Skocz do zawartości

Colin McRae: 05.08.1968 - 15.09.2007


ReflectVision

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jest watek urodzinowy, proponuje zalozyc jeszcze watek pogrzebowy, polityczny, pilkarski, F1 (bron boze zjednoczony sportowowy), watek "pytanie Hindusa"

 

F1 juz jest :D , zapomniales ze mozna by dodac watek wolna amerykanka (dla mistrzow cietej riposty) :D ....

 

 

Colinowi [*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest watek urodzinowy, proponuje zalozyc jeszcze watek pogrzebowy, polityczny, pilkarski, F1 (bron boze zjednoczony sportowowy), watek "pytanie Hindusa"

 

A Watek z głupimi textami Illy'ego?

 

Odnośnie Coline'a - szkoda, cóż mozna więcej napisać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... bez przesady. kazdemu swieczki stawiac. rozprzestrzenilo sie to po jp2.

Kedzior ma racje. Szkoda goscia jak kazdego innego. I tyle.

mnie bardziej smieszyla notka na gazeta.pl.

cytuje: Oprócz kierowcy na jego pokładzie znajdowały się jeszcze trzy osoby, w tym 5 - letni syn rajdowcy i jego przyjaciół.

 

przykre miec syna z przyjaciolmi. po smierci wychodza wszystkie brudy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarł facet który podobno dobrze jeździł samochodem. Co z tego ? Chcesz postawić świeczkę- ok, postaw prawdziwą świeczkę w cerkwi, synagodze albo na stole kuchennym, odmów co tam odmawiasz w takich sytuacjach- tyle. To jestem w stanie zrozumieć (podobnie jak płacze na ulicach i marsze ku czci), za to ni .... nie wiem czemu ma służyć stawianie przy byle okazji świeczek ze znaków interpunkcyjnych na forach internetowych- jeśli okazaniu szacunku to współczuję "szanowanym" w ten sposób. Napewno nieboszczyk patrzy gdzieś z nieba " Wow, postawił mi dwa nawiasy i gwiazdkę na Max3d.pl ! Zajebiście !".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się tam kłóćcie, a ja sobie obejrzę;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=xvmff9I_ezc

 

dachował tam cossim nawet (może będzie kiedyś stało u mnie na podwórku...;))

nie ma co gość wymiatał i tyle! Mistrz latania i driftowania- aż przyjemnie się patrzy, to jest dopiero klasa!

eeech...świat wiele stracił...ale cóż większoszć legend nie dożywa wieku starości...

może tak ma być...

Mam nadzieje, że w niebie mają jakieś trasy do driftowania;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu lepsza? Myślę, że zmarłemu gościowi "wszystko jedno", czy będzie świeczka, czy jej nie będzie.

 

zgadzam się z Piotrkiem.

niestety taka rzeczyczywistość i takie czasy, że w dobrym tonie jest się przejąć, zrobić wielkie oczy i powiedzieć jakim to wielkim człowiekiem nie był zmarły.

ja najwięcej co mogę powidzieć to: no szkoda.

tak na prawdę nie ma znaczenia to dla 99% ludzi

podczas gdy w telewizji // a liderowała w tym Pieńkowska

jak jakaś akcja była, to wiekie oczy, przejęcie, smutna mina

bez sensu, takiego prezentera wali to o czym mówi w więksozści przypadków,

trzeba się tak zachować bo takie mają odgórne zalecenia, a tak na prawdę mówąc o tym, że ktoś padł to myślą o tym, czy jak przyjdą do domu to jaką bieliznę będzie miała żonka na sobie, albo czy misio zostawił jakieś piwo dla swojej misiowej :]

jak se przypomnę, że każdy miał zrobić czerwone słoneczko o 21:37 to mnie słabi :] jakby każdy zdrowaśkę walnął w dowolnej intencji to papa by się bardziej ucieszył

a już zgoda kibiców w moim mieście to masakra :]

ojciec święty, zawsze święty ! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Nie róbcie offtopów

 

Szkoda gościa, chociaż ja go bardziej kojarze z serii gier komputerowych, wyścigów raczej w TV nie oglądam... Ale to niezła ironia losu - facet całe życie ryzykował na torze, miał parę efektownych kraks, wchodził w zakręty z dużą prędkością licząc się z szansą że skończy zakręt na jakimś drzewie ;) A zginął w wypadku helikoptera... Ironiczne - to tak jakby być komandosem a zginąć spadając z domowego balkonu...

 

Nic to że nie wpłynie to na moje życie, oddawanie czci zmarłym sławnym skłania nas do refleksji o życiu jako takim i własnej śmiertelności - skoro nawet taki gość zginął to może to też mi się kiedyś przydarzyć ;)

 

Tak więc RIP [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności