Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Fiat punto II Sporting


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

WSINF Wyzsz Szkoła Informatyki w Łodzi. kirunek grafika komputerowa - ale jak w wiekszości szkół nic z niej nie wyniesiesz, czego byś juz nie wiedział (chodzi o przedmioty związane z grafika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Rafal

WSINF Wyzsz Szkoła Informatyki w Łodzi. kirunek grafika komputerowa - ale jak w wiekszości szkół nic z niej nie wyniesiesz, czego byś juz nie wiedział (chodzi o przedmioty związane z grafika)

nie no z kazdej szkoly mozna cos wyniesc no chyba ze masz kraty w oknach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Rafal

Temat mam : Fotorealistyczne tworzenie obiektów 3D , albo : Odzwierciedlenie rzeczywistosci na modele 3D.

Mam wybrać który bedzie al ogólnie obydwa mówią o tym samym.

Poprostu pisze o grafice maxie photoshopie itp a później pisze takiego tutka co jak i w jaki sposób powstał ten render.

Pozdrawiam

 

mam nadzieje ze zamiescisz tego tutka :D to moze tez kiedys cost akiego zrobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kozioo do tego to sie zawsze mozna czepiac, bo moim zdaniem wlasnie przy compositingu tego typu najgorzej jest wlasnie z odbiciami. np. w tym wypadku punto stoi tak blisko drzewa ze powinno sie dobrze odbijac na boku fiacika. Mi sie podoba jedynie opony troche by mozna bylo rozjasnic bo sa chyba czarne wiec ich wogole nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak już mówiłem samochód jest super ale tło mi się nie podoba.

Po pierwsze opona wygląda koszmarnie (chociażby brak bieżnika).

Po drugie wszystko jest jakby wyblakłe, co według mnie sprawia że obraz staje sie nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać bez bicia, że ten model jest piękny... jeden z lepszych modeli samochodów jakie w życiu widziałem :) niesamowity detal, duża dokładność, świetne wykonanie... mam nadzieję, że kolejne twoje projekty będą równie udane, bo ten już raczej zbliża się ku końcowi :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzasadzie to już niemal koniec. Ale jak tylko obronie prace to wezme się za tuning (ale taki jaki już u siebie w aucie zrobiłem tzn. dodam progi i lotke) w następnym miesiącu chce zamontować sobie nowy tylni zderzak albo wlot powietrza na masce - więc też zmienie na modelu. bedzie to tuning w czasie żeczywistym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by javor

wlot na masce?? to już będzie typowy wiejski tuning :| (obwieszanie samochodu czym się da) niepolecam

 

Na zdjęciu punto z wlotem powietrza i jak na moje nie wygląda wiejsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada :). brewki na lampach ok. ale tylko te gorne ale maska to smiech na sali poprostu, ale kazdy robi to co mu sie podoba. dlamnie tuning konczy sie na obnizeniu zawieszenia oczywiscie do tego felgi jakies fajne i komforcik dla kierowcy skorka w srodku. Moze czasami tez trzeba cos w silniku pomieszac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PuntoSportivo

Wow guys ! First let me introduce myself.

 

I`m Eric Verkley. I am the event coordinator of the first and the biggest Fiat Punto Club PuntoSportivo and also a proud member of Maritaly.nl . I want to congretulate the drawers of the punto\'s ! THe grat precicion that you used is very very good ! i`m sitting here sereously with my mouth wide open looking at the drawing u made !!! Did u used 3dmax ? or Cad ?

 

I was planning to draw my own Punto in 3dMax and then i realised i didn\'t know where to start. For example ... how do or can i make surfaces witch i can bend , folt or do antwthing with it ? How can I connect 2 surfaces... aand many many more questions. I wanted to draw my Punto in 3d so i can use the model on my website.

 

We do have the same type and colour Fiat Sporting in our memberlist !!!

 

femke1jpg.jpg

 

And this is my new Punto !

 

It\'s the Punto 188fl ( facelifted ) II aka Punto IIb Sportsound 1.2 16v

 

 

Pict2646.sized.jpg

 

Or check out these extreme punto\'s from our club !

 

 

 

mart1.jpg

mart2.jpg

mart3.jpg

ronald1.jpg

 

ronald3.jpg

 

 

jo1.jpg

 

jo3.jpg

I will check this site later !!! I can learn from u all !!!

 

Greetz,

 

Eric

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PuntoSportivo

Thnks guys for the hyperlinks of the sites!

Who did draw this Punto ? Can i get his email-adress ?

 

greetz,

 

Eric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

thanks for good opinions

PuntoSportivo: It will send tomorrow bleprinty on your email-adress. Your Email ???

---------------

Witam

Dzięki za opinie panowie.

Skoro - temat punciaka wrócił - to czas coś z tym zrobić. Jak już wcześniej wspominałem chciałem go jeszcze tuningować. W swojej prawdziwej wersji auta dorobiłem narazie progi i lotke z tyłu, więc zajmę się najpierw tymi rzeczami. Zdjęcie mojego punciaka zamieszcze jutro bo nie mam w robocie ani jednego.

 

Empik: nie przesadzaj bo moim zdaniem to vision3D zrobił najlepsze :)

 

Vision3D - Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne zderzaki sa w tym Punto II o niebieskim kolorze co Puntosportivo przyslal, a felgi w tym czarnym LVLVLVL

 

--------------------

English:

I think that if u\'d like to do a punto tuned, you may use the rear and front bumper from the Punto2 (blue) that Puntosportive used to send. And rims from the black LVLVLV punto. Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PuntoSportivo

Thanks a lot !

 

jo1.jpg

 

This Punto won the Dutch and the belguim 1 price of the best tuned Punto of the year.

 

my email adres is PuntoSportivo

 

Thanks a lot for the good response , and that u are willing to speak english .

 

if you want, i can also speak german.

 

Wenn Sie wünschen, kann ich auch Deutsch sprechen.

 

But my polish.... if i read it slowly i can manage to puzzle my way tru !

 

I will keep you all informed !!! If you want some pitures from sides from tuned punto\'s, just ask me. I will get them ASAP !

 

Thanks !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich kann auch deutch schreiben:D Weil bist du gut in 3d, du kanst doch hier dein model schicken, sicher! Dein wip (Work in progress) auch. Aber leider must du in english schreiben. Viele leute lernen english und konnen dich verstehen:D Herzlich wilkommen.

 

BTW: habe ich eine gute punto vom Novitec gesehen. Klasse (2xNOS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. kila fotek mojego autka. Do modelu dorobie takie progi i lotke jak na zdjęciach - a potem zobaczymy.

 

Skilo - zostańmy przy angielskim :)

PuntoSportivo: Sorry I forgot about blueprint, send it tomorrow -100 %.

 

this is my car :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności