Skocz do zawartości

[trailer] HitMan - the Movie


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie Jason Statham zdecydowanie bardziej na hitman'a wyglada, chodz moze w zamysle tworcow mamy doczynienia z mlodoscia hitman'a ;) i moze w 2 czesci zagra Jason Statham :) to by mialo rece i nogi aby dobierac takiego aktora, ale pewnie tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co to za dziwny pomysł oceniac gostka po wyglądzie. Kto oglądał Deadwod wie że koleś potrafi robic za typa z zatwardzeniem, w zasadzie dokonuje tego perfekcyjnie w każdym filmie:> No i umówmy się, mówimy o ekraniezacji gry - jeszcze żadna nie wzbiła się chociażby do poziomu dobrego:)

 

Tadzio - Ghost World, American Splendor, Road to Perdition, Akira, Ghost in The Shel, Wspomniane pierwsze Batmany, z adaptacjami komiksu jest całkiem nieźle i kilka perełek się bez trudu znajdzie.

 

Edit: Co to za dziwny pomysł oceniac gostka po wyglądzie - no chyba że to Bogdan Smoleń;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram bigleba, Lepeij poczekac na film i dopiero wtedy oceniac. jak dla mnie aktor moze byc nawet. Jak juz ktos wczesniej wspomnial Daniel Craig tez sie niby nie nadawal na Bonda, a sprawdzill sie idealnie. Wiec liczmy na to ze ten pan (nie wiem jak sie kolo nazywa:P) tez nas tak milo zaskoczy. Ja jestem dobrej mylsli. Bardzije niz o aktora to ja boje sie o scenariusz i cala historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziwny pomysł oceniac gostka po wyglądzie. Kto oglądał Deadwod wie że koleś potrafi robic za typa z zatwardzeniem, w zasadzie dokonuje tego perfekcyjnie w każdym filmie:> No i umówmy się, mówimy o ekraniezacji gry - jeszcze żadna nie wzbiła się chociażby do poziomu dobrego:)

 

Tadzio - Ghost World, American Splendor, Road to Perdition, Akira, Ghost in The Shel, Wspomniane pierwsze Batmany, z adaptacjami komiksu jest całkiem nieźle i kilka perełek się bez trudu znajdzie.

 

Nie zgadzam sie (a co!) :P

Jasne ze wyglad hitmana jest najwazniejszy, przeciez to egranizacja jest, co innego, jak nie podobienstwo do bohatera z gry jest wazniejsze? A ten malolat ktory wzbudza tylko atak smiechu, w ogole nie jest podobny..

"jeszcze żadna nie wzbiła się chociażby do poziomu dobrego" - jest w tym troche prawdy, poniewaz Silent Hill byl bardzo dobry :)

 

btw. hindus masz dziwne poczucie humoru.. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michael23
popieram, Statham bylby najlepszy w roli hitmana! Van Diesel (po Pacyfikator'ze nie nadaje sie juz do zadnego innego filmu :P )

a ten typek co tam gra, to juz w ogole nie pasuje, malo go widac - ale wyglada mi na jakiegos mlodziaka..

 

co Ty wiesz o zabijaniu, Ty stara **** jesteś;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie (a co!) :P

Jasne ze wyglad hitmana jest najwazniejszy, przeciez to egranizacja jest, co innego, jak nie podobienstwo do bohatera z gry jest wazniejsze? A ten malolat ktory wzbudza tylko atak smiechu, w ogole nie jest podobny..

"jeszcze żadna nie wzbiła się chociażby do poziomu dobrego" - jest w tym troche prawdy, poniewaz Silent Hill byl bardzo dobry :)

 

btw. hindus masz dziwne poczucie humoru.. :p

 

hmm, no to ja się też nie zgodzę,

nie podobieństwo bohatera jest najważniejsze w ekranizacji gry // chyba, że mówimy o Larze :]

wg. mnie, chodzi o to, żeby klimat przekazać jaki był w danej grze,

wzorować się na tamtym świecie i realiach;

żeby widz poczuł, że film jest spójny z grą - bohater nie jest tu najważniejszy - owszem, aktor jako aktor jest, ale po to jest aktorem, żeby wbił się w różne role, że o paniach z mejkapu nie wspomnę

 

bdw. jakby chłop z filmu miałby być supersuper podobny do hitmana, to w filmie nie widzielibyśmy ani jednego skoku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo Panowie. Przeszedlem wszystkie czesci hitmana z wypiekami na twarzy i musze powiedziec ze moze i ten aktor sie nadaje ale na Agenta 23 a nie 47... Koles wyglada pociesznie, taki mlodziak udajacy twardziela a nie zimny kawal ******. Ciekawe jeszcze jaki ma glos...

Nie wiem - z takim doborem aktora musieliby miec na prawde ******** scenariusz a jak czytam o watku milosnym... No coz - kto w ta gre gral i wskaze mi chocby najdrobniejszy znak uczuc u 47? Zwlaszcza w niesamowitym zakonczeniu Hitman:BloodMoney?

 

Doopa bedzie a nie film fajny...

 

Jeszcze brakuje zeby sie wzieli za SplinterCell'a, Fallouta i GTA - choc w tym ostatnim to sie zabezpieczyli przed ekranizacjami - w kazdej czesci inny bohater :D Ciekawe czy najnowsze GTA tez bedzie "konsole ONLY" a po pol roku ukaze sie wersja PC :D OBY bo gra zapowiada sie niesamowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi -> uczucie agresji jak Diana wstrzykiwała mu "truciznę" w Blood Money. HA!

 

Fakt, w każdej części jest inny bohater (mówimy o GTA III, VS i SA bo w I-III to jest ten sam Claude Speed) ale również jak ktoś grał to widać, że to ten sam świat. Możnaby pewnie jakoś ciekawie wpleść wątki z gier w jeden film. W VC pojawia się młody Donlad Love, który jest żółtodziobem, którego uczy Avery. W SA w jednym wyścigu widać Catalinę z Claudem, którego później na początku GTAIII zdradza przy akcji rabunkowej.

 

Przeszkodą łączenia w jeden film byłby fakt, że VC dzieje się wiele lat wcześniej (lata osiemdziesiąte), a z kolei SA to 1992 podczas gdy GTA III to czasy obecne.

 

Z resztą w każdy Falloucie też mamy innego bohatera (1 to Vault Dveller, w 2 to jego potomek, kilka pokoleń po Falloucie 1, 3 ma się dziać 400 (?) lat później)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka

powstaje gra 300

powstaje gra lost

powstaje film diablo

powstaje film world of warcraft: movie

powstaje film silent hill 2

powstaje film resident evil 3 (i gra resident evil bodajze 5 :>)

to z tych pewnych..

z niepewnych to slyszalem jeszcze o filmie max payne, serialu piratow z karaibow (albo cos w tych klimatach, ale z J.Deppem), i filmie half-life...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka

powstaje gra 300

powstaje gra lost

powstaje film diablo

powstaje film world of warcraft: movie

powstaje film silent hill 2

powstaje film resident evil 3 (i gra resident evil bodajze 5 :>)

 

powstaje film Postal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak juz mowimy o grach na podstawie filmów to przedstwaię ciekawą listę, o niektórych filmach nikt nie wspomniał;)

 

1. Splinter Cell: The Movie (2010)

2. King of Fighters (2010)

3. Mortal Kombat (2010)

4. Kane & Lynch (2009)

5. Halo (2009)

6. Spy Hunter (2009)

7. Broken Sword: The Shadow of the Templars (2009)

8. Siren (2009)

9. The Suffering (2009)

10. Tekken (2009)

11. Castlevania (2009)

12. Prince of Persia: Sands of Time (2009)

13. Clock Tower (2008)

14. Fear Effect (2008)

15. Driver (2008)

16. Cold Fear (2008)

17. Far Cry (2008)

18. Alice (2008)

19. Max Payne (2007)

20. Hitman (2007)

 

co do trailera, to bardzo fajny, a z oceną filmu poczekam do premiery;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że kiepskie to będzie.

 

no niestety chveti, ale mam podobne odczucia... ogladam enty raz juz ten spot i jkompletnie go nie rozumiem...

 

grzesznik... co to ma znaczyć?? to nie człowiek tylko maszyna... jak maszyna moze byc grzesznikiem?? t ojest tak jakbyśmy nazwali zwierzęgrzesznikiem... możliwe?

 

święty... pewnie jakas aluzja do rosyjskiego kościoła...

 

wybawca... WTF??? co oznacza ten głupi spot? hitman - wybawca? osoba niezorientowana w hitmanie pomysli ze to bedzie kolejny spiderman albo cos...

 

masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności