Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Peugeot 407 coupe


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nom, coś tu jest na rzeczy, nie ma tej drapieżności. Jakich printów używasz dawcio?

Studio robi się coraz ciekawsze, ale materiał lamp potrzebuje jeszcze jednej warstwy, która go rozjaśni. Coś jak zwykły chrom, ale mocno zblurowany i wrzucony do vrayblendmtl razem ze zwykłym chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet szyba i tak chyba pójdzie do wymiany zblurować odbicia hmm ale mi sie wydaje, że w klaszach są ostre odbicia niewiem zobacze czy wyjdzie lepiej dzięki:)

qba no wiesz teraz nawet jak coś jest nie tak to na tym etapie to jest nie do poprawy to ujęcie chyba za bardzo od góry bo jak ustawiam mniej więcej tak jak na tym obrazku to jest bardzo podobnie:) i chyba z fovem przesadziłem w camerze może też troche przez to dzięki;)

RA printy z smcars takie niebieskie, niemam teraz dostępu do blueprintów z smcars więc nie podam ci linka z tym materiałem jeszcze pokąbinuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za komenty teraz wszyscy zaczynają dostrzegać błędy:) było szybciej mówić, mi sie wydaje, że nie jest tak źle

co do felg to oczywiście nadal te od RA więc na razie są tymczasowe jak również ich materiał

ps chudy ty mieszkasz czasami w Żorchach? Znasz może Marciszów dużo ich tam:D

4xze8hz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel no rzeczywiscie jest większe to zagłębienie zwiększe to opony fakt troszke za duże ale nimi na razie się nie przejmuje bo to szczegół dzięki;)

pecet uu hehe no właśnie po co mają tu jechać jak zjadą w FW dzięki:) mówiłem ze za duzego fov dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA co prawda to prawda przy każdym modelu dużo się ucze i tak się ciesze, że w miare szybko udało mi się w miare opanować nurbsy bo z tego co wiem(dużo osób mi pisało o coś zapytać) ma duże problemy, żeby opanować podstawy wieć jestem z siebie zadowolony:) może pójść w takie klimaty? w lampie zrobiłem shellaca

0e1727eee1fde8a4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz światłą są o niebo lepsze. Bo w gruncie rzeczy, te odbicia mają być takie, by kształt bebechów nie był do końca jasny, tak jak na tej ostatniej fotce wklejonej przez qbę.

Podoba mi się, że render jest cieplejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA- dzięki no to chyba zostane przy tych ciepłych renderkach:)

qba- felgi jak juz kilka razy wspominałem są od RA dzisiaj się za nie zabiore:) dzięki.

Yaro16- dzięki tak jak wyżej:)

Xiz0r a co by miało być nie tak z perspektywą? jest normalna:) dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!! mam małą prośbe, mógłby ktos podrzucić mi jakoś widoki tego autka: front, back, left, top? bo nigdzie nie mogłem ich znlesc:( bardzo bym prosił;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:: 3D XTREME ::.. no właśnie a te mają jeszcze takie kształty, że siedziałem z pół godziny i kombinowałem jak to zrobić patrząc tylko na zdjęcia i nadal nie wiem jak je zrobić dzięki:)

hkropinski- no właśnie;) ale twoje wyszły ładnie:)

Diesel nie wiem jeszcze nigdy nie robiłem wnętrza a po drugie nie wiem czy komp do rade może zrobię tylko takie pseudo wnętrze(jak mi sie uda) bo szczerze nie wiem jak za nie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze to powazna sprawa - albo ci wyjdzie ladnie albo totalnie popsujesz ;P Wiem po sobie hehe Jak robisz w Rhino to lepiej ciemna szyba i zarys wnetrza bo ja chce zobaczyc ten model w galerii a nie w smietniku... Wnetrze raczej sie robi "na wyczucie" - w Rhino bym nie ryzykowal - w Maxie poprzestawiasz w razie czego pare vertexow czy wolygonow a w Rhino jak wytniesz to "lekusinko z calej sily na amen..." i nie bedzie porawek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem:D zrobiłem tak jakieś pseudo wnętrze już jest prawie gotowe jeszcze z przodu trochę dojdzie ale rhino już mi zaczyna dawać popalić:( ciężko już sie modeluje fajny sposób wynalazłem na robienie oparć foteli:) ciemne szyby załatwią sprawy myślę:)

63b5cph.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007- dzięki;)

Diesel- no lusterka mało ciekawe do wymodelowania były ale chyba jak większość lusterek;) dzięki

..:: 3D XTREME ::..- no odetchnąłem;) teraz juz z górki, choć nie do końca:) dzięki

Yaro16- zrenderuj to za dużo powiedziane scenka już tyle zajmuje ze komp niestety odmawia renderingu więc nie wiem czy i jak zrobie finalne renderki dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności