Skocz do zawartości

Bitwa 3D : Time Machine - KONIEC


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

wyglada calkiem calkiem :)

ale szkoda ze odbiegles od conceptu http://www.kronosclub.com/KC/Pics/DP.jpg gdyz wyglada super :)

na twoim miejscu bym poprawil tak:

-ozywic kolory nadac im zycia :)

-frez do wymiany na referce wyglada super

-tak samo jak te (nie wiem jak na to sie mowi) kreski nadajace nierownosci :D najpewniej nie ma z tym duzo roboty a efekt jest duzo lepszy :)

i pamietaj ze frez itp wszystkie nierownosci sa delikatne ze nawet trzeba sie przypatrzwec zeby zobaczyc je a u ciebie sa nachalnie ;)

tyle odemnie :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piksar chyba faktycznie za mocne.. ja bym próbował z mapami odbić.. daj to nie na bumpa/displ tylko na refl/gloss będzie to symulować wypukłości przez zróżnicowanie odbić ... sam jestem ciekaw czy to będzie wyglądać dobrze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar chyba faktycznie za mocne.. ja bym próbował z mapami odbić.. daj to nie na bumpa/displ tylko na refl/gloss będzie to symulować wypukłości przez zróżnicowanie odbić ... sam jestem ciekaw czy to będzie wyglądać dobrze

Pozdro

 

mapa przeniesiona do slotu reflection :

 

ae771621a696ac1bmed.jpg

 

tu wiekszy :

ae771621a696ac1bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś może by zmienić perspektywę?

Obrazek może nabrał by więcej dynamiki, tak sądzę ;D

 

dzieki za komentarze, nie bedzie juz czasu na zmiany - renderuje ostatni raz w wiekszej rozdzialce i czas zamykac projekt - zabawa ciekawa byla

W najsmielszych planach nie myslalem ze watek bedzie mial taka ogladalnosc łał 10500 odwiedzin a myslalem ze watek Intervan pozostanie niedoscgniony a tu z ttaaddkkiem prawie go dopadlismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności