Skocz do zawartości

Scena 3D: Check Six!


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Model był skończony już od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłem się zebrać do zmontowania finalnej sceny.

Brak mi wystarczająco świeżego spojrzenia na pracę by uznać ją za udaną, dlatego pozostawiam to wam:), wszelkie komentarze i krytyka mile widziane.

 

i161ez0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehehe, widze że rosjanie ładne czcionki mieli ;). Takie napisy, jeszcze w wykonaniu naszych wschodnich sąsiadów nie były aż tak równe. Smugi za pociskami na plus. Materiały i oświetlenie na malutki minus. Generalnie podoba mi się pomysł i klimat, chociaż ta wioska w backgroundzie troche zbyt nowoczesna jak dla mnie. Model ładny. Gratuluje ukończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisze to bedzie troche takie czepianie sie, bo praca calosciowo robi dobre wrazenie choc pewne rzeczy mozna by bylo poprawic ale to juz inni napisali, ja od siebie tylko dodam ze jak patrze na obrazek to mam wrazenie ze on krzywo strzela, tzn te smugi po pociskach sa krzywo wzgledem dzialka, dokladnie to niewiem ale wydaje mi sie ze luski od pociskow to raczej nie zlatywaly na ziemie ;), troche ta chmura na gorze jescze mnie drazni, no i w sumie to tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie super praca, modele ladne, materialy juz troche gorzej, czegos mi brakuje w tej pracy ale sory sam nie potrafie stwierdzic czego :/, moze to kadr, naprawde sam nie wiem, ale oceniajac calosc to bardzo mi sie podoba;)

Grywasz czasami w IŁ-2 Szturmowik ;>?

ale wydaje mi sie ze luski od pociskow to raczej nie zlatywaly na ziemie ;)

 

Tak, wydaje ci sie, luski spadaly na ziemie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka jakoś zabardzo mi przypomina "Ił2 Sturmovick". Nie chce zabardzo krytykować ale widziałem twoją prackę z junkersami i to nijak nieprzystaje do tamtego. Płaskie tło ze zdjęcia (troche rozmazane) kontrastuje strasznie z modelami które wyglądają przez te materiały jak plastikowe. Strzały są za żółte i za duże w porównaniu do smug które się za nimi ciągną - wygląda jakby strzały i smugi które się za nimi ciągną wylatywały z różnych otworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze:)

Materiały faktycznie trochę ciężko szły - może częściowo przez to, że na skrzydłach jest moim zdaniem raczej mało podziałów itp. a właśnie takie miejsca są najlepsze do brudzenia i podniszczania.

Z tłem miałem też lekki problem bo jednak nie chciałem z tego robić komiksowej grafiki, jednocześnie starałem się by nie było takie nudne.

Co do pocisków.

1. Lecą prosto względem działek, sprawdzałem:)

2. Łuski mają swój ciężar więc muszą spaść.

3. Nie wydaje mi się, żeby strzały były za duże - w końcu I-16 to bardzo mały samolot, zresztą czasami dobrze jest coś trochę przesadzić - gdyby tak wszystko próbować robić maksymalnie odzwierciedlając rzeczywistość to w końcu efekt może się okazać mało ciekawy.

4. Przecież smugi nie wylatują z lufy:) Lecący pocisk w wyniku oporu powietrza może takowe tworzyć ZA sobą, a że jeszcze dochodzi wiatr i inne czynniki takie jak rozrzut pocisków, to smugi są przesunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności