Skocz do zawartości

[trailer] HitMan - the Movie


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Timothy Olyphant. Aktor dobry do tej roli, ma coś w swoim spojrzeniu takiego demonicznego (jeśli ktoś oglądał The Girl Next Door z Elishą Cutberth to na pewno i jego pamięta, rola Kellyego czyli producenta ślizgaczy).

Jason Statham też byłby dobry do tej roli, ma jakby bardziej.... martwą twarz co by pasowało do roli pana Hitmana.

 

Fajnie, że robią takie filmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo ciekawe, ciekawe... już kilka lat temu mieli ekranizować Hitmana (jeszcze za czasów drugiej części gry), mam nadzieję, że tym razem się doczekamy. Co do tego aktora to tak jak powyżej, koleś niestety się nie nadaje (bardziej nadawałby się do filmu familijnego :/), też mam nadzieję, że aktor to na razie prowizorka ;]. Według mnie dobrym kandydatem na filmowego Hitmana byłby John Malkovich, albo rzeczywiście - Bruce Willis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Statham też byłby dobry do tej roli, ma jakby bardziej.... martwą twarz co by pasowało do roli pana Hitmana.

 

popieram, Statham bylby najlepszy w roli hitmana! Van Diesel (po Pacyfikator'ze nie nadaje sie juz do zadnego innego filmu :P )

a ten typek co tam gra, to juz w ogole nie pasuje, malo go widac - ale wyglada mi na jakiegos mlodziaka..

 

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2006/247/mikko-rautajoki_statham790_screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilkunastym obejrzeniu tego trailera dochodze do wniosku ze aktor grający 47 jest nawet wporządku. ma takie ciekawe spojrzenie, miesza sie w nim politowanie z czymś dzikim ( yyy... wiem ze daleko sie posuwam;) ) ale oryginalu nie przypomina, musiałby byc bardziej kanciasty. najlepszy moment to jak mu metke robią:D i napewno juz przed premierą mozna stwierdzic ze muzyka bedzie genialna:) jak w kazdym zresztą hitmanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol moglby mieć tytuł 'young 47' albo 'hitboy' moim zdaniem ten aktor zupełnie nie pasuje do tej roli, brakuje mu hmm "braku uczuć" na trailerze ma cały czas minę tybu grrr zaraz cię zabiję. A wybuchy i wątek miłosny to w ogóle nie w stylu hitmana. według mnie zapowiada się na kolejną zwykłą egranizacje.

 

A muzyka to przecierz z hitmana blood money z meny wyciągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał poniżej 4 gwiazdek na 5 to w ogóle na to nie spojrzę bo coś czuję że będzie to kolejna hollywoodzka kaszana typu wybuchy i tym podobne, a nie chciałbym później patrzyć na nowego PCtowego hitmana z niesmakiem ;/ shit i jeszcze podmienili aktora, dramat :F każdy wie kto by do tej roli pasował, on to ma kamień zamiast twarzy ;) no może nie tak jak ten z gry, ale najbardziej zbliżony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy, dla mnie to byl najlepszy Bond. Nie **** ulizana zelikiem, tylko facet z jajami.

 

czemu Leru dal cenzure, przeciez tam byla "grzywa" ? ;o

 

btw. wie ktos w ogole jak sie ten aktor nazywa? (mowie o filmowym hitmanie, nie o Leru, nie..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlosss -> ależ dystansu trochę ;) Widziałeś film Doom? Straszna kicha, jedyne co fajne to akcja FPP, a tak to cała reszta (z The Rock'iem na czele) do bani.

 

Ale gra? Gra jest super duper smaczna i to jaki film na jej podstawie został zrobiony w ogóle nie powinien rzutować na Twoje spojrzenie. Trzeba umieć odseparować.

 

Leleń -> Timothy Olyphant, było wcześniej

 

A na pierwsze pytanie (prawdopodobnie retoryczne ;) ) odpowiem obrazkiem:

http://bani.anime.net/o_rly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman gierka jest wypas, jak spiep...ą film to ich ukatrupie...;P

...a i tak wiadomo ze ********* kazdy film na podstwie gry/komiksu kaszania....

Ej ale czemu ten aktor nie jest lysy? Powinien byc...juz widac ze spierniczyli...ehhh...;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e=mc^2 -> pomyłką jest grzebanie filmu zanim się go obejrzy ;)

 

no niby masz racje ale, zawsze jest ale, co bys powiedzial gdybys zobaczyl trailer powiedzmy Wladcy Pierscieni i w nim Robina Williamsa(on przeciez nie tylko komediowe role gra) jako Aragorna?wedlug mnie wladca juz bylby skopany na wstepie;)

 

coby nie gadac dobor aktorow to kluczowa kwestia w filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos mysli podobnie, ale jak mysle o "filmowym Hitmanie" to od razu przed oczami widze tego goscia z Transporterów - i mine ma taką troche zimną i łysy by chyba dosc dobrze wyglądał - moze pytali go ale za duzo chcial pieniedzy za role ;).

 

LOL sprawdzilem wasze typy z nazwisk(bo nie znalem akurat) i chyba wszyscy mysla podobnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio -> ok nie sięgając daleko pamięcią:

- Spider-man

- Spider-man 2

- Batman

- Powrót Batmana

- Batman: początek

 

A poza tym aktor jest łysy!

 

No wlasnie Lerku drogi jakos mi sie te wizje komiksow w wersji TV nie podobaja (poza staaarym batmanem z lat 80').

Do listy mozna dodac rowniez X-many, punishery, daredevile, hulki i inne... slabiutkie...

 

Co do aktora, to chiba wieniec wlosow widzialem na jego czaszce, a moze to cien;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności