Skocz do zawartości

Star Craft 2!!!


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cruzh3r -> że komercja? To jest powód? Często słyszę tekst "nie lubię tego bo to komercja". A co nam wszystkim do tego? Twórcy na tym zarabiają ale zarabiają na dostarczaniu rozrywki, ludzie grający nie zarabiają więc argument, że to komercja jest POWSZECHNIE do bani ;)

 

No, Leru wciąż chce iPod'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. po tylu latach nowy Starcraft, choćby miał być tylko starym SC w nowej prawie to i tak jest się czym cieszyć :)

 

Vorek pozwole sobie się nie zgodzic ;) Jak zapewne wiesz kazda gra ma swoja scene i takie "niewypały" typu "cs:source" rodzielaja niepotrzebnie scene.

 

Znajac polityke bliza nie wylacza serwerow bn dla stara 1 ;) i beda 2 rozne gry.

 

Ale nie zebym narzekał bo jeszcze mnie zliczujecie, ciesze sie ze wychodzi star2, nie boje sie o blizzarda ale wydaje mi sie ze to bedzie podobna sytuacja jaka miała miejsce z dune2 i dune2000 - tak samo zaprojektowane mapy i campanie tylko jednostki ładniejsze ;)

 

Oczywiscie blizz da nowe mapy, ale obawiam sie ze ludzie beda woleli grac na swego rodzaju standardach z pierwszej czesci i pojawia sie takie mapy ;)

 

Nie zabardzo sie orientuje w scenie sc wiec jak pisze herezje to krzyczec, wydaje mi sie ze wszystkie gry sa w jakims stopniu podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK ale przeciez beda nowe jednostki wiec oco chodzi. Co innego jakby zrobili taki manewr jak pomiedzy warcraftem 2 a 3 co bylo porazka wg. mnie wiesz star ma 9 lat ludzie w to grają bo jest grywalna i to w 100% RTS wszechczasow czy bedzie kolejny taki watpie ale sprzet sie zmienil ludzie pragna czegos wiecej niz grafa z 486dx4 100. Odswierzenie serii napewno nie zaszkodzi tak bardzo byle jak sie moze wydawac to jak porownac C&C a C&C2 przeciez tam tez chdzilo przedewszystkim o grafike a nie jednostki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, reanimator to hardcorowy gracz blizzarda jest. 2(3?) miesiąc po TBC a on 70 dranei:].

 

Moim zdaniem blizzard może zepsuć SC nawet jeżeli fabuła będzie pasowała(war3 => wow). Mogli by zrobić coś nowego, chyba że SC2 będzie tak wbijające w siedzenie jak sc1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG to jest niesamowite.Obawiałem się, że po WarCrafcie 3 i w kolejnej części StarCrafta będzie tak mało jednostek. Komentarz jednak rozwiał moje wątpliwości ;)

 

Mothership rządzi światem po prostu! Musicie to zaciągnąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Nowy Starcraft kapie smaczkami World of Warcraft :D

 

Zealoty maja Charge (warrior z WoWa), inne jednostki maja Blink (mag z WoWa), a hologramowa laska tanczy jak elfka :)

 

Po obejrzeniu tego filmu nie mam watpliwosci, ze ta gra bedzie cudowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie naj bardziej interesuje, w którą stronę pójdzie fabuła. Po BroodWar Kerrigan panuje nad Zergami, Protosi pobici i podzieleni, z imperium Mengska prawie nic się nie ostało, a ziemskie siły ekspedycyjne w strzępach...

To właśnie jest powód, dla którego StarCraft rządzi po dziś dzień. Skomplikowana, pełna zwrotów akcji i wyrazistych postaci fabuła. Oby chłopcy z Blizzard'a się sprawdzili.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie warto było ściągać te 500MB gameplay'a. Mothership faktycznie kopie pupę. Czarna dziura, to magia. Jak tak patrzę w jakim stadium jest ta gra teraz, to nie zdziwiłbym się gdyby grę wypuścili na tegoroczną gwiazdkę. Oby. :)

 

Ah, jeszcze pytanie za sto punktów. Co oznacza to GG na końcu? ;)

Wiem, ignorant jestem, profan i buc, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrek -> pewnie skończą jak każdą swoją grę ;) wygra "zły" i zostawią sobie otwartą furtkę dla kolejnej części ;)

 

Owszem, owszem. Idzie tylko o to, jak do tego dojdzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności