... mialem okazje robic wiz jeden inwestycji w dubai, pomogl mi MaGuu - automatyczny parking podwodny, jedziesz furką, zostawiasz i sama się pakuje w odpowiednie miejsce. Taki hub komunikacyjny z tymi wyspami w ksztalcie mapy swiata.

 

dubai01jw3.jpg

 

dubai02ff5.jpg

 

dubai03lf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recepta jest prosta :

wystarczy zaprojektowac kmiota, wyslac go do kilku inwestorow w dubaju a potem tylko czekac az na koncie pojawi sie okragla sumka oczywiscie w dolarach. Tam buduja doslownie wszystko.

Swoja droga projekt masakra.

Donantonio jezeli to taka latwa recepta to dlaczego siedzisz w polsce i nie masz okraglej sumy na swojim koncie ?

 

Widac ze jestes obeznany w tych sprawach jak sie w dubai robi interesy... :)

 

CU Roscos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MATKO, tylko tyle mogłem powiedzieć jak zobaczyłem wizkę z pierwszego postu. Co to ma być żart jakiś, czy coś. I jeszcze te nagrody. No może za pomysł bo na pewno nie za wykonanie, ale z takim wykonaniem ciężko jest coś sprzedać, o ile w ogóle można. Żenada i tyle. Na forum tylu dobrych vizoców siedzi, którzy mogli by to wycackać o oni taki gniot światu pokazują. WSTYD.

A może tak pokażmy im jak to się robi?? Mam taką propozycję do następnej mini bitwy. Wykonać wizkę w oparciu o to coś z pierwszego postu. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności