Skocz do zawartości

Minibitwa 18: Jessica Alba


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za komensy :)

dopiero teraz usiadlem do kompa, wiec cos w nocy pokaze :D

Udytzkey--> jesli chodzi o wlosy to caly czasz o nich mysle wiem jaka technika je zrobie bedzie to moj debiut ;) jeszcze nie wiem jaka fryzure zrobie ale jak sie uda zrobic fajne wlosy to moze zrobie z dwie fryzury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 2 kartki komentów a hipka ni ma :(, chyba Ci zorbie konkurencje co bys nie czul sie samotny i bez motywacji na palcu boju ale to jesli sie obrobie z uv i czesciowo z texurami do kwadratu w kazdym razie jako przebitka będzie charlize theron :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za posty :D

hehe jesli chodzi o to ze nic nie wrzucam to Gotham to dobrze ujal :D bo glowa (bez wlosow) jest juz wymodelowana od jakis dwoch dni, ale jako ze mam wymagania czyli musi byc super a na dodatek sobie utrudnilem zadanie i robie ja odrazu z usmiechem(robie taki usmiech--> http://jessicaglam.free.fr/images-news/mark02.jpg) a cholernie ciezko jest zrobic naturalny usmiech, ale postaram sie niedlugo pokazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale robisz to w low poly , mid poly? w old schoolu będzie czy z normalmi? jesli najprostszą metodą tzn low poly do jakies 5k trisów i z tradycyjna textura tylko to ten usmiech nie pownien byc trudny dla takiego zaprawionego w bojach goscia jak Ty, fakt ze na modelu go nie bedzie za duzo widac poza rozchylonymi ustami ale reszta za to bedzie juz na texturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i idze ciekawie, ale wydaje mi ze ma troche zbyt wysunięta szczene do przodu, poza tym nie wiem czy przez modelowanie tego usmiechu nie wpędzisz sie w kłopoty bo to w sumie low poly i fianlnie moze to roznie wygladac, wiadmo ze jesli to robisz to nie po to zeby fialnie bylo z self ilumination w okolichach 60-70 tylko nizej a tu juz moga sie pojawic dziwne rzeczy , w kazdym razie główka jest podobna do tej pani bez 2 zdań : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

KLICEK--> dzieki postaram sie poprawic :)

ftorek--> hehe racja nos taki kulfoniasty wyszedl :D

kuba--> zobaczymy jak wyjdzie, nigdy nie robilem zebow/usmiechu...

Mario--> ze szczeka to mialem duzo problemow i do konca tez nie ejstem przekonany ze jest we wlasciwym miejscu, jesli chodzi o usmiech to sam nie wiem jak to wyjdzie,zobaczymy :)

giorgione--> :) dzieki poprawimy :p

Udytzkey-->jak bym mial robic jeszcze normalki moglbym nie wyrobic ale zobaczymy pierw zrobie low poly pozniej mapowanie...tex... jesli chodzi o wlosy to nie wiem, ciagle mysle nad jej fryzura :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal jakos ta broda mi cos nie teges troche, a moze pyknąłbys skirna totalnie z perespektywy z boku bez włosów? ogolnie jako głowa wygłada bardzo ql widac ze to gut modleing : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ta nowa lepjej jakos tak wyglada, jest minimalan roznica ale na kozysc szczeoglnie to wiadac na 1 i2 obrazku, zreszta jak dorobisz spod brody i szyje sam ocenisz czy jest gut , bo taki nie pelny modeling często potrafi zmylic i to niezle, nie wiem ale z włosami na poprzednich skrinach sprawial wraznie bardziej wysunietej tej szczeny, tu na obrazkach z boku nie jest to tak widoczne, a moze mi padło juz na mózg : D i szukam dziury w całym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zaitersowanie to musi byc bo to kawal dobrego modelu jak wiekszosc Twojej produkcji mam jedynie nadziej ze wkoncu jednak sie przelamiesz i pykniesz texturki do tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności