Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Fiat punto II Sporting


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie obijam się teraz było kilka dni wolnego więc trzeba troche od maxa odpocząć - sam wiesz o co chodzi :)

Tak naprawde to robie teraz wnętrze, już za pare dni łącze połówki i biore się za teksturowanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - raczej nie będę za bardzo zagłębiał się we wnętrzu - dużo zrobie na teksturze. Główne przyciski i ewentualnie radio zrobie ale reszta to tekstura. Dziś zrobiłem spryskiwacze i lusterko. Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będe się powtarzał, że model mi się bardzo podoba (ups, powtórzyłem się ;)), ale po odbiciach na tylnich światłach widać, że jest tam trochę nierówno, no i mam nadzieję, że wyrównasz tą czarną obramówką wkoło szyby, bo naprzykład na dole nie jest ona równoległa do krawędzi :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy wy jestescie nie cierpliwi. Artysta pracuje wiec go nie poganiajcie. Oj ludzie ludzie, wogole sie nie wczuwacie. A ze szczeguli modele to norma. Dlatego jak skonczy to sie bende dowalal :) Zartuje bo mnie zabijesz, albo przynajmniej obijesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Był weekend więc musiałem troche od maxa odpocząć - Dzięki za opinie, co do lakieru to najgorsze i najtrudniejsze rzeczy pozostawiam na sam koniec więc lakier raczej będzie ostatni, gdyż z nim będzie najwięcej roboty. Dziś update wnętrza z teksturkami. Nie do końca skończony ale niech będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle ..... bardzo dokładnie wykonałeś ten model ale o ile się nie myle to z proporcjami jest cieniutko :( (a o ile dobrze pamiętam co czytałem to masz takie autko: | )

a więc po pierwsze to jak już kiedyś pisałem deska rozdzielcza jest chyba za płaska co zaznaczyłem na rysunku (przecież na drzwiach zrobiłeś krawędź gdzie powinna się kończyć a kończy się gdzie indziej )

po drugie jak w powyższych postach też uważam że kierownica jest jakaś dziwna i jakby leciutko zamała

a po trzecie to lusterko za to jest za duże

jeśli się myle to sorki a jeśli nie to po tych poprawkach wnętrze będzie już OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu dowalilbym sie jeszcze ze chodnik jest za malo zablocony i ze nie ma zoltej koszulki na oparciu i ze nie ma popielniczki w drzwiach no i nie zapomnijcie o rozbryzganej muszce na przedniej szybie kolo spryskiwacza.(i o pszczulce kolo zderzaka). Rece opadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek, skoro ty piejesz z zachwytu jak zobaczysz boxa to nie znaczy, że inni mają nie wytykać błędów, które zauważą... chyba właśnie na tym polega WIP, no nie ???? dziwne masz podejście :| gdyby wszyscy oceniali tak jak ty to KAŻDA praca na tym forum byłaby ZAJEBISTA i zabrakłoby miejsca na nowinki obrazkowe na stronie głównej :]

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. to co napisałem nie zmienia faktu, że model mi się bardzo podoba, jednak jest kilka niedociągnięć, które znalazł m.in. Javor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pieje z zachwytu nad kazda pracka, ale dowalanie sie doszczegolow typu kierownica przypomina bardziej ta z audi niz z fiata, to jest male przegiecie. Czekam na finalnego rendera, a nie \"pieje\' nad kazda pracka, tak dla twojej informacji. Zawsze oceniam pracki na koniec, chyba ze maja duzo bledow juz na w fazie wstepnej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor:

\"a więc po pierwsze to jak już kiedyś pisałem deska rozdzielcza jest chyba za płaska\"

- Deska rozdzielcza jest chyba taka jak w punciaku - robiłem je na podstawie zdjęc które zrobiłem aparacikiem

 

\" co zaznaczyłem na rysunku (przecież na drzwiach zrobiłeś krawędź gdzie powinna się kończyć a kończy się gdzie indziej ) \"

- drzwi są celowo odsuniete abym mógł lepiej się oriętować wieczorkiem zamieszcze rendera gdzie drzwi będą przylegać do reszty

 

\"po drugie jak w powyższych postach też uważam że kierownica jest jakaś dziwna i jakby leciutko zamała\"

- co do kierownicy to macie racje jest dziwna i to wszystko przez teksturkę którą na nią wsadziłem , co do wielkości tojest dobra gdyż wszystkie samochody bynajmniej większość mają mniejszą i grubszą kierownice.

 

\"a po trzecie to lusterko za to jest za duże \"

- faktycznie dopiero teraz to zauważyłem - większość rzeczy modelowałem z użyciem blueprintów lusterka niestety nie.

 

\"jeśli się myle to sorki a jeśli nie to po tych poprawkach wnętrze będzie już OK\"

- Dzięki za konkretną opinie, przynajmniej wiem co pozmieniać - Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności