Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Do 335 A-0


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji nowego komputera trzeba wymodelować coś nowego:) Padło na dość nietypowy samolot jakim jest Do 335. Wiem ze jest krzywo ale nawet nie staram sie poprawiać bo tak jest realistycznej:) A więc oceniajcie.

 

do33514ga5.jpg

Shot at 2007-06-29

do33515te6.jpg

Shot at 2007-06-29

do33516sd7.jpg

Shot at 2007-06-29

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siemson,

dokladnie! samolot to nie jakis komputerowo zaprojektowany samochod i w rzeczywistosci jest bardziej krzywy i pogiety niz to sobie zazwyczaj wyobrazamy. jak ktos ma jakis aeroklub niedaleko to mozna zobaczyc tlokowe antki, dromadery itp. :)

 

a model poki co spokomaroko, tyklko laczenie filtra powietrza z kadlubem jest troche dziwne - z przodu jest lagodniejsze, a w pewnym momencie robi sie ostry kat ;O

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Technika to jak zawsze poly:)

Mentat - już od dawna są to moje wzory do naśladowania:)

Updatów brak bo dziergam teraz coś w realu ale postaram sie coś wrzucić niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity model i znakomity wybór tematu. Pfeil to bardzo ciekawa konstrukcja - najszybszy, tłokowy samolot drugiej wojny światowej i jednocześnie dość awangardowy w układzie aerodynamicznym. Wersja A-0 (identyczna zewnętrznie z A-1) była wariantem podstawowym, ale docelowo większe znaczenia miała mieć cięższa i silniej uzbrojona wersja Do 335B-1. Ciekawy był też projekt nocnego myśliwca.

 

Na razie wygląda to znakomicie - czekam na więcej.

 

A swoją drogą, ciekawi mnie jakimi źródłami dysponujesz przy budowie tego modelu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ktoś musiał odkopać;D A ja jeszcze nie jestem gotowy do apdejtów.

Mam plany wszelkich możliwych wersji w bardzo dużej rozdzielczości i jakies monografie niestety głownie skupiające sie na historii niz konstrukcji. Zdjęć niestety jest mało, znalazłem raptem 2 strony z jakimiś sensownym zdjęciami. Jeżeli ktoś coś znalazł co by sie przydało to dajcie znać bo teraz mam nad każdym elementem musze sie długo zastanawiać i dopatrywać zanim coś zrobie i troche to trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest troche czasu i naszło mnie na skończenie czego rozgrzebanego wiec zabrałem sie za dorniera.

I tutaj zanim coś wstawię trzeba coś powiedzieć:) Otóż te rysunki wszystkich wersji o których mówiłem wcześniej jak sie okazało są autorstwa mrysa za co wielkie dzięki bo bez niech nie zabrał bym się za ten samolocik:) W związku z tym liczę na wiecej konstruktywnych uwag;)

No dobra a teraz trzeba coś zapodać:

do33522xg2.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Kompa ma już ponad pół roku.

2 CPU 6600 2,4GHz

4GB Ram

Asus EN8600GTS silnet :)

W pracy nad modelem zaszły znaczne zmiany (nie mylić z postępem) które niedługo powinienem pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności