Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka w lofcie


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Renderki ładne, ale funkcjonalnie średnio. Do czego służą te lustra nad kiblem? Ta wanna wygląda fajnie ale korzystanie z niej to byłaby katorga, rozumiem jednak że nie było na nią miejsca. Może zamiast niej dać prysznic. Ta perspektywa jest mocno zakłamana, szczególnie na drugim renderze. Człowiek nigdy tego tak nie zobaczy. Całość jest dość miła dla oka ale mdława.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie zakomponowana wanna, jednak w takiej konfiguracji dałbym model z płaskim dnem i skosami na krótszych bokach bardziej pod kątem prostym. Teraz wychodzenie z niej, kiedy ta powierzchnia 'przy wyjściu' jest obła byłoby zwyczajnie bardzo niebezpieczne. I co tam tak świeci w tej wnęce?;)

Co do luster to dość praktyczny pomysł, biorąc pod uwagę, że po przeciwległej stronie jest lustro nad umywalką co daje możliwość obejrzenia się także z tyłu, a kobietom to się zapewne spodoba;) Tylko może nie potrzebne aż 3;)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje z tego, że jednak wcisnąłeś łóżko na antresoli... łazienka świetnie sie prezentuje. zastanawia mnie jedynie kwestia wygody podczas wchodzenia/wychodzenia z/do wanny no i czemu ona tak świeci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejscowienie wanny jest świetne, chodź zastanawia mnie użytkowanie jej.. Wychodzenie nie poręczne, łatwo o glebę, ale wejście przyjemne, na szczupaka:) umywalka tylko mi nie pasuje tam.. Nie wiem, czemu..Aaa kolorystyka bardzo przyjemna i powiedziałbym kojąca.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej poziomu to to nie jest ale jednak nie podoba mi sie. Cos sans popadasz w rutyne.

Dzięki. Może to docieranie własnego stylu, a może po prostu starzeję się i nie czuję potrzeby testowania na klientach „nowinek” wypatrzonych gdzieś tam. :)

 

Renderki ładne, ale funkcjonalnie średnio. Do czego służą te lustra nad kiblem? Ta wanna wygląda fajnie ale korzystanie z niej to byłaby katorga, rozumiem jednak że nie było na nią miejsca. Może zamiast niej dać prysznic. Ta perspektywa jest mocno zakłamana, szczególnie na drugim renderze. Człowiek nigdy tego tak nie zobaczy. Całość jest dość miła dla oka ale mdława.

pozdr

 

 

Lustra nad spłuczką to tylko bibeloty. Dekoracja ta lub inna.

Wanna to wymóg stawiany przez klienta. Fakt nie jest standardowo umiejscowiona, ale konieczność siadania w połowie drogi może pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo :)

Perspektywa nie może być zakłamana. Porównywanie percepcji wzrokowej człowieka w naturze i z kadru fotografii czy renderingu w przypadku wnętrz chyba nie ma sensu.

A wanna rozświetlona jest lampami o bardzo małym kącie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wydaje sie, ze widac tu juz twoje rutynowe zagrania. Pewnie to nic złego ale człowiek zawsze oczekuje czegos nowego :)

Temat to loft, a wnetrze nie bardzo oddaje indystrialny klimat.

Takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ogólnie to Twoje projekty i wizualizacje mi się bardzo podobają, ale tutaj chyba Ci się już nie chciało ;) Drugi render i ta ściana po prawej, tekstura źle zamapowana, z wanny chyba św.Florian się wyłania, widać sporo prób ratowania w ps-ie, przynajmniej takie sprawia wrażenie. No i ciężko jednak wyjść z tej wanny choć podoba mi się taka szczelina światła z wanną w centrum. Atawistyczna grota - prawie jak u Zumthora, tylko nie z kwarcytu a z...gliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności