Skocz do zawartości

Obiekt 3d: lesny dzban :)


ema421

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

100 trisów + tex? Może lepiej jakiś taki wątek założyć progressowy taką teczke, gdzie zamieszczal bedziesz swoje modele, tam odrazu rady bys dostawal itp.

 

ogólnie to n/c. niemam bladego pojęcia co to jest i gdzie te 100 trisów się podziało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zrobiony bardrdziej dla smiechu , lesny dzban to wino ktore o ile dobrze pamietam kosztuje 5,65 , mozna zakupic takei w supermarkecie "zabka" harakteryzuje sie pysznym smakiem i tym ze jest w plastiikowym worku ( tak jak mleko ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja tych komandosów wypiłem albo wina marki wino ostatnio wolę białe... ach stare dobre czasy.

święta racja, biale rządzi, ehh staczam się...

Z tą teczką to byłby dobrypomysł, lepiej wsadzać wszystko do jednego wora niż robić tematy dla 100 trójkątów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta racja, biale rządzi, ehh staczam się...

Z tą teczką to byłby dobrypomysł, lepiej wsadzać wszystko do jednego wora niż robić tematy dla 100 trójkątów

 

'Call it how you wanna call it , ima fckn alkoholic' ;)

 

Model do śmiechu to i komentować nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shiet :D

 

no tak się zastanawiałem czy dożyję w końcu czasów w którym ludzie będą wrzucali źle zamapowanego boxa z teksturą prosto z fotki jako swoją pracę do nowego wątku w GA :D

 

Jak widać ten czas jest bliski :)

 

Imo miejsce takich prac jest w "speed low poly modeling" albo "nad czym właśnie pracujecie", a najlepiej to już w ogóle jak zostaną na dysku twardym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności