Skocz do zawartości

SPOTKANIE WAWA SOBOTA - 12.V.07r.


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No Panowie było super :) Muszę chyba pozbyć się tekstu "hej, myślałem, że jesteś wyższy" z mojego słownika

 

dzięki wszystkim za przybycie, fotek nie mam jednak makak_ proszony jest o wrzucenie tabliczki znajdującej się na przenośnej ubikacji ;)

 

Rozmowa Q3vsETvsCS była tak ekscytująca, że aż mnie kark boli (prawda Sharp i Gith? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo:D a najlepsza byla Twoja mina jak siedziales miedzy Klickiem i Matysem i tylko odbracales glowa w tego ktory wlasnie mowil (stąd pewnie ten bol karku :] ), Moze i byles Idle i AFK ale dzielnie sluchales i to znosiłes :D. Trzeba jak najszybciej to powtorzyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey.. sorki ze tak pozno, ale caly czas robota :/

 

Na prawde bylo spoko! Can't wait next one :)

 

Pozdro dla wszystkich obecnych.. hehe Leru.. "Not to short for a Stormtrooper?" ;)

 

 

...back to work :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej było super sorry ze dopiero teraz ;)

 

Andrzej ale wiesz ze i tak cs rzadzi swiatem prawda ? :)

 

super było was poznac ;) w szczegolnosci Ciebie Gothamie po ladnych kilku latkach znajomosci ;) super sie gadało no i oczywiscie ukradne text Lerusławowi "Myslałem ze jestes nizszy" ;)

 

Reszta chlopakow była genialna ;D

max sie wyyyyynudził, ale fajne wormsy ma na komorce ;)

 

A najlepsza była akcja z dowodem osobistym, myslelismy ze Reanimator sie ukrywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczegolnosci Ciebie Gothamie po ladnych kilku latkach znajomosci ;) super sie gadało no i oczywiscie ukradne text Lerusławowi "Myslałem ze jestes nizszy" ;)

 

Fakt, strasznie nam się jakoś odwlekło spotkanie f2f, ale grunt że do niego doszło no i super się gadało :].

 

Pozdrowienia dla wszystkich- dla Reanimatora też (jak się okazało przetrzymywanego przez kota w szafie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie moglem przeciez przyjsc.

 

Trudno przewidziec co by sie wydarzylo, gdyby w jednym miejscu i o tym samym czasie znalazl sie Gotham i ja.

Mysle, ze otworzylaby sie czarna dziura i pochlonela wszystko.

 

Uratowalem Wam zycie!

 

Poza tym ego Biglebowskiego cholernie sie rozpycha i nie byloby miejsca na moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zdjęć to trochę moja lipa... znowu nie wziąłem sprzętu. ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że Klicek zapomniał mi przypomnieć :D

 

a Reanimatora i tak nic nie usprawiedliwia. zawsze mogłeś siąść z drugiej strony stołu. odległość wystarczająca do nie przekroczenia horyzontu zdarzeń i stworzenia czarnej dziury ;)

 

no i miło było poznać wszystkich ludzi :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no ja też nie mogłem wpaść bo właśnie znajdowałem się na obowiązkowym objeździe (ze studiów) we Wrocławiu. Kurde kurde - no żałuję strasznie że to piwko przegapiłem :/

 

Dawajcie znać jak będziecie znowu gdzieś na browara wybywać, chętnie się z wami ustawię - fajne chłopaki jesteście ;P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności