Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Fiat punto II Sporting


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do wnętrza to jeszcze go nie skączyłem. wycieraczek antenki spryskiwaczy teżjeszcze nie ma.

Co do blueprintów to pojechałem do salonu fiata tam dostałem katalog z blueprintami ale niestety tego nowego punta i w photoshopie pozmieniałem wszystko tak jak jest w sportingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

sikham - rzuty podeśle ci jutro.

Co do siatki - wole pracować na gęstej siatce, wydaje mi się że masz większą swobodę modelowania. Jeśli chodzi o wnętrze to ciągle jest w fazie modelowania jak widać na renderku nawet nie ma wyświetlaczy. No teraz renderowałem ze światłem z boku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, ten środkowy render jest spoko, wszystko widać, tylko mogłoby być minimalnie jaśniej :) muszę przyznać, że model jest bardzo dobry, no i zachować gładkość przy tak gęstej siatce to już trzeba naprawdę umieć :D z oryginalnym Punto nie będe porównywał (nie mam zdjęć i nie chce mi się szukać ;)) więc jako sam model oceniam go bardzo pozytywnie :D

trzymaj się [piwo]

 

P.S. światło z boku miałem na myśli od strony kamery, ustawione mniej więcej na wysokości przedniej maski, najlepiej omni z wyłaczonymi cieniami, multipier ok. 0,3, tak żeby nie służyło do oświetlenia sceny a jedynie do uwypuklenia zarysu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł. Te znaczki są świetne. A jeśli chodzi o cały model, to przez środek maski i przez środek tylnej klapy biegnie taka linia. To jest tak specjalnie, czy są to pozostałości po łączeniach obydwu części?? Jeśli to nie jest zamierzone, to popraw to, trochę się rzuca w oczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to na prace dyplomową musze go orginalnego zrobić, jak skącze dyplomówke to napewno dodam mu to co dodałem w moim rzeczywistym puntaczu czyli progi i spoler. potem będę kombinować dalej jak i w samochodzi tak i w tym modelu.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności