Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Fiat punto II Sporting


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Por@szek, sorki za wczorajszego posta, może za ostro pojechałem :) ale według mnie takie błędy jak choćby niedopracowana kierownica są ważne, w końcu błędem jest nie tylko wgniecenie w modelu ale także brak zgodności z oryginałem :) dobra, ja już nic nie mówię bo się off-topic robi :D

 

czekam na updaty :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no niestety ale Sikham ma rację :) kierownica to nie jest mistrzostwo świata :D taka trochę nadmuchana jakby, chociaż z tego co pamiętam to w Punto właściwie jest podobna :) trzymam kciuki i czekam na po(d)stępy ;)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. Por@szek, no pewnie, że czasem trzeba, tak by nudno było [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Ostatniego czasu więcej pisałem prace niż ją robiłem. zamieszczam 2 zdjęcia dorobiłem światło stop i tylną wycieraczke którą jeszcze poprawie. Co do lakieru to wiem że nie robi szału ale obiecałem że zaczne go wkońcu malować więc żeby nie było ... :D

Pozdrawiam uwagi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocho widze ze prosto z warsztatu, na drzwiach szpachel he he ...... swietne swietne tylko tam na dole przy progu jest chyba cos pogiete ( pod ta czarna listwa) . Ech kiedy w koncu wyjdzie mi takie cudo :) Powodzenia i czekam na wiecej. PS Nameczyles sie nad wnetrzem a prawie go nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj trochę mocniejsze światło jak możesz, no i nie sam skylight ale najlepiej jeszcze jakieś omni w scenie, bo to co jest teraz nie pozwala jednoznacznie określić, czy lakier jest dobry czy nie... po prostu jest za ciemno :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiggles - będzie żółty bo takiego mam - ale specjalnie dla ciebie moge zrobić końcowy render w innym kolorze. Jak dla mnie każdy samochód z napisem sporting powinien mieć żółty kolor, a co do meganki coupe to nie powinna wyjśc w żadnym innym kolorze tylko w żółtym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,OT wypowiedz!! a mnei tam zwisa kolor samochodu, ale uwazam, ze te zabaweczki co sie wypuszcza na ulice za grube pieniadze to nic innego tylko szpan na glupie laski i okazja do pozabijania wsyztskich w okolo... to tyle - a model jest tak kur... dokaldny ze mi szczena opada - rewelka na calego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo jutro zerkne na orginał i jeśli jest zaokrąglony to faktycznie szkoda że tak późno, ale zmienie.

Sikham: RGB: 255,216,0 a co maila to już nawet zapomniałem o niem, tak dawno to było - ale mam nadzieje że już odpowiedziałeś :D

 

Na zdjęciu kolejny teścik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beeper niestety musze cię zmartwić ale jest to brazil a nie VRay.

PG - wieczorkiem umieszcze zbliżenie - ale odrazu ci powiem że większość jest na teksturce - bo i tak mało będzie widać - więc się nie zagłębiałem za bardzo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności