Skocz do zawartości

teczka 2D: lordbiernac


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Shaggi- dzieki:) Mullins rox

Koniu- 95% kazdej pracy robie jednym jedynym pedzlem, do ktorego dochodzilem przez ostatni rok chyba. Ja w Painterze robie, (nie wiem czy sie bawiles kiedys tym softem) a w tym programie jest mnostwo roznych suwaczkow, ktorymi mozna zmieniac milion roznych wlasciwosci kazdego pedzla. Oprocz tego pedzla korzystam mocno z wlasych tekstur papieru. I tak to wychodzi :)

pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawić się bawiłem. Przez 30 dni ;). Była wersja 100mb to chyba nie jest pełna, bo jak tam próbowałem rożnych narzędzi to nie każde działało ( nawet jak cos robiłem patrząć na tutka ). Dzięki za info. Jeśli rok szukałeś ustawienia :) to powiem Ci masz cierpliwość :), ale warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie super światełko :) ... ostatnie bardzo dobrze uchwycone! Sean Connery jako ojciec Indiany Jonesa z "Ostatniej Krucjaty"?! Liam Neeson jako Ducard z "Batman Begins"!? Dobrze kombinuję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za mile komenty!

dekiel- moze kiedys poczuje wene to skoncze, choc juz mi sie nie podoba ten rysunek ;)

Morbid Karbid- musze przyznac, ze niczego specjalnego nie probowalem w tym rysunku, ale jesli jeszcze do niego wroce to sprobuje rozjasnicto tlo, bo faktycznie moze zadzialac fajnie.... dzieki za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam takie oto cuda, zeby ruch byl w interesie. na nic powazniejszego czasu nie ma niestety :)

 

Tu postacie, ktore robilem w wolnych chwilach do gry figurkowej Pulp-City. Gierka figurkowa, ale w konwencji komiksowej- superherosi itp. Podobno to nowosc w tej branzy, ja tam sie nie znam :)

Wiem ,ze miejscami krzywo, ale miejscami sie nie ogarnalem a poprawiac mi sie nie chce:)

pulp1cn1.jpg

 

 

i szkicyki dwa co by kolorki pocwiczyc

enviro1uc4.jpg

 

speed21aw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne te szkice ołówkiem, jeśli chodzi o cieniowanie przede wszystkim- jak dla mnie to taka amerykanska szkola troche, bardzo to lubie; pierwszy kolezka od lewej moze nie tak bardzo ale ten chudy jest calkiem calkiem..a najbardziej to mi przypadly do gustu te widoczki- swietnie ci to wychodzi panie

tak trzymac, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klawe te nastrojowe szkice. Podoba mi się idea łapania atmosfery w speedach. Dobre ćwiczenie. A cartoonowy zawadiaka daje radę jak najbardziej. Dobrze, że poruszasz się w różnych stylistykach. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubb- Dzieki!!! Zawsze milo mi przeczytac dobre slowo od Ciebie :)

Łukasz, leander- dzieki Panowie, słuszna uwaga z tym drewienkiem, moze pokombinuje jeszcze:) na razie nie ma czasu...

eco- glowka laduje u mnie na dysku i zajmuje dumne miejsce obok oryginalnego szkicu;]

wyszla kozacznie!!! Dzieki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie za ma co" jak to mowia gorale na dyskotece ;) - fajnie sie modelowalo -wiem ze nie oddalem do konca charakteru twarzy z konceptu - na razie raczkuje w temacie rzezbienia ale powiem tyle ze jak koncept fajny to i niezle sie pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności