Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze tylu ludzi fajnych, wypadało sie w końcu pojawić na jakimś zlocie ale jak zwykle byłbym najmłodszy! nienawidzę tego :D

biorę to za "Tak będę na zlocie, wpisuj mnie do pewników, będę się dobrze bawić z ludźmi w swoim wieku, a także z szanownym gronem starszych ode mnie, z pewnością z rozmów z wami będę mógł wyciągnąć wiele rad, odpowiedzi na odwiecznie nurtujące mnie pytania i nauki, z poważaniem Ledyr" :D :D :D

 

halo! ja wcale nie offtopuje! (...)

ja też nie,

(...)

Szalony czy z policji :P?

Głupi czy żonaty:P? :D

 

banana.split jesteś już wpisany, a to że się zapisujesz na ten zlot (zarówno Ty jak i wszyscy inni) jest normalne i oczekiwane, ale z drógiej strony szalone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banana.split cała ta imprezka to jeden wielki spontan, z kilku osób zrobiło się nagle kilkadziesiąt, z czego część to naprawdę szalone bestie, szykuje się jeden z największych i najdłuższych zlotów maxa, a wszystko to organizuje zwyczajny member (czyli ja;P), który oprócz podglądania kiedyś forum, to ma na nim dopiero trzymiesięczny staż- jak dla mnie brzmi dosyć oryginalnie :D

 

Ex3qtor leniuszku lista jest na pierwszej stronie: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=41734 :D

 

ps: no i jak tu odpowiedzieć-powiem że lubie żonatych mężczyzn to zabrzmi dwuznacznie;P powiem że nie lubię to się mogą niektórzy na mnie obrazić, więc powiem tak: "Głupi, czy żonaty"? Pytanko najczęściej zadawane przeze mnie, mojemu narzeczonemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam :) faktycznie mi się na pierwszą nie chciało zajrzeć :) Ale żeby nie było że tylko ja się lenię to tam na liście jestem wpisany jako noclegownia a już miejsc nie mam :P

Się już doczekać nie mogę soboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak nie dotrę - wylądowałem w Łodzi na chorobowym :( A że złapałem ospę, to za prędko nie wstanę... można liczyć na reedycję zlotu? :D

 

nie, ale można liczyć że odwiedzi Cię po drodze zlotowóz sprawdzając czy jesteś naprawde chory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tez sie pojawie, wezme ze soba pare osob (oczywiscie z gameartu)

 

Przydalyby sie jakies konkrety Purple, o ktorej godzinie i gdzie sie ustawiamy (proponuje metro centrum, chyba ze daleko od knajpki to mozna w innym -szybkim do znalezienia- miejscu sie spotkac.

 

btw ile jest osob ktore nie maja gdzie spac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej najwyższy czas na jakieś konkrety więc walę to co udało mi sie zebrać ze strzępków informacji z GG, PMów i wątku:

ogólny plan zlotu jest tu: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=41734

 

 

Pierwszy dzień wygląda tak:

 

1.W piątek w ogóle dosyć mało osób się pojawi, będzie napewno ekipa foto+ osoby które u nich nocują...

ekipa foto się rozpakuje i wiozę ich na powiśle, możemy wszyscy spotkać się w centrum, np: pod rotundą o godz.13:00 z tamtąd na powiśle do punktu "x" są trzy przystanki autobusowe, więc pod rotundą umówimy się co i jak...

 

2. tam się rozdwajamy i roztrajamy, bo co poniektórzy chcą zobaczyć Muzeum Wojska Polskiego i obstrykać, jest tez park na sesję zdjęciową, reszta do mnie na chatkę i cherbatkę;)

 

3.jak obstrykiwacze już skończą obstrykiwanie, idziemy do knajpeczki na integrejszyn (piwko 5zł, tosty OOOgromniasta micha 13zł.;))

 

4.wyczłapujemy się na czworaka na trojaka na jak tylko będziecie miec siłę i do domciów zbierać siły na sobotnią balangę (autobusy do centrum kursują do 11 z kawałkiem)

 

pewne rzeczy mogą się na przełomie 2-óch dni zmienić z przyczyn niezależnych ode mnie(np. nie uda mi sie zarezerwować miejsca w knajpie itp...)

 

...............................

 

 

nie mam pojęcia ile jest osób które nie mają noclegu:D Poprostu temat zanikł, więc zdaje się,że wszyscy mają, jeśli nie prosze o niezwłoczne skontakcienie się ze mną, to zrobie ostateczną liste poszukujących spanka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wracac nocniakiem - szybciej i ekstremalniej ;D

 

nie strasz, prosze cie :/

 

3.jak obstrykiwacze już skończą obstrykiwanie, idziemy do knajpeczki na integrejszyn (piwko 5zł, tosty OOOgromniasta micha 13zł.;))

 

Ja bym sie pisal na to, wczesniej pod rotunde raczej nie zdaze :( O ktorej to mniej wiecej moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple a do jakiego pubu w koncu lecimy?

 

 

zawsze mozna wracac nocniakiem - szybciej i ekstremalniej ;D

 

 

w piątek do knajpeczki na powiślu, w sobotę do knajpy przy polach mokotowskich gdzie odbędzie się główna biba w zarezerwowanej sali:)

 

ps: masz rację niezła ekstrema w zasadzie nocna są (+18:D) zdaża się wszystko, a kiedys przezyłam nawet imprezę w nocniaku- poprostu grupka na tyłach grała na gitarce i chlała i kto wsiadał ten sie przyłączał i wyjmował bro jeśli miał- to dopiero było, cały autobus full integrejszyn...

ale to naprawde był wyjątek! Zazwyczaj jedynej integracji jaką można uraczyc w Warszawskich nocniakach to bardzo nachalna integracja jednostronna tego pana za Tobą, co właśnie chciałby na Ciebie puścić cos bardzo kolorowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.podmosteczkiem.pl/ ;)

 

a tak bardzo konkretnie to nie chcę się wypowiadać bo dopiro jutro będę robić rezerwejszyn, oni w piatki maja stałych bywalców, więc nie wiem na 100% czy się da, jak nie to coś innego będzie kombinowane...

w kwestii zaś dzielnicy powiśle, to chodzi mi o fragment na wysokości mostu poniatowskiego do którego prosto od centrum są 3przystanki tramwajowe...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze moze uda mi sie wyskoczyc w ten weekend do warszawy, ale niestety nie ma takiej mozliwosci - a szkoda, bo chcialem przyjechac... :(

Na szczescie zloty max3d sa coraz czesciej, wiec "jak nie dzis to jutro".

 

Pozdrawiam i dobrej zabawy zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytać uważniejproszę , a nie pytać się dwieście razy o to samo (hehe, brzmię jak jakiś wykładowaca- to jest niepokojące :D)...knajpa do której idziemy na nockę w sobotę: http://www.equilibrium.waw.pl/main.php?e=2

 

Thorgal szkoda...

OhMyGosh można też popstrykać w sobotę do 18 na mieście, a później tez możesz obstrykac imprezke, a później też mozesz pstrykać nasze kace i zakwasy poranne, a później jeszcze kawał niedzieli...znaczy się bierz sprzęcik i do dzieła! ;)

 

A może by mi ktoś naprawił Zenita? Bo też chcę pstrykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej ojej.. nie śledzę wątku od początku, a na pierwszej stronie gdzie jest ogólne info, nie ma nic o tym gdzie się bawimy w sobotę :P

 

banany mają negatywny wpływ na pamięć i postrzeganie świata

 

 

OhMyGosh - ja cię przypilnuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co w piątek tylko foto-spotkanie? Pro Only?;-)

 

tak btw. metro przecież teraz krąży nawet w nocy w weekendy.

 

nocne to nie aż taki hardcore. Nocne we Wrocku to jest hardcore. przynajmniej jak raz byłem to było ze 100 osób, a kierowca pruł 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ;) moze mi ktos napisac co jak i kiedy bo ciagle ktos kreci i juz nie wiem ocb ;) gdzie i kiedy sie spotykamy ? moze standardowa miejscowka przy metrze centrum a pozniej z buta do pubu ? czy jak tym razem bedzie bo z tymi kobietami ... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piątek o godzinie 13 spotykamy się Niech i wam będzie na placyku przy metrze centrum!Wszyscy tam będziemy i rozplanujemy dojazd, bo jedziemy (a nie z buta) na powiśle, tam, Ci co chcą idą ( jeszcze raz powtarzam) do Muzeum Wojska Polskiego robić foty, Ci co chcą do parku robic foty, a reszta do mnie na cherbatkę i ciastka lub piwko i fajki :D

później wszyscy przenosimy sie do knajpy o jakieś 150metrów oddalonej odemnie i tam spędzamy wieczór, a potem się rozstajemy do swych domków

co jest nie jasne?

 

no i jeszcze wam to zobrazuję:

 

 

dobramapkapitekyb6.jpg

 

beznazwy1ws8.jpg

 

powileczerwlq3.jpg

 

 

pozdrawiam:)

 

a to ja, żebyście wiedzieli kogo szukać na placyku:

jazm6gk1.jpg

 

 

 

pewnie będę gorzej wyglądać, bo znając życie wiele osób się spóźni, a ja przyżekam wam sterczeć heroicznie od tej 13:00 i na was czekać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple, patrząc na mapkę pani niezbyt miejscowa co? ;) Metro między śródmieściem a centralną ;) a powiśle na Wiśle i po nie tej stronie :D ;).

 

A tak aby nie spamować, raczej mnie nie będzie, akurat wypadło na jedyny weekend we wrześniu w który nie mogę... Ale cóż zrobić. Bawcie się dobrze. (wykombinuje się inną okazję aby się popoznawać, a co :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was zlapac kiedy bedziecie przenosic sie do knajlpki?

 

ps. fajne wlosy :)

 

Ty pamiętam,że jakoś z pragi jedziesz (warszawskiej ofcors:D), no to daj nr. tel na gadu i sie zgadamy co i jak, masz dosyć niedaleko do celu naszej podróży;)

 

 

Purple, patrząc na mapkę pani niezbyt miejscowa co? ;) Metro między śródmieściem a centralną ;) a powiśle na Wiśle i po nie tej stronie :D ;).

 

A tak aby nie spamować, raczej mnie nie będzie, akurat wypadło na jedyny weekend we wrześniu w który nie mogę... Ale cóż zrobić. Bawcie się dobrze. (wykombinuje się inną okazję aby się popoznawać, a co :P)

 

oj, bo nie było dokładniej, bo już dokładniejszy widok tobyły ulice obok mnie, więc tak na ślepo walnęłam krzyżykiem w centrum,mniej więcej się zgadza, a co do powiśla, to mieszkam na granicy centrum z powiślem, ale jeszcze po tej centralnej stronie, korespondencyjnie powisle;)

a i jeszcze anex rzuciłam z dogłębniejszą wizualizacją ^(znalazłam swój domek na necie:D)

 

Ps: Gotham Dawaj na zlot, Klicek dobrze rzecze, chociaz na godzinkę! Skoro żeś miejscowy, to wiesz co i jak, pojaw sie na imprezce chociaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pijemy piatek/sobota/niedziela czy jak bo juz sam niewiem, w sobote jest niezla impreza w klubie 55, mozna dla sie tam wbic jakas specekipa, poza tym widze ze to co pokazujecie jest blizko loozter wiec tam tez mozna kol 5-6 uderzyc na maly boost chemiczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijemy w piątek, sobotę i niedzielę (jeśli jeszcze siłę będziecie mieć;)) ale w ustalonychch różnych miejscówkach...możemy być w różnych knajpach w sobotę -ALE PRZED 18:00!!! Na 18 mamy zarezerwowaną salę, jak sie nie pojawimy to bulimy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności